Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_< - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_<

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

1

Temat: Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_<

Otóż od początku znajomości dawałam mu do zrozumienia, a właściwie mówiłem mu wprost, że nadal szukam chłopaka i nie takiego jak on. Byłam pewna że to zrozumie. Dodatkowo miał dziewczynę, więc jeszcze bardziej byłam pewna, że będzie tylko moim kumplem. Ale nieee - ostatnio zerwał z dziewczyną, bo nie odpowiadał mu związek na odległość, przyniósł mi różę, więc potem wyjaśniłam czarno na białym że nie mam zamiaru z nim chodzić. Oczywiście od razu wpadł w depresję, bo serce mu podpowiadało, że może to Ona, (coś w tym stylu napisał), i że z nikim innym nigdy nie będzie mu tak dobrze, bo tylko przy mnie czuł się lepszy. I że już nie ma siły szukać innej i w ogóle totalna załamka. I teraz się oczywiście nie odzywa.

Idę na fora gejowskie poszukać sobie przyjaciół, bo heterycy najwyraźniej nie są w stanie przyjaźnić się z kobietą. tongue

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_<

Są w stanie, ale muszą tego chcieć smile

3

Odp: Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_<

Ale nie w takich które im się podobają, bo wtedy zawsze jest podtekst fizyczny. W brzydkich i nieciekawych - oczywiście.

4

Odp: Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_<

Oj ciężko znaleźć dzisiaj chłopaka, który byłby tylko kolegą.. Wiem, bo większość moich kolegów początkowo chciała się ze mną umówić. To dobijające.. Chyba wybiore się z Tobą na to forum gejowskie;p

5

Odp: Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_<

Najgorsze jest to, że on zachowywał się, jakby bardzo mu zależało na jakimkolwiek kontakcie ze mną. Cały czas powtarzał, jak mu dobrze ze mną, często przychodził pooglądać filmy albo się powygłupiać, przynosił mi jakieś słodycze. A teraz nawet się do mnie nie odzywa. x_x jak ja się cieszę, że nic do niego nie czułam, bo bym jeszcze się z takim palantem związała. Następnym razem, kiedy ktoś będzie się tak bardzo angażować w związek ze mną, od razu go spławię, bo wolę żeby ktoś mniej się mną zajmował, ale nie oszukiwał żeby tylko mieć dziewczynę.

Moje kochane płatki kukurydziane, jak to dobrze, że chociaż Wy jesteście zawsze przy mnie *.*

6

Odp: Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_<

Rzeczywiście dobrze się stało. Swoją drogą jeśli teraz zostawił dla Ciebie dziewczynę to kto wie, czy nie zrobiłby tego samego z Tobą po poznaniu innej..

7

Odp: Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_<

Cóż, uraziłaś jego męską dumę wink

8

Odp: Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_<
enkeli napisał/a:

Najgorsze jest to, że on zachowywał się, jakby bardzo mu zależało na jakimkolwiek kontakcie ze mną. Cały czas powtarzał, jak mu dobrze ze mną, często przychodził pooglądać filmy albo się powygłupiać, przynosił mi jakieś słodycze. A teraz nawet się do mnie nie odzywa. x_x jak ja się cieszę, że nic do niego nie czułam, bo bym jeszcze się z takim palantem związała. Następnym razem, kiedy ktoś będzie się tak bardzo angażować w związek ze mną, od razu go spławię, bo wolę żeby ktoś mniej się mną zajmował, ale nie oszukiwał żeby tylko mieć dziewczynę.

Moje kochane płatki kukurydziane, jak to dobrze, że chociaż Wy jesteście zawsze przy mnie *.*

Dałaś mu do wiwatu i tak się należało. Nikt nie będzie cię oszukiwał pod pozorem kolegowania się. To bardzo dziwne, jak ktoś od razu angażuje się w związek z kobietą, osobiście podobnie bym postąpił, więc pełen szacunek za dojrzałe i odpowiednie decyzje.

9

Odp: Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_<
Remi napisał/a:

Ale nie w takich które im się podobają, bo wtedy zawsze jest podtekst fizyczny. W brzydkich i nieciekawych - oczywiście.

No jak kobieta mu się podoba, to jasne, że nie jest to łatwe. No, ale nie jest w jego guście, ale obiektywnie uważa ją za ładną, to chyba może. Brzydka i nieciekawa to zawsze kwestia gustu.
Ja nie bardzo wierzę w przyjaźń pomiędzy kobietą, a mężczyzną, ale oczywiście to też nie jest tak, że całkowicie to wykluczam.
Autorko, dobrze, że postawiłaś sprawę jasno, to na pewno niekomfortowa dla Ciebie sytuacja, ale nie miałaś na to wpływu. Nie wiń się smile

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » RELACJE Z PRZYJACIÓŁMI, RELACJE W RODZINIE » Moja przyjaźń z chłopakiem okazała się nie być przyjaźnią. >_<

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024