Zdrada -chaos uczuć - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada -chaos uczuć

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 47 ]

Temat: Zdrada -chaos uczuć

Cześć po krótce...
Co wg was powinienem zrobić?
Jak oceniacie moje zachowanie?
Byłem w poważnm związku z dziewczyną, jestem romantykiem, przeżyłem niesamowity związek...
Moja byla dziewczyna miala problemy, została zgwalcona przez swojego wcześniejszego chłopaka. Ja też ją zdradziłem. Znalem dwie super fajne dziewczyny, Ona i inna. Oprócz mojej tytułowej byłej dziewczyny była jeszcze jedna z ktora łączyło mnie coś jeszcze bardziej ekscytującego, czarującego i radosnego. Rozumieliśmy się jak dwa łyse konie. Byłem przez jakiś czas na rozstaju pomiędzy nimi dwiema, z czego zdaje sobie teraz sprawę. Najbardziej boli mnie to że ją okłamałem w żywę oczy... Nie mogę znieść mojego postępowania. Jedna drugiej powiedziala i moja była dziewczyna dowiedziała się że spałem z tamtą drugą. To byłby skok w bok, który powinien być zupelnie zapomniany, jednak bardzo się do siebie zbliżyliśmy i ta zdrada nie pozwalała mi wierzyć że jestem z nią szczery i że ją kocham. Było to dla mnie trudne bo mimo że bardzo mocno darzyłem ją uczuciem, to nie mogłem się z nią całować intymnie, głęboko, nie chciała się ze mną kochać.
Mimo wszystko po dwóch latach wyznalem jej że ją zdradziłem. Był to cios, ale chcialem spróbować nie mieć wobec niej żadnych sekretów. Jednak ona zerwała ze mną w 100% kontakt, powiedziała że nie chce mnie znać. I tak się tułam od ok. 140 dni.
Dawałem jej wszystko, czciłem, ale nasz związek się rozpadł.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Chaos to jest w Twoim tekście człowieku.
"Dawałem jej wszystko, czciłem, ale nasz związek się rozpadł."
Komu dawałeś wszystko? kogo czciłeś? dziewczynę czy kochankę? Bo się pogubiłam.
I w końcu jedna drugiej powiedziała czy Ty sam wyznałeś prawdę? Skoncentruj się.

3

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Próbuję poukładać sobie to wszystko ale naprawdę wychodzi chaos...

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Pytaj;)

5

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Ja już zadałam pytania- odpowiedz

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Przepraszam. To kochanka mnie wkopała bo była zazdrosna o mnie. Bałem się oświadczyć, wziąść ślub bo ona była na tyle zdeterminowana że dowiedziałaby się o tym ślubie i wpadła tam... Wciąż moja była zamieniała sie w nią na moich oczach..
Ja na początku to olałem, po zdradzie chodziliśmy, żyliśmy, później kochanka zaczeła zapoznawać się z moją byłą dziewczyną i powiedziala jej wszystko.
Ja nie wiem czemu skłamałem, tego dnia kiedy mnie zapytała, spotkaliśmy się na mieście ale moja była dziewczyna zasłabła i pojechalem z nią do jej domu ją odeskortować i w domu wybuchła bomba atomowa... Zapytała mnie czy się przespałem z kochanką, ja popatrzyłem się jej prosto w oczy i powiedziałem 'nie'...

7

Odp: Zdrada -chaos uczuć

aaa czyli wtedy, kiedy kochanka ja uświadomiła to skłamałeś, ale po 2 latach się przyznałeś i wtedy dziewczyna zerwała kontakt?

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Tak.

9

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Aha, zerwała. No to bardzo mądrze postąpiła. Pytasz co powinieneś zrobić.Nie wiem, może załóż akwarium, albo pojeźdź na rolkach? Albo idź się pobaw do piaskownicy, to jest miejsce dla dzieci.

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Ani nie miejsce na żarty na takie poważne tematy...
Zasłużyłem na wszystko co mnie spotkało i czuje że nasze drogi sie rozeszły co boli najbardziej.

11 Ostatnio edytowany przez Vuk (2012-06-27 23:56:59)

Odp: Zdrada -chaos uczuć

A gdzie w mojej wypowiedzi dostrzegasz żarty? Jesteś rozwydrzonym gówniarzem, nie wartym by ta dziewczyna ci ponownie zaufała. Ani zresztą jakakolwiek inna.
A ona wybrała najmądrzej jak mogła. Dobrze, że cię pogoniła, bo na co jej życie z kimś, kto już na wstępie okazał się pajacem?

