Agresja słowna względem starszych koleżanek - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Agresja słowna względem starszych koleżanek

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

1

Temat: Agresja słowna względem starszych koleżanek

Witam.
Od jakiegoś czasu, moje dwie wnuczki gimnazjalistki są prześladowane przez dwóch chłopców (bliźniaków) piątoklasistów. Są wyzywane wulgarnymi słowami typu k...p...dzi...jeżdżą na rowerach i gdziekolwiek je spotykają, rzucają inwektywami. Dziewczynki są zawstydzone, gdy dzieje się to w miejscu, gdzie jest więcej osób i w ogóle zestresowane. Zaczynają się ich bać, a oni ulżywszy sobie zmykają na rowerach. Zięc był już u rodziców bliźniaków, ale efekt rozmowy był taki, że dorzucają teraz niewybredne epitety pod kierunkiem zięcia ( ty dzi.....naskarżyłąś temu pi...  du... )  Nie wiemy co robic, czy pójść ze skargą do szkoły, a jak i to nie pomoże to co wtedy? Chłopcy rosną i dojrzewają, mieszkają niedaleko, co będzie jak jeszcze bardziej się "rozwiną" i będą bardziej atakowac i  nie tylko dziewczyny, ale i dorosłych ?
Proszę o Wasze zdanie na ten temat. Pozdrawiam.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Agresja słowna względem starszych koleżanek

Wydaje mi się że warto byłoby jeszcze raz udać się do ich rodziców i pogrozic policja. Jeśli nie pomoze porozmawiać z opieką społeczną może oni zareagują. Ewentualnie mozna naprawdę zgłosić to na policję bądź zasięgnąć porady prawnika

3

Ja bym tobie radziła iśc do szkoly i powiedziec dyrekcji aby zadzwonila do rodziców tych gówniarzy,że udajesz sie na komende w sprawie gnębienia psychicznego wnuczki, i bedziesz dązyc do tego aby gnojkom kuratora sądowego dla nieletnich przydzielili
Tak poza tym,nie mam wnuczek,ale wiem ze jako babcia osobiscie przeszlabym sie pod szkole z wnuczką, poczekala aż wyjdą gówniarze za bramy i porządnie wytargala za fraki,nie uderzyła(bo prawnie nie mozna) ale wstrząsnac nie zaszkodzi

4 Ostatnio edytowany przez Kyntia (2012-10-07 03:35:57)

Gimnazjalistki?

Moj syn jest wyzywany od 3 klasy szkoly podstawowej...co ja pisze...oni wyzywaja wszystko i wszystkich...
Syn jest przed gimnazjum a potrafi przyjsc zaplakany...bo mnie ktos wyzwal a nie pobil kolegi bo mu zabronilam...
coz moge zrobic...interweniowalam u dr,na policji u pedagoga...nic nie dalo...trzeba "debili" przetrzymac z zacisnietymi zebami....
Jak skarcimy 2...pojawi sie 5 na ich miejsce...ot wychowanie nowoczesnych mamuś...

Ludzie dzielą się na: tych chorych psychicznie i tych jeszcze nie zbadanych.

5

Rodzicom takich dzieci warto jest uświadomić jakie są prawne konsekwencje postępowania ich pociech. Na pewno nie jest tak, że dzieciom wolno wszystko i są bezkarne. Nie wiem czy jakimkolwiek rodzicom zależy na świecenu oczami w sądzie rodzinnym czy przed kuratorem.

6

Iść na policję. I z całą powagą opowiedzieć. Dzielnicowy pofatyguje się do rodziców tych ananasów i zrobi porządek.

"Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy" - Oscar Wilde
"Wszystko jest trudne, nim stanie się proste" - Margaret Fuller

7

Dziękuję za podpowiedzi smile
Dodam, że zorientowaliśmy się, iż mama chłopców lubi sobie popijac...i zaraz żal chłopców.Jeśli nie ma ich kto wychowywac to nie ma się co dziwic. Chwilowo jest spokój, może pogoda mniej sprzyja i dzieciaki jedne i drugie w domu siedzą. Ale jeśli znowu będzie "akcja" to córka pójdzie do szkoły z tematem...
Pozdrawiam i dziękuję smile

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WYCHOWANIE, ZDROWIE I EDUKACJA DZIECKA » Agresja słowna względem starszych koleżanek

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018