Gdzie kupić ubranka dla noworodka - warszawa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Gdzie kupić ubranka dla noworodka - warszawa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 16 ]

Temat: Gdzie kupić ubranka dla noworodka - warszawa

Proszę o pomoc. Chciałabbym pomóc kolezance w ciąży kupić ubranka dla bobaska, łóżeczko itd.. ale nie wiem gdzie.. Byłyśmy już w ikei, w pepko, ale tam nie ma duzego wyboru.. Wiecie może gdzie jest duży wybór łóżeczek i ubranek dla maluszków? Proszę o radę. Byłabym wdzięczna za odpowiedź. smile

Nie warto być dobrym, bo i tak nikt tego nie docenia.. Nie warto być dobrym, bo i tak każdy ma to gdzieś... sad
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Gdzie kupić ubranka dla noworodka - warszawa

a stronami internetowymi nie jestescie zainteresowane?

Emilka 18.10.2011 :*:*
[*] Roksanka 18.10.2011" Zniknęłaś nam z oczu lecz nigdy z serca " [*]
Adaś  25.02.2014 ;*;* mój mały mężczyzna ;*

3

karla90 napisał/a:

a stronami internetowymi nie jestescie zainteresowane?

właśnie poszukaj w necie jakieś sklepy dla dzieci,jest taniej jeśli chodzi o takie rzeczy jak łóżeczka,wózki czy foteliki,ja szukałam np.spacerówki x lander xa w hurtowniach to ceny mnie dołowały,bo kosztowała 1200 zł,a w sklepie internetowym kupiłam ta samą za 800 zł więc różnica jest dość spora,polecam przy kupywaniu przez internet sklepy autoryzowane wtedy np.przy reklamacji kurier przyjeżdża i przywozi to co daliśmy do reklamacji za darmo (na koszt firmy produkującej)
co do ciuszków raczej kupiłabym na allegro,szkoda kasy na większą ilość nowych ubranek bo dzieciątko szybko rośnie

4

Lena powiem Ci, że nie ma różnicy między allegro a zwykłymi sklepami, bo jak się doda koszt wysyłki to wychodzi na to samo wink Tanie i dobre ubranka można kupić w tecsko czy nawet lidlu smile Ja mam pod nosem sklepik z ubrankami, ale ceny też nie są jakieś super tanie - są prawie takie same jak np. w smyku. W Pepcko są tanie ubranka i fajne ubranka smile No chyba że nie przeszkadzają Ci ciuszki używane, ja odkupiłam od dziewczyn tu na forum trochę ubranek i są jak nowe smile
Ale jeśli chodzi o wózki czy łóżeczka to się zgadzam z dziewczynami - na allegro są tańsze smile

Agnieszka - 29.04.2012,godz. 16.40

5

Krzywizna85 napisał/a:

Lena powiem Ci, że nie ma różnicy między allegro a zwykłymi sklepami, bo jak się doda koszt wysyłki to wychodzi na to samo wink Tanie i dobre ubranka można kupić w tecsko czy nawet lidlu smile Ja mam pod nosem sklepik z ubrankami, ale ceny też nie są jakieś super tanie - są prawie takie same jak np. w smyku. W Pepcko są tanie ubranka i fajne ubranka smile No chyba że nie przeszkadzają Ci ciuszki używane, ja odkupiłam od dziewczyn tu na forum trochę ubranek i są jak nowe smile
Ale jeśli chodzi o wózki czy łóżeczka to się zgadzam z dziewczynami - na allegro są tańsze smile

mi chodziło bardziej o używane ubranka z allegro,sama takie kupuje,sporo używanych dostałam i dużo kupiłam w szmateksach (tylko że im starsze dziecko to trudniej coś fajnego i nie zniszczonego wygrzebać:))co do wózka to nawet na allegro były drogie,więc znalazłam na jakiejś tam stronce jeszcze tańszy

