Sałatka z salaty lodowej - jaki sos do niej?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Sałatka z salaty lodowej - jaki sos do niej??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Sałatka z salaty lodowej - jaki sos do niej??

Jakie znacie przepisy na różne sosy do sałatek z salaty lodowej??

Oraz jakie rodzaje sałatek z salaty lodowej robicie - tnz jakich składników używacie.

Proszę o jakieś podpowiedzi bo jutro organizuje imieniny mojego taty.

W maleńkiej obrączce uczuć świat cały,
Miłość, obowiązek, wzniosłe ideały.
Maleńka obrączka, a znaczy tak wiele...
Na całe życie włożona w kościele.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Sałatka z salaty lodowej - jaki sos do niej??

Czosnkowy - kubek jogurtu naturalnego lub śmietany, 2 łyżki majonezu, kilka ząbków czosnku - ilość według uznania, sól, pieprz, papryka czerwona w proszku, chili w proszku - szczypta.

Winegret - ocet balsamiczny około 3 łyżek, oliwa z oliwek ok. 3 łyżek, łyżka musztardy, sól, pieprz, zioła prowansalskie, ewentualnie ząbek czosnku.

Ja najczęściej robię sałatę lodową z pomidorkiem, papryką czerwoną, ogórkiem, cebulką czerwoną; kiedy dodasz do tego oliwki i fetę to wyjdzie sałatka grecka (tylko bez papryki!). Można też spróbować lodową połączyć z anchois (kilka sztuk filecików), grzankami, kaparami i kilkoma pomidorkami koktailowymi przeciętymi na połówki, do tego sos - najlepiej czosnkowy i kawałki świeżo zgrillowanego lub upieczonego kurczaka - jeszcze ciepłe. Fajna jest też lodowa solo, skropiona jedynie olejem z pestek dyni - jest bardzo wyrazisty w smaku i nie potrzebuje już towarzystwa wink, aczkolwiek taka sałata to raczej do obiadu.

3

oliwka z oliwek i ocet jablkowy pieprz i sol ....pycha .
ocet jablkowy chyba z kamisa jest poprostu boski smile

4

Ja bardzo często robię sałatę lodową z kukurydzą,świeżym ogórkiem pokrojonym w kostkę,czerwoną fasolą i pomidorem.Doprawiam solą i zostawiam na parę minut,a na koniec polewam dresingiem z rozgniecionego czosnku,kopru,oleju i odrobiną czarnego pieprzu.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

5

Mi do sałaty, oprócz winegretu, najbardziej pasuje sos musztardowo-miodowy. Mieszam w proporcjach 1:1 musztardę ze śmietaną i dodaję do tego troszkę miodu, pychotka smile

6

Możesz kupić gotowe sosy np winegret tabasco tylko nie wiem czy do tej sałaty pasuje taki sos. Bardzo lubię sałatę lodową jest taka krucha.Sos czosnkowy też do niej by pasowal którego uwielbiam Jogurt naturalny 2 łużki majonezu i czosnek.

Zauroczenie Tobą przeistoczyło się nagle w kxxx silną miłość.  ?  Namiętności Jego pocałunku nie da się ubrać w słowa. Za każdym razem jest coraz bardziej niesamowity.  Bez Ciebie nie chcę przeżyć ani jednej chwili, bo nie ma nikogo takiego jak Ty. ONLY GOD CAN JUDGE ME

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KUCHNIE ŚWIATA - PRZEPISY KULINARNE » Sałatka z salaty lodowej - jaki sos do niej??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018