Plamienia po miesiączce - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Plamienia po miesiączce

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

1

Temat: Plamienia po miesiączce

dziewczynki słuchajcie mam mega problem sad jestem tu nowa ale potrzebuję porady.
miesiączke skończyłam 2 tygodnie temu a od 4 dni bolą mnie piersi i mam gęsty brązowawy śluz sad( nie wiem co to może oznaczać. Boję się że to ciąża !! biorę tabl anty od 4 lat non stop i boję się że może one zwyczajnie przestały działać ;(( co to może być ??? !!!  czasami zdarzało mi się to wcześniej ale to było tak dawno że nie pamiętam. Może to od stresu bo zmieniłam pracę albo od tego że piję duuuużo kawy boże nie wiem szukam przyczyny nie wiem sad(

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Plamienia po miesiączce

Po długim stosowaniu hormonów  organizm  może zacząć źle na nie reagować i wtedy należy zrobić przerwę i zmienić tabletki na inne,
oczywiście może to być również infekcja radze  wizytę u lekarza tylko on stwierdzi co tak naprawdę się dzieje.

3

bardzo boję się robić przerwe bo brałam tabl na ból towarzyszący przy miesiączce. bywało tak że mdlałam z bólu bo za dużo krwi mi upływało. teraz jest bezboleśnie sad dziwnie się czuję boję się. Na początku śluz był normalny a potem brązowy i mam uczucie w brzuszku że okres mam a nie mam !!     jezu teraz myśl mnie dopadła że może mam raka szyjki macicy !!

4

przeniesiony postsewan

sewan napisał/a:

wystepuje w 18-19 dniu cyklu miesiaczkowego. jest to obfite i trwa ok 3 dni, zdarzyło mi sie to drugi raz z rzedu towarzyszy temu dokuczliwy ból w dole brzucha. ostatni raz byłam u lekarza w grudniu i nie wykrył u mnie nic niepokojącego. teraz mam wizytę 5.08 ale już zaczynam się bać bo tyle sie nasłuchałam, jeśli mialyście podobne doswiadczenia dajcie znać.

5

przeniesiony post Aneczki

Aneczka napisał/a:

to samo mam ja....
czytaj moj post

6

sewan- a ile wynosil u Ciebie cykl wtedy co dostalas pierwszy raz to krwawienie?

porąbana jak łajno w tartaku

7

moje cykle są regularne co 31 dni i tak bylo teraz

8

bo myslalam, ze to moze objawy owulacji ale to za pozno jak na owulacje raczej, no nie wiem

porąbana jak łajno w tartaku

9

a  ja mam tak skonczy mi sie  okres ..mija  kilka  dni i tez mam plamienia tak ze dwa dni  i najczesciej boli  mnie  wtedy  brzuch ...pobiegałam po lekarzach ,potruli mnie  hormonami ,-jak brałam  leki nie plamiłam  a jak przestałam brac tabletki to wróciło ...zrobiłam  usg i  taki  tam i  nic -podobno  to moze  byc  skutek uboczny  po cieciach cesarskich -jakos  tak darowałam sobie wnikanie -mija  juz  kilka  lat a  ja sie nie przejmuje -doszłam do  wniosku  ze  to  chyba ma  zwiazek z  owulacja-ktora  wystepuje  kilka  dni  po  tym plamieniu .

Nikt nie zasługuje na twoje łzy, a ten kto na nie zasługuje, na pewno nie doprowadzi cię do płaczu

10

Witam! Zastanawiam się o co chodzi. Zawsze gdy dostawałam miesiączkę bardzo bolał mnie brzuch i w czasie jego bólu od razu dostawałam miesiączkę ale tym razem było inaczej, gdyż brzuch bolał mnie 2 dni przed miesiączką a do tego bolały mnie plecy. Poza tym jestem 3 dzień po miesiączce i mam brązowe plamienie co wcześniej mi się nie zdarzało. Co to wszystko może oznaczać?

11

3 tyg temu skończył mi  sie pierwszy okres od porodu,a dzis zauwazyłam ze na wkładce mam odrobinke krwi,a potem brązowy gęsty sluz, niegy czegoś takiego nie miałam i sie tak zastanawiam co to może być, nic mnie tam nie swędzi żeby wskazywało na infekcje, dodam że kochamyn się z mężem ale uwazamy(on dochodzi pozamną). I miałm 2 cesarki może to też ma coś do tego, raz mnie brzóch kłół w miejscu rany ale przeszło jak myslicie?

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Dominika 23.10.2009r. ur.cc 21. 45
Kacper Mikołaj 04.04.2012r. ur cc 12.30

12

dodam jeszcze że żyły na piersiach mi widac jak przy ciąży, no ale to za szybko na oznaki ciąży i nie sa tkliwe.

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Dominika 23.10.2009r. ur.cc 21. 45
Kacper Mikołaj 04.04.2012r. ur cc 12.30

13

Witam.Dwa tygodnie po okresie wystąpiły plamienia brązowe pierwsze dni byly lekkie plamienia z każdym dniem jest troszkę wiecej. Z partnerem staramy się o dziecko.Ostatni stosunek 25.05 dwa dni później zaczęły się plamienia. Co może to oznaczać ?

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » CIĄŻA I PORÓD » Plamienia po miesiączce

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018