wybór smyczy dla psa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » wybór smyczy dla psa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: wybór smyczy dla psa

Przepraszam... ja naprawde nie wiedzialam w jakim dzile to pytanie mam umiescic...     


Kiedys mialam psa, wazyl 10-12 kg.    Zostala mi po nim smycz automatyczna do 20 kg.. zamierzam kupic yorka.. Czy ta smycz bd sie nadawala do tak malego pieska??

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Nola (2009-03-16 18:04:06)

Odp: wybór smyczy dla psa

Na smyczach tak za bardzo to się nie znam wink ale wydaje mi się, że ta smycz powinna być OK. Co innego gdybyś np. kupowała obrożę wink
Mój psiak miał kilka smyczy - większość z nich pourywał, bo skubaniec ma strasznie dużo siły. W końcu kupiłam coś co wyglądało na łańcuch big_smile Tego dla yorka nie polecam smile

3

Odp: wybór smyczy dla psa

Moim zdaniem jest za masywna dlatego, że yorki dorołe mają w 1,2 do 1,9 kg w zależności od płci. Będziesz musiała sobie kupic nową smycz.

4

Odp: wybór smyczy dla psa
LANDA napisał/a:

Moim zdaniem jest za masywna dlatego, że yorki dorołe mają w 1,2 do 1,9 kg w zależności od płci. Będziesz musiała sobie kupic nową smycz.

niekoniecznie musisz wyrzucać pieniądze na nową smycz , 20 kg na smyczy oznacza ze ona wytrzymuje szarpnięcie o takiej mniej więcej sile a nie tylko wagę psa ... także jak najbardziej smycz sprawdzi się do takiego psiaka ... tydzień temu kupiłam smycz własnie 20KG i w oznaczeniach sa również ujęte w tym przedziale yorki smile

5

Odp: wybór smyczy dla psa

ojj yorki sliczne psiaki, ale drogie, kurka ;/

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » wybór smyczy dla psa

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024