Zgaga, brak okresu, mdłości, płaczliwość - pierwsze objawy ciąży??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Zgaga, brak okresu, mdłości, płaczliwość - pierwsze objawy ciąży???

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 1 do 55 z 91 ]

Temat: Zgaga, brak okresu, mdłości, płaczliwość - pierwsze objawy ciąży???

Witam Wszystkich,

mam pytanie okrees spoznia mi sie juz tydzien, zgaga piecze mnie od kilku dni caly czas , płacze na zawołanie , o moich hustawkach nastroju nie wspomne.....Co do wymiotów...nie mam ich jeszcze ale mdli mnie dosc często......Czy jestem w ciązy????

Pomocy ..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zgaga, brak okresu, mdłości, płaczliwość - pierwsze objawy ciąży???

Objawy ciążowe są różne a czasami wcale ich nie ma tak było w moim przypadku.Czasami symptomy,które opisałaś nawet spózniająca się miesiączka,nie zawsze oznaczają ciążę,najlepiej kup test ciążowy i będziesz wtedy wiedziała,czy jesteś w ciąży czy też nie.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

3

Zgadzam się ze Stokrotką.Spóźnienie miesiączki może mieć podłoże psychiczne,np stres lub choroba(przeziębienie),zmiana miejsca zamieszkania,itd.Najlepszym jest test i badania .Pozdrawiam.Czy,to planowana ciąża?

4

Ojj no nam ciezko to stwierdzic. zrob test i bedziesz miala jasnosc.
opisane przez Ciebie objawy ciazy nie pojawiaja sie tak szybko, byc moze stresujesz sie i stad te objawy

porąbana jak łajno w tartaku

5

Dziewczyny mam jeszcze jedno pytanko.... bo o tym , ze jem rzeczy ktorych nie jadlam ...banany.....i wczoraj bylo najlepsze....nie jem musztardy...a jak jadlam kolacje to jadlam parowki maczane w musztardzie i uwaga....w majonezie......:-)
A co do objawow miesiaczki to mialam je.....ale teraz jak juz mija tydzien od kad mialam dostac to objawy miesiaczki minely.....jedyne co odczuwam to bolace sutki....

Ciąża czy jest planowana....nie do konca....moj mezczyzna bardzo chce miec dziecko.....ja tez bym chciala, ale nie az tak bardzo jak on....to jest na tej zasadzie.....jak bede w ciazy to bedziemy najszczesliwsi na swiecie a jak nie to tez dobrze.....dziwne.....nie zabezpieczamy sie zawsze....:-).....JEDNO JEST PEWNE TO BEDZIE NAJBARDZIEJ KOCHANE DZIECKO SWIATA :-)

Co do testu to zbieram sie i zbieram , ale nie moge sie zebrac ...gdzies tam w podswiadomosci czuje , ze jestem w ciazy....dziwne strasznie :-)

6

wiesz, skoro spozna Ci sie okres, to normalne, ze masz rozne smaki,i jesz to czego wczensiej nei jadlas. mnie jak sie keidys spoznial okres to jadlam nie dosc ze duzo, to jeszcze na przemian slodkie i slone itd.

no ale jesli  bedziecie sie cieszyc jesli okaze sie ze jestes w ciazy, to szybko rob test, zebyscie mogli wiedziec czy sie cieszyc, czy tez cieszyc sie mniej- jelsi nei bedziesz w ciazy smile

7

:-).....ja jem dosc ...ALE DUŻO :-)

a TEST ZROBIE, ALE rano bo podobno wtedy najlepiej jest robic :-)?????!!!

8

Najważniejsze to to,że jeśli okaże się,że będziecie mięli dzidziusia będziecie je kochać.Hmm a co do produktów których nie jadałaś a teraz jesz to też jest różnie,bo ja czasami też nagle mam ochotę na musztardę,której w zasadzie nie jem,albo czasami dodaję majeranek do pieczenia kurczaka,a też go nie lubię,lub rosół który rzadko gotuję bo nie lubię,a jak mnie coś najdzie to potem nie mogę się nim najeść.

Człowiek ma dar kochania, lecz także dar cierpienia.

9

zagubiona23 napisał/a:

a TEST ZROBIE, ALE rano bo podobno wtedy najlepiej jest robic :-)?????!!!

tak, najlpeiej test zrobci rano, bo wtedy w moczu jest najwieksze stezenie hormonu ktory swiadczy o tym, ze jest sie w ciazy

10

Tak teraz mylam naczynia i sobie myslalam.... :-)....przeciez mi nigdy nie spoznial sie okres.....zawsze mialam jak w zegarku....

