Szukam pomocy w założeniu sklepu internetowego! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Szukam pomocy w założeniu sklepu internetowego!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Szukam pomocy w założeniu sklepu internetowego!

Cześć Dziewczyny,

Nie wiem ile z Was prowadzi swoje sklepy internetowane albo rozważa taką opcję. Ja zastanawiałam się nad tym od dłuższego czasu, mam już pomysł ale brakuje mi trochę specjalistycznej wiedzy na ten temat. Są co prawda jakieś portale na ten temat (ekomercyjnie np) ale brakuje mi kogoś, kto poprowadziłby mnie za rękę i pokazał jak wygląda prowadzenie takiego e-sklepu z różnych stron. Czy macie jakieś pomysły, sugestie gdzie można taką wiedzę pozyskać? Polecacie coś? Może znacie jakichś Coachów którzy szkolą z tego zakresu??

Z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc!!

Zobacz podobne tematy :
Odp: Szukam pomocy w założeniu sklepu internetowego!

Pytasz o administracje techniczną, marketing, zarządzanie sklepem, sam biznes? Temat zbyt szeroki - precyzuj.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRACA DLA KOBIET - POPULARNE ZAWODY, PRACA NA ETACIE, WŁASNA FIRMA » Szukam pomocy w założeniu sklepu internetowego!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024