Nie odwzajemniona milosc?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Nie odwzajemniona milosc??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Nie odwzajemniona milosc??

Witam serdecznie!

Moj watek moze wydac sie dziecinny z takim pytaniem jednak zaryzykuje , poniewaz juz sama nie wiem co mam o tym myslec... a mianowicie znam sie z mezczyzna daje on mi czesto sygnaly ze mu sie podobam co mnie cieszy jednak bywaja chwile ze on nie zwraca na mnie w ogole uwagi doslownie olewajac  mnie ... co zaczyna byc co raz bardziej irytujace .. ostatnio moze to nie bylo zbyt madre z mojej strony jednak chcialam sprawdzic jak zareaguje gdy dowie sie ze chce sie umowic z innym zrobilam to ostroznie on niespodziewanie sam zaproponowal mi zebym sie z nim spotkala dodajac do tego ze to jest fajny facet. Co o TYM MYSLICIE PRZEmyslalam to i gdybym sie dowiedziala ze on chce sie spotkac z inna z pewnoscia nie odpowiedziala bym mu w taki sposob jak on mi. Myslicie ze chcial sie w ten sposob o mnie zatroszczyc czy wrecz przeciwnie nie zalezy mu? Z gory dziekuje ze odpowiedzi smile
Nikola

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nie odwzajemniona milosc??

Hmm....Szczerze mówiąc nie wiem co powiedzieć. Ciężko wywynioskować z jakiego powodu zachęcał Cię do tego spotkania. Czy Ty dawałaś mu znaki, że on również Ci się podoba? Być może nie dostrzegł, że odwzajemniasz zainteresowanie i zrezygnował. Moim zdaniem namawiając Cię na spotkanie z tamtym chłopakiem ma na uwadze Twoje dobro sądząc po jego wypowiedzi: "to fajny facet". Jednak głowy nie dam sobie uciąć, że tak właśnie jest.

3

Ja rozniez dawalam mu wyrazne znaki ze mi sie podoba jednak w pewnym momencie z dnia na dzien on jak by przestal sie mna interesowac...

Laurka serdecznie dziekuje za odpowiedz smile

moze ktos ma podobna sytuacje i zechce sie podzielic swoimi odczuciam  ?

4 Ostatnio edytowany przez laurka (2009-04-20 19:38:33)

No to teraz nasunęła mi się myśl, że on w ten sposób próbuje powiedzieć Ci: "Już się Tobą nie interesuję, bądź szczęśliwa z kimś innym". Może w ten sposób chce zagłuszyć wyrzuty sumienia, że tak nagle wycofał się z tej znajomości, albo odwrócić Twoją uwagę od jego osoby?? To jest jednak  tylko takie moje gdybanie.

5

Całkiem możliwe o tym w ten sposób nie pomyslalam...

Zastanawiajace jest jednak to że po tym wszystkim ostatnio zachowal sie wobec mnie rowniez bardzo opiekunczo, udzielajac mi pomocy podczas gdy inni faceci stali nabijajac sie z mojej pewnej gafy... smile i caly czas widac bylo ze jestem od nich wazniejsza zalezy mu zebym po tej gafie nie czula sie niezrecznie. I to wlasnie jest jedna z cech ktora mi sie u niego podoba jednak nie wiem jak ja mam rozumiec jako zwykla jego troske kolezenska czy cos innego ...

6

Tak naprawdę to można by jeszcze stworzyć kilka różnych interpretacji jego zachowania, ale do niczego to nie prowadzi. Może zbierz się na odwagę i porozmawiaj z nim. To chyba najlepsze rozwiązanie.

7

Szczerze, to mi się wydaje, że on ma taki sposób bycia. Tobie może się wydawać, że on dawał Ci jakieś symptomy, a on tak zwyczajnie traktuje każdą dziewczynę. Taki Alvaro ujmując najprościej. Ktoś w rodzaju Casanovy.

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

8

Coś w tym musi być poniewaz ja też tak pomyslalam przygladajac sie jak traktuje inne dziewczyny jednak to jak traktowal mnie, mowil czule slowka itd. wydawalo mi sie ze tak powiem bardziej naturalne smile a to jak sie zwracal do innych jakby sztucznie .. oczywiscie moge sie mylic eh.. najgorzej jest gdy sie obdarzy miloscia niewlasciwa osobe sad

9

myślę, że czas postawi przed Tobą faceta, który będzie zasługiwał ma Twoje uczucie smile
3mam kciuki

Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet. 

10

Dziekuje Tiff za slowo otuchy smile i licze ze ktos jeszcze pomoze mi chodz po czesci w rozszyfrowaniu męskiej psychiki smile

11

Podobasz mu się, ale uważa że wasz związek z jakiegoś powodu nie ma przyszłości.

12

Wiesz to tez zalezy ile macie lat. Bo młodzi mężczyźni czasami po prostu dają sygnały, że dziewczyna mu się podoba, ale boją się zrobić krok do przodu. Męska psychika jest różna od naszej i czasami ciężko wywnioskować, co oni mają na myśli zachowując się w ten czy inny sposób. Może po prostu daj mu trochę czasu. Dawaj mu dyskretnie sygnały, że jesteś nim zainteresowana i sama zobaczysz jak on zareaguje.

13

Zgadzam sie z Trytonem, tak to wyglada. Tylko niezdecydowany facet tak postepuje, majacy watpliwosci co do sensu wiazania sie z kims.

14

Wiesz z facetami jest tak że znaki oczywiste dla Ciebie dla niego są nie zauważalne
Wiesz ja Ci radzę albo z nim porozmawiać szczerze ale delikatnie lub dawać mu wyraźne znaki .. może jakieś wspólne wyjście .. niby po koleżeńsku ale w tedy już będziesz mogła robić swoje a potem sama zobaczysz co i jak

15

To, że zachęcał Cię żebys spotkała się z innym facetem wcale nie świadczy o tym, że mu się nie podobasz... Sama zachęcałam chłopaka, który mi się bardzo podobał żeby spotkał sie z inną (wiem, strasznie głupie;p) ale w pewien sposób może chciałam mu pokazac, ze ma prawo wyboru i ja się narzucac nie będę. Poza tym jeśli chodzi o te miłe gesty to czasami... albo nawet trochę częściej niz czasami xP widzi się je takimi jakimi chcialoby się je widziec smile

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » TRUDNA MIŁOŚĆ, ZAZDROŚĆ, NAŁOGI » Nie odwzajemniona milosc??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021