Wyjazd jednodniowy zorganizowany przez biuro podróży - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wyjazd jednodniowy zorganizowany przez biuro podróży

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Wyjazd jednodniowy zorganizowany przez biuro podróży

Interesuje mnie wyjazd z Krakowa do takich miejsc jak Wiedeń, Praga itp.
Więc jakei znacie biura które oferują takie usługi?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wyjazd jednodniowy zorganizowany przez biuro podróży

wyjazd jednodniowy ?

3

Jednodniowe wyjazdy z biurem podróży to raczej wywalanie pieniędzy. Kilka razy widziałam ofertę zwiedzania Pragi, Budapesztu, Boloni, Asyżu czy innych miast które poznałam. Wycieczka taka sprowadza się do szybkiego spaceru główną ulicą, obejrzeniu jednego czy dwóch bezpłatnych obiektów (typu kościół), chwila na kupienie pamiątek i obiad i powrót. Strata pieniędzy - to samo możesz zrobić na własną rękę kupić sobie bilet na pociąg/samolot/własny transport i przewodnik książkowy. Zobaczysz więcej i taniej.

"Myślę, że każdy inteligentny człowiek jeśli mówi, że nie jest feministą, to się kompromituje, bo feminizm jest za równouprawnieniem. Prawa kobiet to prawa człowieka, po prostu" Maja Ostaszewska

Cześć!!
Słuchajcie zbieram ekipę na wspólny wyjazd na sylwestra. Rozważałam kilka opcji, ale chyba najlepszą opcją będzie wyjazd nad morze na Łeba Party Camp, to już 6 edycja tego sylwestra więc sprawdzony temat i nie może być tam jakiejś lipy co wy na to?

Powiedźcie co o tym sądzicie?

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PODRÓŻE MARZEŃ » Wyjazd jednodniowy zorganizowany przez biuro podróży

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018