Temat: Joybox- moja opinia

Myślałam, że napiszę dla Was recenzję Joyboxa, czyli pudełka z kosmetykami miniatury, pełne kosmetyki, różnych firm, pudełeczko kosztuje 49 zł. Niestety wiele nie powiem, bo... paczkę zamówiłam 29 czerwca, niestety do dziś go nie dostałam, jednocześnie dostałam wiadomość że boxy będą wysłane dopiero... 28 lipca czyli w sumie box będzie do mnie docierał ponad miesiąc. Biorąc pod uwagę że są wakacje to takie opóźnienia uważam za niedopuszczalne, co innego gdyby od razu człowiek był poinformowany, a tak teoretycznie boxy wysyłane są w ciągu 7 dni roboczych, a rzeczywistość jest zupełnie inna, a przecież wiele z nas gdzieś wyjeżdża, paczkę zamawiamy z myślą że dojdzie przed wyjazdem a tu nie ma.

No i to właściwie tyle co mam do powiedzenia w tym temacie, osobiście nigdy więcej tego nie zamówię i odradzam to innym, firma niepoważna, beznadziejne podejście do klienta, zmienianie warunków już po zakupie.

Jeśli ten box w końcu kiedyś do mnie dotrze dodam opinię zawartości, ale choćby nie wiem jak fajna była to nie zatrze to już bardzo złego wrażenia.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Joybox- moja opinia

Sprawa jutro leci na policję, mimo moich usilnych prób nie odpisano mi na prośbę zmiany adresu dostawy (a pisałam kilka razy) gdzie według regulaminu jest taka możliwość.