Kurcze a moze ja za duzo sie naczytalam i teraz jestem w ciazy, ale urojonej :-)

Po prostu sama nie wiem - nakrecam sie i tyle.....gorzej bedzie jak bede sie juz cieszyc i okaze sie ze wcale nie jestem w ciazy......:-(

11

Najlepiej nie mysl o tym smile jutro zrob test i bedziesz miec jasnosc

12

parówki z majonezem i musztardą-dla mnie norma a w ciązy nie jestem tongue big_smile  hi hi smile ale test koniecznie zrób i daj znać jaki wynik, życzę Ci żeby było po Twojej myśli smile

"Jesteś tym, czym wierzysz, że jesteś." Paulo Coelho

13

Łatwo sie mowi :-)...nie mysl o tym :-)...chyba sie nie da :-)....ale dam znac napewno Czy bede mama czy jeszcze nie tym razem :-)

14

to jak bedziesz cos wiedziec to od razu pisz smile

15

Robiłam test...dostałam w aptece taki ktory mozna robic o kazdej porze dnia :-)...nazywa sie bobotest :-)

i wynik negatywny!
nie jestem w ciazy moj chlopak zawiedziony - on naprawde sie cieszyl....a ja ..ja tez jestem smutna :-(

16

czyli jednak nei wytrzymalas do jutra i jzu dzis zrobilas test... hm no szkoda, ale wiesz, wszytsko jeszcze przed Toba smile
a test tez nie daje 100% pewnosci

17

no właśnie-test nie daje pewności, ale myślę że Twoja psychika też działa.. poczekaj jeszcze kilka dni, zobaczysz co sie zdarzy wink

18

Dostałam okres...dziwne to wszytsko niby byla niepewnosc , ze nie mam okresu , niby ulga , ze go dostałam , ale do konca wieczora bylam przygaszona....:-(

19

Czyli "fałszywy alarm"?Nie martw się -przyjdzie jeszcze czas na piękne macierzyństwo.Pozdrawiam serdecznie.

20

Na to wyglada , ze falszywy alarm :-)....ale tak mialo byc :-)

21

zagubiona23 napisał/a:

Na to wyglada , ze falszywy alarm :-)....ale tak mialo byc :-)

No coś Ty nie przejmuj się. Pomyśl że możecie sobie sprawić dzidziusia kiedy to naprawdę zaplanujecie. A teraz macie taką fajną pewność że gdyby coś, to bedzie ok.I że bardzo sie kochacie ponieważ to was nie przeraziło.To był w jakimś sensie sprawdzian dla Was.I jak widać zdaliscie go na 5 co ja mówię...na 6:)

22

:-)...co racja to racja :-).....moj mezczyzna chcial juz kupowac nowe auto :-)...bo to co mamy jest za male...haha :-)no bo przeciez musi byc kombi...zeby wozek sie zmiescil :-D

23

dziewczyny czy można miec okres podczas ciązy?? ehh ja się boje że jestem.. już sama nie wiem.. czekam na okres.. ale jak narazie 30 dzień i nic...:((

24

Można mieć plamienia podczas ciąży,ale wtedy konieczna jest wizyta u ginekologa.Opóźnienie miesiączki się zdarza,to nic złego.Może je spowodować choroba,zmiana miejsca pobytu,stres.Najlepiej zrobić test ciążowy i nie panikować.

25

Moj okres trwał 1,5 dnia......potem tylko pol dnia plamienia....ale dopiero 4 dnia...i nic ....musze isc do ginekologa...koniecznie....

26

Kochana to u Ciebie chyba nie był to okres tylko plamienia więc koniecznie musisz iść do ginekologa,bo możliwe ,że jesteś jednak w ciąży i że test jednak był jakiś feralny i nie pokazał prawdy.. wink trzymam kciuki ,żeby wszystko było dobrze i tak jakbyście z Twoim partnerem tego sobie życzyli wink

27

LoLcIa_nS napisał/a:

Kochana to u Ciebie chyba nie był to okres tylko plamienia więc koniecznie musisz iść do ginekologa,bo możliwe ,że jesteś jednak w ciąży i że test jednak był jakiś feralny i nie pokazał prawdy.. wink trzymam kciuki ,żeby wszystko było dobrze i tak jakbyście z Twoim partnerem tego sobie życzyli wink

No to teraz mnie wystraszylas hmm

w przysłym tygodniu ide na wizyte....musze a tym bardziej ze dziwnie sie czuje nadal...i mam zgage...;/

28

nom to już wogole jak się dziwnie czujesz to koniecznie lekarz, ale napewno bedzie wszystko dobrze smile czytałam, że w ciąży są plamienia ,mylone często z okresem,są one jednak mniej obfite i krócej trwają niż normalny okres.. a może za wcześnie zrobiłaś test i dlatego wyszedł negatywny..? pozdrawiam smile

29

dziewczeta smile

ide jutro do lekarza smile
Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze bo zle sie czuje .....boli mnie brzuch...bleee

30

ehh.. trzymam kciuki by bylo wszystko dobrze.. daj znać co Ci lekarz powiedział.. smile pozdrawiam

31

nie wypowiadalam sie ale teraz przeczytalam od dechy do dechy,napisz co i jak:)
pozdr

The starry skies above me and the moral law inside me

32

Dam znac napewno.....kurcze brzuch tak mnie boli ze szok sad

33

ehh.. aż mnie martwi to ,że Cię tak boli ten brzuszek...  bd niecierpliwie czekać na wieści..

