Jak znaleźć faceta?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Jak znaleźć faceta??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: Jak znaleźć faceta??

Mam 19 lat i nigdy nie byłam z nikim związana... czasem myślę że taki stan już pozostanie na zawsze... a nie chce tego... może jestem trochę nieśmiała i nie umiem do końca sama siebie zaakceptować ale jak to zmienić... czy mam jakieś szanse zeby znaleźć faceta dla siebie??

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak znaleźć faceta??

Jasne,że masz szanse każdemu z nas jest ktoś przypisany,ale czasami trzeba poczekać aby się o tym przekonać.Dopóki nie uwierzysz w siebie i nie zmienisz swojego nastawienia do własnej osoby to zawsze będziesz myślała,że nie masz szans na miłość.Z pewnością masz jakieś dobre cechy i jest w tobie coś wyjątkowego.

3

Odp: Jak znaleźć faceta??

oczywiście smile każdy ma gdzieś swoją połówkę!!!!  warto czekac na tego odpowiedniego smile

4

Odp: Jak znaleźć faceta??

dziękuję Wam za dobre słowo:) może faktycznie jest ktoś komu jestem przeznaczona:)

5

Odp: Jak znaleźć faceta??

Nie szukaj faceta sam cie znajdzie i baw się wolnością smile

6

Odp: Jak znaleźć faceta??

na to nie ma recepty ... przede wszystkim wyluzuj nie myśl o tym ze chcesz...szukasz... ze nie znajdziesz i takie tam bzdury wink bądz sobą ciesz się kazdym dniem rób to co lubisz, z każdą chwila nabierając pewności siebie, poznając samą siebie noi oczywiśćie bądz otwarta na wszystkie znajomości nawet te najmniejsze  mało ważne, bo kto wie może akurat tak się trafi ze to nie co znaczące bedzie miało znaczenie ;D

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » SAMOTNOŚĆ » Jak znaleźć faceta??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024