brak pomyslu jak fajnie napisac do dziewczyny - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » brak pomyslu jak fajnie napisac do dziewczyny

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: brak pomyslu jak fajnie napisac do dziewczyny

Witam. Mam do was takie pytanie. Mam 24 lata, mój kolega w rozmowie zemną polecił mi sympatyczną dziewczynę. Był z nią na weselu, później ją odwiedził przed wyjazdem an erazmusa , gdyż stwierdzil ze nie wypadaloby inaczej. Ona w dzien jego wyjazdu przyszla do niego, poprostu musial z nia porozmawiac ze traktuje ja tylko jak kolezanke. Było mu głupio, akurat mój kolega Michał należy do takich osób, ze wyniósł z domu bardzo wychowanie - ze to tak określę. Nie znam jej, kojarze ją tylko z widzenia, jak to określił mój kolega dziewczyna szuka jakis blizszej znajomosci i pomyslalem o Tobie tylko jej nic nie mow na moj temat bo na idiote wyjde. Otóz moj problem polega na tym iz chcialbym cos do niej napisac zale zabardzo nie wiem co. Prosze mi nie pisac ze to Ty masz do niej napisac, coś od siebie itd,,,bo sam wiem o tym ale kazde jakis sformuowanie i pomysl moglby mi sie przydac bo chcialbym to jakos fajnie zlozyc aby moja wiadomosc zachecila ja do spotkania zemna, Nie znamy sie , znam ja tylko z widzenia.
Myslalem aby napisac tak: Czesc Ola, wydajesz mi sie sympatyczna dziewczyna, mamy wspolnych znajomych i same mile rzeczy slyszalem na Twoj tamet( akurat mamy oprocz wojtka innych wspolnych znajomych)  mialabys ochote wybrac sie na piwo? Troche mi tak glupio proponowac bo sie wogole nie znamy...ale chyba spytac zawsze mozna:) Pozdrawiam PAweł
co o tym myslicie, moze cos dodacie ciekawego od siebie, z góry dziekuje za pomoc

Zobacz podobne tematy :
Odp: brak pomyslu jak fajnie napisac do dziewczyny

Gdyby mi facet zaproponował piwo, to już byłby jego falstart na życzenie big_smile

3 Ostatnio edytowany przez alfaalfa (2012-09-20 21:17:37)

Odp: brak pomyslu jak fajnie napisac do dziewczyny

Ja na Twoim miejscu najpierw bym ją poznała. Macie wspólnych znajomych - to zorganizujcie tak, aby Ona była wśród osób zaproszonych np. na imprezkę, czy jakieś niby przypadkowe spotkanie..

4

Odp: brak pomyslu jak fajnie napisac do dziewczyny

Własnie, niech wasz wspólny znajomy zorganizuje imprezę( domówkę, grilla itp) i zaprosi was oboje, to dobry początek na zawarcie znajomości, wtedy możesz sie przysiąść do niej i zagadać, choćby rozpoczynając standardowym pytaniem jak jej się podoba impreza.
Swoją drogą Twoj pomysł zagadania do niej jest delikatnie mówiąc nieodpowiedni...zapraszać dziewczynę na piwo??
Czemu nie wysilisz bardziej swojej inwencji twórczej tylko zwracasz się z tym tutaj? chociaż z drugiej strony może i dobrze bo nie wysłałeś tej wiadomości tongue

5

Odp: brak pomyslu jak fajnie napisac do dziewczyny

Co ci mogę poradzić to to, żebyś przed wysłaniem wiadomości poczekał przynajmniej dzień. Może akurat Ci przejdzie wena i stwierdzisz, że to głupie. Ogólnie rzecz biorąc nie pisz do niej wiadomości na fb czy gdzie tam chcesz, tylko, jeśli ci zależy idź do jej domu, przywitaj ją życzliwie i zapytaj się czy nie poszła by z tobą na miasto, albo gdzie tam chcesz z nią iść. Albo lepiej wkręć w to znajomego, pójdziecie na miasto w trzech albo nawet czterech. Musisz ją wyczuć, jaka jest. Później twoi znajomi się zmyją bo będą musieli "posprzątać pokój", a ty ją odprowadzisz do domu. Ona musi się do ciebie przyzwyczaić, bo jak od razu będziesz chciał nie wiadomo czego to ją spłoszysz big_smile Jak już ją będziesz odprowadzał, to masz określony czas na rozmowę, wiesz, że za jakiś czas się ta męka skończy więc będziesz bardziej na luzie. Pod koniec zapytaj ją, czy nie wyszła by z tobą, ale tym razem sam na sam. Takie moje skromne zdanie.

6

Odp: brak pomyslu jak fajnie napisac do dziewczyny

problem w tym ze moj kolega juz wylecial na erazmusa a tak chyba nie bedzie takiej mozliwosc aby zorganizowac jakiekolwiek spotkanie aby sie z nia spotkac...

7 Ostatnio edytowany przez Różyczka87 (2012-09-21 00:51:34)

Odp: brak pomyslu jak fajnie napisac do dziewczyny

Cześć, a zamiast kombinować nie łatwiej po prostu do Niej napisać? smile Napisz, że dużo dobrego o Niej słyszałeś, że chciałbyś Ją lepiej poznać i zaproponuj spotkanie, najlepiej spacer i kawę ale w miejscu publicznym aby czuła się bezpiecznie. Tylko nie przesadzaj z komplementami na początku bo uzna, że chcesz Ją na siłę poderwać.

8

Odp: brak pomyslu jak fajnie napisac do dziewczyny

"Czesc Ola, wydajesz mi sie sympatyczna dziewczyna, mamy wspolnych znajomych i same mile rzeczy slyszalem na Twoj tamet( akurat mamy oprocz wojtka innych wspolnych znajomych)  mialabys ochote wybrac sie na piwo? Troche mi tak glupio proponowac bo sie wogole nie znamy...ale chyba spytac zawsze mozna:) Pozdrawiam PAweł"

No to by było głupie. Pomyślałaby zapewne że masz nie po kolei w głowie. Niektóre dziewczyny lubią bezpośredniość (ja na przykład kiedyś lubiałam), ale to Twoje jest za sztywne. Może zamiast pisać, podejdź do niej jak ją spotkasz i zagadaj. Przedstaw się: Cześć. Jestem Paweł, znam Cię stąd i stamtąd. (oczywiście postaraj się przy tym o uśmiech, żeby się nie wystraszyła, to ma być miłe dla niej). Jak Ci się przedstawi, to zacznij rozmowę o czymkolwiek. Jak będzie miło, to zaproponuj kawę, poproś o numer telefonu. A dalej będzie już z górki.

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » brak pomyslu jak fajnie napisac do dziewczyny

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024