Coś do spania/piżamka/koszulka w czym mogłabym wyglądać jak kobieta:-) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Coś do spania/piżamka/koszulka w czym mogłabym wyglądać jak kobieta:-)

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Coś do spania/piżamka/koszulka w czym mogłabym wyglądać jak kobieta:-)

Od 2 miesięcy przygotowuję się do porodu i szukam piżamy/koszuli nocnej w której mogłabym się czuć swobodnie i która pozwoliłaby mi czuć się atrakcyjnie. Przy pierwszym dziecku poszłam do szpitala i dostałam coś "z przydziału" - przypominało to raczej worek na ziemniaki niż koszulę nocną :-) Będę wdzięczna za radę gdzie można coś takiego znaleźć ...
P.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Coś do spania/piżamka/koszulka w czym mogłabym wyglądać jak kobieta:-)

Pati na allegro jest dużo koszulek nocnych, są na prawdę różne smile
P.S. Ja na sali porodowej leżałam nago przykryta prześcieradłem bo mi strasznie gorąco było, a potem mnie przebrali w szpitalną koszulę,  bo miałam cesarkę wink

Agnieszka - 29.04.2012,godz. 16.40

3

http://www.nokaut.pl/bielizna-nocna/koszulka-miran-806.html

tu mają bardzo ładne smile
Może coś dla siebie wybierzesz smile
Możesz poszukać również dla kobiet karmiących piersią np też są ładne i mogą się przydać dla Twojego komfortu  big_smile

"Najtrudniej przeżywa się żałobę, gdy nie ma możliwości zobaczenia ciała zmarłego". -22.09.2012 r. Kruszynka sad

21 marzec 2014 r . urodziła sie Julia :*
CC , 2525 g , 52 cm , 10 punktów Apgar big_smile

4

po 2 porodach powiem tyle że nie ma sensu brać pięknej i drogiej koszuli,bo i tak będzie chwile po porodzie brudna,przy pierwszym porodzie chociaż miałam kupioną nową,używałam szpitalnej,przy drugim wzięłam jakieś z domu w których spałam i tyle,tam i tak nikt nie zwraca uwagi na to jaką mamy koszulę i czy pięknie wyglądamy

5

Lena masz racje, ale każda kobieta chce się czuć seksownie nawet po porodzie smile
A taka koszuleczka dla karmiących jest bardzo przydatna, sama za pare miesięcy sobie taką zafunduje , ponieważ jestem w 5 tc big_smile

"Najtrudniej przeżywa się żałobę, gdy nie ma możliwości zobaczenia ciała zmarłego". -22.09.2012 r. Kruszynka sad

21 marzec 2014 r . urodziła sie Julia :*
CC , 2525 g , 52 cm , 10 punktów Apgar big_smile

6

Marzena1 napisał/a:

Lena masz racje, ale każda kobieta chce się czuć seksownie nawet po porodzie smile
A taka koszuleczka dla karmiących jest bardzo przydatna, sama za pare miesięcy sobie taką zafunduje , ponieważ jestem w 5 tc big_smile

Gratuluję:)

a co do tematu to  ja raczej po porodzie nie myślałam o tym czy wyglądam seksownie,albo czy mam makijaż na twarzy czy umyte włosy,myślałam kiedy przestanie wszystko boleć,o dziecku i kiedy w końcu do domu pójdziemy

7

Oglądałam i ładna ta z Mirana ale satynowa, czyli sztuczna, szukam bawełnianej, miłej w dotyku.
Co do koszuli do szpitala to rzeczywiście do porodu i zaraz po nie warto pięknej bo się poplami ale ... jak rodziłam pierwsze dziecko to na odwiedziny mężów wszystkie dziewczyny z mojego pokoju przebierały się w swoje koszulki smile - ładniejsze niż te szpitalne
Potem po porodzie praktycznie pół dnia chodziłam w koszuli po domu ...bo tylko karmiłam i karmiłam i nawet nie miałam czasu się ubrać ...

8

Hej Pati,
Ja dostałam fajną koszulkę od przyjaciółek na prezent - jestem teraz w 7 m-cu i już sobie w niej śpię - to koszulka Cat & Bunny (jakaś nowa marka) - dziewczyny kupiły mi na Allegro
Nie mogę zamieścić linka ale jak się wpisze w wyszukiwarkę allegro " koszulka do karmienia bolerko" to powinna się wyszukać ...
Ja mam i koszulkę i bolerko - zakładam jak jest chłodniej ale widziałam, że można też kupić samą.

Koszulka wygląda nawet lepiej niż na zdjęciu - ta bawełna jest taka dość gruba, miła ...koronka też nie drapie ... ten stanik jest z podwójnej warstwy materiału więc dobrze trzyma biust.
Prałam ja juz kilka razy i nie zmieniła kształtu ani nie zafarbowała ...

Mężowi też się bardzo podoba...:)

PS.
Jak ja czuję, że w miarę dobrze wyglądam i się pomaluję etc. to ogólnie mi się poprawia humor i zyskuję lepsze nastawienie do świata.

Ciąża tego u mnie nie zmienia.

9

Ja miałam nieprzezroczystą tunikę do połowy uda:-)

10

Mnie tam wszystko bolało po porodzie i bylo mi jedno czy jestem naga,pomalowana czy nie...ale fakt jest tez taki ze jak kobieta dla siebie ładnie wyglada to i czuje sie lepiej...;)

Patryś ur.12.01.2011 3630kg,57cm godz.1.05                                                                                                                   
Natalia ur.22.08.2012 3390kg,55cm godz 2.10

11

allegro.pl ładne są

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Coś do spania/piżamka/koszulka w czym mogłabym wyglądać jak kobieta:-)

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018