12

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Też sądzę, że dziewczyna bardzo dobrze zrobiła zrywając z Tobą wszelki kontakt- szkoda jej czasu na Ciebie. A Ty najpierw trochę dorośnij i dowiedz się czym jest związek zanim zaczniesz się w to bawić. A póki co, jak Vuk poradził- do piaskownicy;p

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Twoja pobłażliwość na mnie nie działa...
Zgadzam się z waszą opinią. Już nigdy mi nie zaufa.
A co sądzisz o tym że ją zdradziłem na samym początku znajomości? To nie było po latach związku. Dopiero się zaczynaliśmy poznawać i dla mnie to jeszcze nie był związek. Tak jak mówicie, nasz związek dojrzewal do tego żeby być ze sobą szczerym...

14

Odp: Zdrada -chaos uczuć

To, że zdradziłeś ją na początku związku, to tylko znaczy, że od początku byłeś dupkiem i od początku ją okłamywałeś i leciałeś na dwa fronty. Rozpadło się i nie masz szans, żeby to naprawić. Po prostu ucz się na błędach i nie powtarzaj ich w przyszłości.

15

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Tak jak pisze Red - o konsekwencje zdrady, którą się popełniło można mieć pretensje tylko do samego siebie. No i trzeba wypić piwo, którego się nawarzyło.

16

Odp: Zdrada -chaos uczuć
undead nightmare napisał/a:

Cześć po krótce...
Co wg was powinienem zrobić?
Jak oceniacie moje zachowanie?
Byłem w poważnm związku z dziewczyną, jestem romantykiem, przeżyłem niesamowity związek...
Moja byla dziewczyna miala problemy, została zgwalcona przez swojego wcześniejszego chłopaka. Ja też ją zdradziłem. Znalem dwie super fajne dziewczyny, Ona i inna. Oprócz mojej tytułowej byłej dziewczyny była jeszcze jedna z ktora łączyło mnie coś jeszcze bardziej ekscytującego, czarującego i radosnego. Rozumieliśmy się jak dwa łyse konie. Byłem przez jakiś czas na rozstaju pomiędzy nimi dwiema, z czego zdaje sobie teraz sprawę. Najbardziej boli mnie to że ją okłamałem w żywę oczy... Nie mogę znieść mojego postępowania. Jedna drugiej powiedziala i moja była dziewczyna dowiedziała się że spałem z tamtą drugą. To byłby skok w bok, który powinien być zupelnie zapomniany, jednak bardzo się do siebie zbliżyliśmy i ta zdrada nie pozwalała mi wierzyć że jestem z nią szczery i że ją kocham. Było to dla mnie trudne bo mimo że bardzo mocno darzyłem ją uczuciem, to nie mogłem się z nią całować intymnie, głęboko, nie chciała się ze mną kochać.
Mimo wszystko po dwóch latach wyznalem jej że ją zdradziłem. Był to cios, ale chcialem spróbować nie mieć wobec niej żadnych sekretów. Jednak ona zerwała ze mną w 100% kontakt, powiedziała że nie chce mnie znać. I tak się tułam od ok. 140 dni.
Dawałem jej wszystko, czciłem, ale nasz związek się rozpadł.

Ty nie pytasz, a szukasz usprawiedliwienia, a w dodatku przez całą wypowiedź prezentujesz postawe roszczeniową. Co do końcówki, piszesz że dawałeś jej wszystko - to chyba naprawdę dawałeś jej wszystko - włącznie z facetem, który jest niezdecydowany, zdolny do zdrady (nie tylko zdolny) ... rzeczywiście wszystko co najlepsze jej ofiarowałeś. No jak ona czegoś takiego nie doceniła, a to c... no popatrz.

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Wy nigdy nie zadawaliście sobie pytania "po co zrobiłem taką glupotę?"

18

Odp: Zdrada -chaos uczuć

No to odpowiedz sobie na to pytanie i następnym razem zastanów się zanim coś zrobisz

19

Odp: Zdrada -chaos uczuć
undead nightmare napisał/a:

Wy nigdy nie zadawaliście sobie pytania "po co zrobiłem taką glupotę?"

gadanie - jasne, że tak.

Nie sztuką jest zrobić głupotę (noo delikatny jesteś dla siebie). Trzeba nauczyć się zyć z konsekwencjami - a to sztuka wymagająca charakteru.

Odp: Zdrada -chaos uczuć

To boli, powiedzieć sobie 'to piękne ciało jest już poza moim zasięgiem.'

21

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Ciało?
Zgodnie z metryką masz 26 lat. Psychicznie - dużo, dużo, dużo mniej.
Może najwyższa pora na to, byś dojrzał?