6

no ja też tu odkupowałam od dziewczyn, ale używane na allegro to masz rację są tanie smile
Ja łóżeczko kupiłam od koleżanki, ale na allegro też można znaleźć fajne i nie drogie. Julka poczekaj aż dziewczyny np na maluszkowym targu coś odpiszą, napisz im że szukasz też wózka czy łóżeczka i może coś się znajdzie wink
Ja też jestem z Wawy wink

Agnieszka - 29.04.2012,godz. 16.40

7

Szukaj po internecie. W sklepie kolorowemarzenia bywają potężne zniżki - ja w zasadzie tylko wtedy kupuję ubranka, gdy znajdę u nich hit cenowy. Bardzo podobają się nam ubranka Mariquita, a bywa, że  w tym sklepie przeceniają je nawet o -70% ;-)

8

Jak jesteś z Warszawy i zalezy Ci na dużym wyborze i zeby wszystko było w jednym miejscu to idz do Toys"R"Us w Blue City - do 2.09 mają promocje różne, też na dziale dla niemowlaków Babies"R"Us. Jak ostatnio byłam to śpioszki były nawet do 10 zł BRUIn ich marki własnej, a dobre jakościowo

9

Ja polecam skorzystanie z... porównywarek cen :-) Będzie najszybciej i najskuteczniej. W jednym miejscu masz cały przegląd sklepów internetowych i asortymentu. W niektórych sklepach masz dni darmowej wysyłki - jeśli masz chwilę czasu do porodu to możesz poczekać, a w niektórych od określonej kwoty zakupów masz przesyłkę za darmo lub free za odbiór osobisty.
A zaoszczędzony czas na robienie zakupów możesz przeznaczyć na relaks :-)

10

Polecam hurtownie Tomi ul. Chojnowska 35
kupowalismy tam całą wyprawke dla dziecka

11

Bardzo fajny i niedrogi sklep internetowy, z tego co wiem, ma tez odbior osobisty w Olsztynie.

Sama kupowalam z tego sklepu rozne rzeczy, obsluga mila, a ciuszki niedrogie i dobrej jakosci.

12

Ja kupuję głównie w necie, mam kilka ulubionych marek ciuszków - Fixoni, Next, 5-10-15, itp. i szukam w sklepach internetowych dla dzieci. Jest ich cała masa, a w internecie jest taniej.
A jeśli chodzi o sklepy stacjonarne, to Smyk - w regularnej sprzedaży mają wysokie ceny, ale cały czas robią wyprzedaże i bez problemu można kupić fajne rzeczy w granicy 10-40zł - oraz C&A dział dziecięcy. C&A ma też swój sklep internetowy.

13

Większość rzeczy można znacznie taniej kupić w sieci, nawet jeśli do tego doliczycie przesyłkę.

Plusem zakupów w sieci jest to, że na necie promocje pojawiają się w zasadzie cały czas, a nie wyłącznie po sezonie.

14

Ja dziś szukałam niedrogich ubranek dla maluszka mojej kuzynki i byłam w Blue City tam jest ToysRUs bodajże tak się to pisze i jest promocja na ubranka dla takich maluszków do -50%. W każdym razie kupiłam jakieś dwie pary śpioszków, koszulki z długiem rękawem i jakieś spodnie i zapłaciłam za to niecałe 50 zł. Ceny od 6-8 zł już! A wg mnie duzo lepszej jakości niz w pepco np. czy auchan.

15

Zebra Świat Dziecka na Ursusie, sklep znajduje się teraz na ulicy Kolorowej 19. Wchodzi się od ulicy Sosnkowskiego. Bardzo duży wybór wózków, łóżeczek, ubranek itp. ceny bardzo przystępne jak na warszawę.

16

hmmmm ja dla swojej małej ubranka kupuję w centrum handlowym na ul. Marywilska 44 i polecam Wam tam zajrzeć bo wybór jest ogromny a i ceny spoko ;)

Posty [ 16 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Gdzie kupić ubranka dla noworodka - warszawa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018