34

Haha smile wlasnie wrocilam ze spaceru...po drodze weszlam do sklepu
smile ...mam taka ochote na salatke owocowa ze nie zasne jak jej nie zrobie i nie zjem smile

35

hehe no i dzięki zaraziłaś mnie wink ja lece tylko po banana bo to tylko w domku dziś mam wink

36

Wbijaj na sałatke smile zaraz zrobie smile.......a tak wracajac do brzucha to mnie tez to coraz bardziej niepokoi....a tym bardziej ze miałam jakies dziwne złe sny hmm

37

jutro się wszystko okaże czy jest powód do niepokoju .. mam nadzieje ,że nie ma wink a co do sałatki to chętnie ,chętnie wpadne wink bo bananka już nie mam  sadtongue

38

Buziaki :* do juterka smile

39

Hej dziewczeta smile Byłam u lekarza...w ciazy nie jestm , nie mam torbieli, nadrzerki smile...ale mam zapalenie jajnika...i dlatego te bole...Bede Zyc smile

40

zagubiona -super wink widzisz wszystko dobrze się skończyło wink z zapaleniem jajnika sobie poradzisz :*

41

zagubiona23 napisał/a:

Hej dziewczeta smile Byłam u lekarza...w ciazy nie jestm , nie mam torbieli, nadrzerki smile...ale mam zapalenie jajnika...i dlatego te bole...Bede Zyc smile

Zagubiona,nigdy nie należy wpadać w panikę.Najlepiej zawsze zasięgnąć porady "fachowca".Wyleczysz swoją dolegliwość i kiedyś nacieszysz się pięknym macierzyństwem.Pozdrawiam świątecznie.

42

Hej dziewczeta!
Jestem nowa na Waszym forum więc witam Was bardzo serdecznie smile
Piszę do Was mając nadzieję że mi pomożecie. Moja historia jest taka, że już okres mi sie spóźnia 2,5 tygodnia. Nie zawsze miałam okres jak w zegarku, ale też nigdy mi sie tak bardzo nie spóźniał. Uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale też nie do końca, tzw. stosunek przerywany. Dzidziusia nie planujemy, ale jak będzie to sie bedziemy z tego bardszo cieszyć. Zostawiamy wszystko w rekach losu.
Miałam w terminie miesiączki plamienie, które trwało pół dnia i było koloru ciemno brązowego i sie mój okres skończył. Od jakichś 2-3 dni bolą mnie peirsi i zaczyanją boleć sutki. Brzuch mam straszenie wzdęty i od dziś mam mdłości. Brzuch mnie pobolewa, takie dziwne uczucie, jakby coś mnie "rozrywało w środku". Nie jest to bardzo silny ból, ale odczuwalny.
Robiłam 3 testy ciążowe, ale każdy wyszedł ujemny i już nie wiem co mysleć. Leczę sie też na tarczycę i wyczytałam gdzieś że jeśli sie bierze leki na tarczycę ( w moim przypadku jest to Letrox 25 od 6 lat) to testy mogą nie wykryć ciąży.
Jak myślicie? Może to być ciąża??? Do ginka wybiorę sie ale dopiero po świętach, bo juz nie ma wolnych terminów u mojego ginka.
Czy to może być ciąża???

43

Ja123....jak napewno przeczytalas moje posty......roznie to bywa.....niby nie bylam w ciazy, ale mialam objawy poronienia sad.....idz do lekarza.....tylko dobrego!!!

44

ja123 napisał/a:

