sama nie znaczy nieszczęśliwa - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » sama nie znaczy nieszczęśliwa

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: sama nie znaczy nieszczęśliwa

Witam serdecznie! dzisiaj zapisałam się do forum ponieważ bywają chwilę ,że czuję się samotna.Może kilka słów o mnie- mam 45 lat ,jestem rozwiedziona i mam wspaniałego 20 letniego syna.W moim małżeństwie przez wiele lat musiałam być " mężczyzną".Związek rozpadł się z powodu nadużywania napoi alkoholowych przez małżonka.Jestem szczęśliwą osobą ,aczkolwiek niekiedy samotną.Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: sama nie znaczy nieszczęśliwa

Samotność w tłumie,też istnieje.Ale tu -jest,jak w domu:ciepło i swojsko.Pozdrawiam.

3

zgadzam się ,że samotność w tłumie istnieje , ale bez tłumu byłoby jeszcze gorzej! pozdrawiam

4

Nie jesteś tu sama.Jest nas cała gromada-życzliwych dusz i serc.Zatem-o uśmiech proszę.

5

Witamy na forum, czuj się tutaj jak u siebie. Na forum jest mnóstwo kochanych duszyczek, które zawsze wesprą dobrym słowem i poradą. Tak więc, jak napisała Selena, o uśmiech proszę smile

6

Witaj Nieśmiała smile

"... Aniele mój Ty wiedziałeś i cierpiałeś tak jak ja...przyrzekam Ci więc,że każdy mój dzień będzie światłem tych,którzy zgubią się..."

7

Można być samotnym, ale nie musi być się osamotnionym. Witaj, czuj się tu dobrze.

8

dzięki za miłe słowa

9

A z jakiej części kraju jestes?

02.02.2015 ET
09.02.2015 Beta 74
12.02.2015 Beta 323,3
17.02.2015 Beta 2349

10