grozba gwaltem - proba uczynienia owej rzeczy... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » grozba gwaltem - proba uczynienia owej rzeczy...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: grozba gwaltem - proba uczynienia owej rzeczy...

witam.

po poprzednim meczu Polski z Rosja wracajac do domu zaczepil mnie i moja kolezanke jakis mezczyzna, pytajac czy mamy papierosa. chcac uniknac jakiejkolwiek konwersacji z nim powiedzialysmy, ze nie palimy. on poszedl dalej, my zaraz rozeszlysmy sie, kazda poszla w swoja strone. on jednak podszedl do mnie po raz kolejny mowiac, ze mnie odprowadzi. nie chcialam tego ,ale sie uparl, to pomyslalam, ze dla swietego spokoju niech juz sobie idzie, po drodze powiem mu, ze to tu mieszkam, a pozniej spokojnie dotre do domu. w pewnym momencie powiedzialam mu, ze to tu mieszkam i ide do dmu, i w ktora strone on idzie.. on powiedzial, ze to zalezy gdzie bedziemy sie seksic. na co ja jemu, ze nie jestem ku*wa, nie puszczam sie z nieznajomymi, i zeby szedl do domu. na co on mi zaczal wjezdzac na psychike jakimis glupimi tekstami, wzbudzajac we mnie panike, mowiac, ze strach mnie sparalizuje do tego stopnia, ze bez zadnych problemow mnie zgwalci. sam doskonale wiedzial co robi. powiedzialam mu, ze sie go nie boje, ze i tak mi nic nie zrobi, zeby takie rzeczy testowal na samym sobie a nie na kobietach i to nie jest wcale zabawne co robi.po czym on mnie jakos tak dziwnie zlapal za twarz ze glowe mi przechylil do tylu i powiedzial, ze teraz sie wszystko zacznie, ja bede walczyc a on zrobi to co mial zamiar uczynic... na co ja z calej sily odepchnelam jego reke, powiedzialam, zeby spi*rdalal. ja ide do domu a on niech tylko sprobuje za mna isc to tego pozaluje. byl zdziwiony lekko moja reakcja, moja sila, moim brakiem okazania strachu. ja w srodku juz cala latalam ze strachu, jednak pomyslalam, ze jesli choc na chwile zwatpie, poczuje strach tak bedzie po mnie... w koncu odwrocilam sie i szlam w swoja strone.. mam znajomego policjanta, chcialam do niego zadzwonic, zeby natychmiast przyjechal, dorwal go, a mnie odwiozl do domu... jednak strach mnie tak sparalizowal, ze balam sie siegnac po telefon... i jak najszybciej chcialam byc w domu...
choc minelo kilka dni, dalej boje sie wychodzic z domu jak jest juz ciemno.. caly czas przed oczami widze tego faceta.. boje sie isc to zglosic komukolwiek..
nie zycze nikomu tego przezycia... myslalam, ze jestem bezpieczna w miescie gdzie mieszkam wiekszosc lat mojego zycia... jak to czlowiek moze sie czasami mylic...

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: grozba gwaltem - proba uczynienia owej rzeczy...

Bardzo jest mi przykro, że coś takiego Cię spotkało, ale nie rozumiem dlaczego tego nie zgłosiłaś? Boisz się, że jeśli zgłosisz to on Cię odnajdzie? Czego się boisz? To, że pokazałaś facetowi swoją siłę jest wspaniałe, podziwiam Cię za zimną krew, ale to, że nie zgłośiłaś  zdarzenia daje facetowi przyzwolenie na zaczepianie innych kobiet, które być może nie będą miały tyle co Ty "szczęścia".

3

bo przez kilka dni nie docieralo do mnie tak w 100% co sie moglo stac... a teraz co, pewnie powiedza, ze sprawa przedawniona... chociaz mam znajomego policjanta i kolezanka juz jemu powiedziala co nie co, zeby bardziej pilnowali zgorzelca, on nie wie, ze to akurat mnie spotkalo. ja sie dzis o tym dowiedzialam, ze mu o tym powiedziala.

4

Oj gratuluję stanowczości i walki! Pokazałaś, że nie ma na co liczyć i nie dałaś się panice. Podziwiam! ;*

5 Ostatnio edytowany przez mery90 (2012-06-18 00:18:25)

wiesz Kochana, ja tez sie ciesze, ze wyszlam z tego fizycznie calo, jednak psychicznie troche gorzej... jak zamykam oczy widze co by sie dzialo dalej.. jakby to sie skonczylo... naprawde uszlo mi i jemu to na sucho, ale rysa na psychice zostala:(
stad moj temat... zeby moc sie wygadac.. bo jakos w cztery oczy nie umiem z nikim o tym porozmawiac...

6

Idź na terapię. To ważne.

"Egoizm nie polega na tym, że się żyje jak chce, lecz na żądaniu od innych, by żyli tak, jak my chcemy" - Oscar Wilde
"Wszystko jest trudne, nim stanie się proste" - Margaret Fuller

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STRES, LĘK, NERWICA, DEPRESJA » grozba gwaltem - proba uczynienia owej rzeczy...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018