Hej dziewczeta!
Jestem nowa na Waszym forum więc witam Was bardzo serdecznie smile
Piszę do Was mając nadzieję że mi pomożecie. Moja historia jest taka, że już okres mi sie spóźnia 2,5 tygodnia. Nie zawsze miałam okres jak w zegarku, ale też nigdy mi sie tak bardzo nie spóźniał. Uprawiałam sex z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale też nie do końca, tzw. stosunek przerywany. Dzidziusia nie planujemy, ale jak będzie to sie bedziemy z tego bardszo cieszyć. Zostawiamy wszystko w rekach losu.
Miałam w terminie miesiączki plamienie, które trwało pół dnia i było koloru ciemno brązowego i sie mój okres skończył. Od jakichś 2-3 dni bolą mnie peirsi i zaczyanją boleć sutki. Brzuch mam straszenie wzdęty i od dziś mam mdłości. Brzuch mnie pobolewa, takie dziwne uczucie, jakby coś mnie "rozrywało w środku". Nie jest to bardzo silny ból, ale odczuwalny.
Robiłam 3 testy ciążowe, ale każdy wyszedł ujemny i już nie wiem co mysleć. Leczę sie też na tarczycę i wyczytałam gdzieś że jeśli sie bierze leki na tarczycę ( w moim przypadku jest to Letrox 25 od 6 lat) to testy mogą nie wykryć ciąży.
Jak myślicie? Może to być ciąża??? Do ginka wybiorę sie ale dopiero po świętach, bo juz nie ma wolnych terminów u mojego ginka.
Czy to może być ciąża???

Ile dni temu miałaś to plamienie?

45

Testy mogą się mylić..jak sama napisałaś. Wg mnie jest dość duże prawdopodobieństwo ciąży. Chyba że to Twoja psychika nakręciła ten brak okresu.

"...między ciszą a ciszą
sprawy się kołyszą..."
--------------------------------------------------------------------
15.04.2009 => PRÓBUJEMY ŻYĆ BEZ SŁODYCZY........ smile

46 Ostatnio edytowany przez Bożena (2009-05-12 18:08:10)

Przeniesiony post ela1989 

ela1989 napisał/a:

Po stosunku w dzień płodny nie wzięłam tabletki antykoncepcyjnej, a była to 3 tabletka pierwszego tygodnia, zaś dziś pojawiła się u mnie dziwna brązowa wydzielina, jestem po miesiączce w trakcie brania tabletek, pomijając ta jedna o której wcześniej zapomniałam. Dziś jest 5 dzień od stosunku a czytałam, że kilka dni po zapłodnieniu zarodek zagnieżdża się w błonie śluzowej macicy i wtedy może wystąpić tak zwane plamienie implantacyjne. Co o tym myślicie?

47

Przeniesiony post robaczek2105

robaczek2105 napisał/a:

jesli nie mineło 12 godzin od przyjecia 2 tabetki antykoncepcja jest zachowana...

48

po piewsze= nie ma dni płodnych przy braniu pigułek.

Jeżeli zapomniało się pigułke z pierwszego tygodnia stosowania antykoncepcja nie jest zakochowana i do zapłodnienia może zajśc gdy się współżyło  wcześniej 7 dni od dnia zapomnianej pigułki i 7 dni po smile

49

Kobietko widaćze chcesz miec bobaska smile
Ja byłam w podobnej sytuacji smile chciałam niechciałam.. miałampodejrzenia,kupe pytań i watpliwości smile wkoncu zrobiłam test.. i nic.. jedna kreska a okresu nie było.. a mnie smutek ogarnał .. smile to chyba te podswiadome instynkty big_smile:D:D

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

50

Hej dziewczyny. Ja nie pytam czy jestem w ciąży, bo żadna z was mi tego nie powie:-). Powiedzcie jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?

51

hejka wszystkim mam takie pytanie kochałam się z chłopakiem dzień po okresie czy jest prawdopodobieństwo że mogłam zajść w ciążę??

52

Jeśli się nie zabezpieczyliście w żaden sposób, to owszem, jest. Wszystko zależy od długości Twojego cyklu i przy tym należy pamiętać, że dni płodne nie zawsze są jak w zegarku.

53

Najlepiej kupić jest test ciążowy bo od takiego wyszukiwania objawów można zawariować wink) i już wynikają one po jakimś czasie z naszej psychiki wink

54

ja tez ci radze kupic sobie test, poza tym czasami dolegliwosci sa rozne ja dowiedzialam sie ze jestem w ciazy w trzecim miesiacu i nic mi nie bylo, zadnych dolegliwosci poprostu nic a miesiaczka zawsze mi sie spozniala nawet do szesciu miesiacy w zwiazku z moimi chorymi jajnikami  daj znac pozdrawiam

55

Pierwsze objawy mojej ciąży (odczuwalne ok tygodnia przed planowaną miesiączką) :

- nabrzmiałe piersi
- bolące sutki
- pobolewanie brzucha ( takie kłucia jakby, czasem poczułam to np rano, potem wieczór, nastepnego dnia np 3 razy w ciagu dnia itd)
- zdecydowanie częstsze sikanie (nawet po kilka kropel)
- obniżony nastrój

smile

Nie trać wiary w marzenia, tylko dąż do ich spełnienia !!!

Posty [ 1 do 55 z 91 ]

Strony 1 2 Następna

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Zgaga, brak okresu, mdłości, płaczliwość - pierwsze objawy ciąży???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018