Jak pozbyć się plam po trądziku? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak pozbyć się plam po trądziku?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Jak pozbyć się plam po trądziku?

Tak jak w temacie.
Kiedy zszedł mi trądzik, na mojej twarzy pozostały plamki.
Na pewno któraś z Was musiała się z tym kiedyś uporać smile.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak pozbyć się plam po trądziku?

Hej!
Wszystko zależy w jakim stopniu zaawansowania są te plamy...
ja miałam takie średnio widoczne i od razu pomógł mi skinoren krem, to delikatny lek - nie powinien uczulać i nie ma jakiś skutków ubocznych wink

Być jak płynąca rzeka...

3

Ja na drobne plamki miałam krem TOINTEX, który rozjaśnił i palmki i ogólnie skórę;/ (ale myślę, że te wszystkie kremy czy żele na blizny po trądziku działają tak rozniaśniająco, więc można troszkę postraszyc bladą twarzą, aby cieszyc się ładną cerą;))

Twoje życie staje się lepsze, kiedy Ty stajesz się lepszym;)

4

Skinoren jest za ok.50 zł, ale jest bardzo wydajny, starcza na kilka miesięcy wink
Ale może najpierw udaj się do dermatologa - on najlepiej oceni jaki kremik będzie dla Ciebie najlepszy.

Być jak płynąca rzeka...

5

a ja też polecam coś tańszego krem z perfekty na blizny po trądziku taki gruszkowy delikatny do tego matuje i zabezpiecza przez powstawaniem czegoś nowego, działa powoli ale jak dla mnie jest świetny w rossamnie kosztuje 11 zł:)

Czasem gdy wszystko wiruje,a cała szpetność oddala się
w głęboki sen. Przychodzi przebudzenie
a reszta jest prawdą. Gdy ciało niszczeje
duch rośnie w siłę. - Jim Morrison

6

może jakiś podbry peeleng z kwasu owocowego:)?

W sumie to jest zależne od tego jak głębokie są te blizny.

7

Dzięki smile

8

Popieram  , że Skinoren nadaje się w zupełności nawet na te głębsze przebarwienia bo sama go używam i jestem zadowolona z efektów!!!!!!!!!!

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

9

Zaczął działać po jakimś tygodniu chyba  , ale na pewno zauważysz działanie wcześniej jeżeli masz mało przebarwień.

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

10

mogę również polecić krem CEPAN cena ok 14 zł jest przeznaczony do zmiękczania blizn i może był bardzo pomocny. Jak wcześniej pisały kobietki SKINOREN też jest dobry.

11

Tylko peelingi i to mocne. Możesz tez spórbowac z cosmelanem ale słyszałam różne opinie.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PIELĘGNACJA TWARZY I CIAŁA » Jak pozbyć się plam po trądziku?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018