Miłość w pracy - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Miłość w pracy

Witajcie:) W kwietniu podjęłam pracę, w której poznałam kogoś niesamowitego. Wspaniały facet, ideał, dogadujemy się bez słów... Kłopot w tym, że jestem mężatką, więc nasza znajomość nie ma prawa wyjść poza ramy przyjaźni... Z mężem pobraliśmy się, bo zaszłam w ciążę, ale nigdy nie układało nam się najlepiej. Teraz w dodatku jest kierowca zawodowym, więc widujemy się rzadko, a powroty męża do domu wcale mnie nie cieszą, wracam do życia, kiedy on wyjeżdża. Kolega za to... No cóż- zakochałam się... Co robić?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Miłość w pracy

Jest taka instytucja ROZWÓD - ona pozwala rozwiązać nieudane/niedopasowane związki...
Zawsze to uczciwsze od oszukiwania partnera i siebie...
Powodzenia

3

Odp: Miłość w pracy

Po pierwsze krótko znasz ten swój "ideał",
Po drugie jesteś w zwiazku z którego masz dziecko więc nie stawiałabym krzyżyka na rodzinie, bo ktoś Ci zaimponował.
A jeśli nie układa Wam się małżeństwo to może nad tym popracuj zamiast wpatrywać się w kolegę z pracy, który jak jest taki SUPER to zapewne może przebierać w wolnych kobietach lub ma już swoją panią SUPER.

Mam wrażenie, że siedzisz i wyczekujesz aż coś Cię uwolni od tego małżeństwa, a może warto coś jeszcze z tym zrobić ...?
Rozwód to jest rozwiązanie, jasne, ale to nie sklep gdzie towar oddaje się do reklamacji - tu cierpią ludzie, nawet jeśli Tobie nie zależy na związku to może jemu zależy...do tego ucierpiałoby dziecko...

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024