Gej udawal ze mu sie podobam przed znajomymi z kosciola - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Gej udawal ze mu sie podobam przed znajomymi z kosciola

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Gej udawal ze mu sie podobam przed znajomymi z kosciola

Wiatam.Udzielalam sie w kosciele ,poznalam tam faceta ktory wygladal na geja ale mi sie spodobal bo aktywnie sie tam udzielal no i byl taki uczuciowy i wrazliwy ,fajnie sie z nim rozmawialo...W kosciolach jest wiecej dziewczyn wiec wiecznie wianuszek kolezanek go otaczal,lubily go bardzo ,ale plotkowaly ze jest gejem.Ja z nim troche bardziej sie zaprzyjaznilam,wychodzilismy razem,dzwonila do mnie prawie codziennie,podkreslal publicznie ze mnie lubi...W pewnym momencie powiedzial mi ze kiedy ktos porusza temat homoseksualizmu on sie czuje oskarzony,powiedzial mi tez ze mial taki okres w zyciu ze kiedy wchodzil do altobusu to wszyscy ludzie za nim krzyczeli ze jest gejem..ale on przeciez nigdy nie spal z zadnym facetem.(z perspektywy czsu mysle ze mial objawy psychotyczne)
Kiedy zaczelam miec cezki okres ,bo zmarl ktos dla mnie wazny i zaczelam byc depresyjna i nerwowa odcia sie ode mnie a na koniec powiedzial publicznie przed znajomymi z kosciola "ze on tak czesto do mnie nie dzwoni bo ja mam teraz wiecej pieniedzy i ja do niego moge zadzwonic".Odeszlam upokorzona z kosciola a on sie dalej tam udziela...
Najgorsze ze kiedy mnie tak publicznie zgnoil zadzwonil do mnie po paru dniach i prosil mnie zebym  nie odchodzila wiec przyszlam jeszcze na kilka spotkan religijnych,ale on mnie kompletnie zignorowal...jak poziej zrozumialm chodzilo mu tylko o to zeby sie ztarlo wrazenie przed ludzmi z kosciola ze odeszlam bo mnie upokrzyl...Nie moge zrozumiec takiej perfidi i takiego zla...nie ufam juz ludziom,a szczegolnie chrzescijanom, nie moge czytac Biblii...,nie chodze do kosciola..

Spotkalam go pare dni temu na ulicy,kiedy ze mna rozmawial nie czulam zeby mial jakiekolwiek poczucie winy a powiedzialam mu ze ni chodze teraz do zadnego koscola....Co o tym myslicie?

Reklama
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gej udawal ze mu sie podobam przed znajomymi z kosciola

W zasadzie to oboje macie niską samoocenę sprowadzającą się do jednego sformułowania - a co ludzie powiedzą, to widocznie tak jest.
Określasz go zarówno Ty jak i otoczenie mianem "gej" a tak na prawdę... "kiedy ktos porusza temat homoseksualizmu on sie czuje oskarzony,powiedzial mi tez ze mial taki okres w zyciu ze kiedy wchodzil do altobusu to wszyscy ludzie za nim krzyczeli ze jest gejem..ale on przeciez nigdy nie spal z zadnym facetem."
Zastanowiłaś się dlaczego? W czym tu jest ta sprzeczność?
Względem Ciebie - pod kościołem - zastosował metodę obrony poprzez atak. A wiesz dlaczego? Bo zapewne na początku miał w Tobie oparcie, czuł, że masz o nim inne - odmienne zdanie niż Wasi "znajomi".
Obawiam się, że on ma przypiętą taką łatkę przez społeczeństwo, najbliższe otoczenie i na tym jego "koleżeństwo" i po części Ty się sugerujesz. A w rzeczywistości facet jest w zupełności normalny i na wagę złota.

Temat "gejowski", który zarówno Tobie jak i jemu dałby do myślenia jest dobitnie poruszony w materiale pt Sekret. Nie w filmie dostępnym na Youtube a w dokumencie - coś w formie wykładu.
Sugerować się opinią otoczenia o kimś jest najprościej, ale poznać drugą stronę medalu - poznać kogoś bliżej -tego unika się jak ognia.
"Zobacz siebie w drugim człowieku i drugiego człowieka w sobie".
Obejrzyj sobie film cyrk motyli z Nickiem Vujicic i wyobraź sobie Jego jako "geja". "Z pośmiewiska stał się kimś..."

Mogę być w każdym miejscu na świecie, ale fragment mnie zawsze będzie jezdził opustoszałą autostradą zwaną życiem, sprawdzajac w tylnym lusterku, jak rozmywają się na horyzoncie miejsca i ludzie, których poznałem.

3

Odp: Gej udawal ze mu sie podobam przed znajomymi z kosciola

Czytając Twój post miałam wrażenie, że masz niskie poczucie własnej wartości. Chcesz czuć się częścią grupy i być akceptowana. Mieć znajomych i chłopaka. To naturalne pragnienia - rzecz w tym, że tobie zależy tak mocno, że za bardzo się przejmujesz i w rezultacie kończysz sama, bo nie chcesz, żeby ktoś cię oceniał, czy coś złego o Tobie pomyślał. Brak akceptacji za bardzo Cię boli, dlatego odrzucasz sytuacje, w których możesz nie być akceptowana.

Moim zdaniem to jest prawdziwy problem, że samą siebie sabotujesz.

Tak myślę, bo w sytuacji, w której kolega rzuciłby przy mnie podobne hasło, ja bym zażartowała albo obraziła się, ale po dwóch dniach prawdopodobnie nie pamiętałabym już o co chodziło. Nie przejmowałabym się bzdurami. To czy jesteś upokorzona czy nie zależy tylko od tego, jak Ty sama zinterpretowałaś zaistniałą sytuację.

On wcale nie był perfidny - po prostu powiedział coś głupio. Przejmowanie się głupotami jest bez sensu, bo nie masz wpływu na to, co powiedzą i pomyślą inni. Masz wpływ tylko na swoje własne zachowanie.

Zauważ, że Twoja nadwrażliwość już zbiera swoje żniwo. Ludzie odsuwają się od Ciebie, bo Ciebie nie rozumieją. Nie rozumieją Twoich problemów, bo nie rozumieją Twojego sposobu myślenia i widzenia świata.

Nawet na tym forum ludzie nieszczególnie Ci odpowiadają, bo w zasadzie nie rozumieją Twoich problemów.

Bardzo Cie proszę - nie zamykaj się na ludzi - wróć do tego swojego kościoła, rozmawiaj z ludźmi a faceta omijaj, bądź wobec niego chłodna i traktuj z dystansem.

Tylko przebywając z ludźmi możesz przezwyciężyć swoje problemy i pracować na nimi. Proszę Ciebie - wróć do kościoła.

Żaden facet nie jest wart tego, żeby oddalić Cię od Najwyższego, który przecież wszystko wie i rozumie.

Jak będziesz miała nastrój to możesz też wpaść do psychologa, który może pomóc Ci radzić sobie z lękami.

Trzymam za Ciebie kciuki:-)

Reklama

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Gej udawal ze mu sie podobam przed znajomymi z kosciola

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018