22

Odp: Zdrada -chaos uczuć
undead nightmare napisał/a:

To boli, powiedzieć sobie 'to piękne ciało jest już poza moim zasięgiem.'

poza zasiegiem? Co Ty jakiegos operatora sieci reprezentujesz? Wylapujesz dziewczyny i wsadzasz w swoj zasieg? I tylko o cialo w tym wszystkim chodzi? Tu chyba juz calosc, i cialo i dusza sa poza zasiegiem. Heyah.

23 Ostatnio edytowany przez undead nightmare (2012-06-28 19:51:39)

Odp: Zdrada -chaos uczuć
Wielokropek napisał/a:

Ciało?
Zgodnie z metryką masz 26 lat. Psychicznie - dużo, dużo, dużo mniej.
Może najwyższa pora na to, byś dojrzał?

No tak masz racje z dorosłością, zarostu na twarzy mam raczej mało.

Mussuka - też nie da się ukryć że masz racje.
Może się nie zrozumieliśmy -zabrzmiałem jakbym tylko interesował się jej ciałem co jest oczywiście nieścisłością.
PS. jest to kobieta bardzo ambitna i wrażliwa.

24

Odp: Zdrada -chaos uczuć
undead nightmare napisał/a:
Wielokropek napisał/a:

Ciało?
Zgodnie z metryką masz 26 lat. Psychicznie - dużo, dużo, dużo mniej.
Może najwyższa pora na to, byś dojrzał?

No tak masz racje z dorosłością, zarostu na twarzy mam raczej mało.

Mussuka - też nie da się ukryć że masz racje.
Może się nie zrozumieliśmy -zabrzmiałem jakbym tylko interesował się jej ciałem co jest oczywiście nieścisłością.
PS. jest to kobieta bardzo ambitna i wrażliwa.

Skoro przekonałeś się, że to ambitna kobieta, to masz już odpowiedź na to dla czego nie jest już Tobą zainteresowana.

25

Odp: Zdrada -chaos uczuć
undead nightmare napisał/a:

To boli, powiedzieć sobie 'to piękne ciało jest już poza moim zasięgiem.'

Poboli i przestanie wink. Zjadzie się inne równie piękne, a nawet i piękniejsze! I to nie jedno wink.

26

Odp: Zdrada -chaos uczuć

o rany, autor wątku ma 26 lat, a wydaje się bardziej nierozgarnięty niż nie jeden nastolatek... wcale się ni dziwię Twojej dziewczynie, że Cię zostawiła- skoro jest taka ambitna, to zrozumiała, że stać ją na kogoś lepszego

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Jeśli mamy patrzyć bezpośrednio to laski też patrzą na kolesia pod kątem statusu...
Poza tym nie lubie trolowania - jak ktoś wykorzystuje internet do wyładowania swoich nerwów.

28

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Po pierwsze- nie rozumiem dlaczego nagle przeszedłeś na temat statusu- mi chodziło o Twoją niedojrzałość emocjonalną.
Po drugie- nie zauważyłam, żeby ktoś tutaj wyładowywał swoje nerwy, po prostu kulturalnie krytykujemy Twoje zachowanie i próbujemy Ci uświadomić, że pomimo wieku straszny z Ciebie dzieciak.
Po trzecie- spróbuj chociaż zrozumieć to, co czytasz

Odp: Zdrada -chaos uczuć

" Po trzecie- spróbuj chociaż zrozumieć to, co czytasz"
Pamiętasz to co pisałem o pobłażliwości?
Zawsze czytam ze zrozumieniem...

30

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Musisz sobie uswiadomic - jestes egoista, jestes samolubny, brak ci empatii, nie kochales swojeje dziewczyny, zdradziles przede wszystkim siebie, a trudno polegac na kims, kto nie moze polegac sam na sobie, szukasz usprawiedliwienia - niestety wina jest tylko po twojej stronie. Po krotce - jak przeanalizujesz te kwestiesz, tak naprawde gleboko, moze troche dorosniesz do tworzenia zwiazku.

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Ładnie mnie gnieciecie tymi komentarzami.
A co z kolesiami którzy zdradzają swoje dziewczyny i im nie mówią??????????

32

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Nie wyjeżdżaj tu teraz z innymi kolesiami, bo wątek jest o Tobie, a nie o nich i skończ już się usprawiedliwiać i wybielać na siłę, bo prawda jest taka, że dałeś d*py i musisz się z tym pogodzić. Może kiedyś to w końcu zrozumiesz, dorośniesz, dojrzejesz i będziesz gotów do kolejnego związku, ale póki co nie dorosłeś jeszcze do takich zabaw.

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Nie dorosłem jeszcze do zabaw???
Ciekawe.

34

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Nie zrozumiałeś tam czegoś czy jak?
Tak, dokładnie tak sądzę- nie dorosłeś jeszcze do bycia z kimś w związku. Zachowujesz się jak gówniarz i tyle. Dorośnij, bo masz 26 lat (niby), a zachowanie i mentalność dzieciaka.

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Boże jak ja za nią tesknie! TY JEDEN TO WIDZISZ A NIE GRZMISZ!

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Proszę powiedz mi co muszę zrobić żeby dorosnąć???

37

Odp: Zdrada -chaos uczuć

ja to widze tak.....obrzydliwe jest klamanie a juz prosto w twarz zeby nie umiec powiedziec i wytlumaczyc co i dlaczego to jest gowniarstwo i tyle.

jesli byla sytuacja ze to byl poczatek i jak to sam piszesz nie byles pewien czy to juz rozpoczety zwiazek to moze nalezalo jej to wytlumaczyc. a nie klamac. i sam fakt ze trzymales takie rzeczy za jej plecami mnie poprostu rozbraja. i kochanka musiala jej to powiedziec. fajnie!

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Nie sztuką jest kogoś z gnoić po fakcie. Straciłem miłość mojego życia, więc wasze znęcanie się to nie to na czym mi zależy...

39

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Ale tu się nikt nie znęca. Skoro założyłeś wątek na forum, to musisz mieć świadomość tego, że ludzie będą tu wyrażać swoje zdanie, a nie pocieszać Cię jak małe dziecko, któremu upadł lizak. Spieprzyłeś i pogódź się z tym. Proste. Nie wiem na co Ty liczysz i czego oczekujesz od forumowiczów.

Odp: Zdrada -chaos uczuć

A czy ty myślisz że potrzebuje wyżycia się na mnie?
Nie interesuje Cię to? -to nie pisz.

41

Odp: Zdrada -chaos uczuć

ja nie rozumiem po co Ty tutaj ciągle piszesz skoro widzisz, że nikt Cie tutaj nie pociesza- wszyscy, którzy mieli coś do powiedzenia w temacie już swoje zdanie wyrazili, a Ty ciągle domagasz się pogłaskania po główce i przyznania, że ona na pewno do Ciebie wróci i to tylko kwestia czasu. Niestety, życie to nie bajka i nie zawsze jest happy end- zwłaszcza jak się samemu zadba o to, żeby go nie było. Po prostu pogódź się ze swoim błędem, żyj dalej i nie zachowuj jak gówniarz. rany...

42

Odp: Zdrada -chaos uczuć
undead nightmare napisał/a:

Nie sztuką jest kogoś z gnoić po fakcie. Straciłem miłość mojego życia, więc wasze znęcanie się to nie to na czym mi zależy...

Sorry jaką miłość??? wg Twego rozumowania ciało, które przez przypadek myśli.

Proponuję przeczytać w kilku słownikach co to jest miłość, a czym jest chęć posiadania.

Myślę, że powinieneś zmienić wyznanie i szerokość geograficzną, tam gdzie kolekcjonowanie ciał jest mile widziane, a i ciała nie mają problemu ze swoją ilością.

PS Twoja mentalność i romantyzm (też proponuję poczytać o tym) szczerze mnie ubawiły.

Piotruś Pan w czystej postaci - gratuluję.

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Każdy Piotruś Pan ma swojego Dzwoneczka:)

44

Odp: Zdrada -chaos uczuć
undead napisał/a:

A co z kolesiami którzy zdradzają swoje dziewczyny i im nie mówią??????????

To ci, którzy mają łeb na karku stary.
Zdradzasz to zatrzymaj to dla siebie ewentualnie dla ferajny ale nigdy nie mów o tym zdradzanej - no chyba, że chcesz ją ekstra zranić.

Odp: Zdrada -chaos uczuć

Ten drugi związek zaczął się później dla mnie, dlatego poirytowałem się i przestraszyłem i skłamałem.
Dla mnie szczerość jest bardzo ważna, zwłaszcza jeśli ja zawalam.

Odp: Zdrada -chaos uczuć
Glock napisał/a:
undead napisał/a:

A co z kolesiami którzy zdradzają swoje dziewczyny i im nie mówią??????????

To ci, którzy mają łeb na karku stary.
Zdradzasz to zatrzymaj to dla siebie ewentualnie dla ferajny ale nigdy nie mów o tym zdradzanej - no chyba, że chcesz ją ekstra zranić.

Plunąłem sobie pod wiatr, ale to dlatego że byłem zły na siebie...

Posty [ 47 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Zdrada -chaos uczuć

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024