Jak dojść do porozumienia z ex - proszę pomóżcie - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak dojść do porozumienia z ex - proszę pomóżcie

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

Temat: Jak dojść do porozumienia z ex - proszę pomóżcie

Witajcie smile Nigdy wcześniej nie pisałam na forum, ale teraz czuję się tak bezsilna sad , że potrzebuję czyjejś pomocy. Cztery miesiące temu rzucił mnie chłopak, nagle, przez smsa, nie podając żadnego powodu. Mimo, że nie był to mój pierwszy związek (mam 25 lat) bardzo to przeżyłam, kochałam go. Najdziwniejsze było to, że nic konkretnego nie zapowiadało tego rozstania. Jednak był pewien problem. Ex jest DDA i choć twierdzi, że poradził sobie z tym sam znakomicie, cały czas zdawałam sobie sprawę, że tak nie jest. Bardzo bał się ze mną związać (byłam pierwszą dziewczyną choć ma 25 lat), jak byliśmy razem bał się jakichkolwiek emocji, musiał wszystko zawsze mieć pod ścisłą kontrolą, wszystko musiało być wg planu. Nie był w stanie znieść najmniejszej krytyki choć twierdził, że nikt nie jest w stanie niczym go zranić. Miał same koleżanki, ani jednego kolegi, a wszystkich moich znajomych (płci męskiej) krytykował i nie chciał się z nimi spotykać. Widziałam to wszytko ale kochałam go, choć wcześniej długo nie chciałam z nim być. Po wspomnianym smsie byłam załamana jak nigdy w życiu. Nie chciał się spotkać żeby porozmawiać. Próbowałam więc mailowo spytać co się stało. Nie chodziło mi żeby go prosić o powrót, ale by dowiedzieć się co tak nagle się zmieniło, bo tydzień wcześniej zapewniał, że kocha. Odpowiadał: nie pasujemy do siebie, nie zasługiwałem na ciebie, lepiej nie ciągnij mnie za język, uczucia są ulotne itp. nic konkretnego, tylko slogany. Niedawno chciałam z nim nawiązać kontakt neutralny. Choć wydaje mi się, że dalej go kocham, to rozumiem, że nie chce być ze mną, ale bardzo bym chciała żebyśmy nie musieli dalej unikać spotkań (a studiujemy na jednej uczelni więc to męczące). Po prostu marzę, aby nasze kontakty były neutralne. Niestety on moje pytania (naprawdę nie było ich wiele i uważam, że jeśli wcześniej powtarzał, że mnie kocha, będzie ze mą do końca życia i planował dzieci to mam prawo wiedzieć dlaczego tak nagle zmienił zdanie) traktował jako "ataki" i "napadanie" sad Zachowuje się jakbym go rzuciła i zdradziła, z jakąś taką nienawiścią sad Macie może pomysł co można zrobić w tej sytuacji? Wiem, że najlepsza byłaby szczera rozmowa, myślę, że wszystko by załatwiła, ale niestety nie jest  ona możliwa sad Proszę, pomóżcie coś b bardzo się z tym męczę hmm

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak dojść do porozumienia z ex - proszę pomóżcie

ja mam ten sam problem ze swoja EX.tez nie moge do niej dotrzec,namowic ja do szczerej rozmowy. Jest pelna nienawisci do mnie oto,ze obrazilem jej matke.I przez to nie mam z nia kontaktu,zadnego,tylko mnie oskarza o naprawde powazne rzeczy.Jesli uda Ci sie dotrzec do EX,prosze napisz jak to zrobilas,moze ktos Ci cos poradzi.....

3

Odp: Jak dojść do porozumienia z ex - proszę pomóżcie

Jeśli obraziłeś jej matkę to może powinieneś przeprosić mamę, a wtedy ona Ci wybaczy? Nie znam Twojej sytuacji, ale może by podziałało smile ja niestety nawet nie wiem co źle zrobiłam hmm

4

Odp: Jak dojść do porozumienia z ex - proszę pomóżcie

Hmm czyli sytuacja beznadziejna, nikt nie wie jak zaradzić hmm

5

Odp: Jak dojść do porozumienia z ex - proszę pomóżcie

Ciężko doradzić. Jeżeli sam nie będzie chciał porozmawiać to chyba nic nie da się zrobić, nie można kogoś zmusić do zrobienia czegoś. Może z czasem sam dojrzeje do rozmowy z Tobą i w końcu odpowie Ci na Twoje pytania zamiast cały czas uciekać.

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak dojść do porozumienia z ex - proszę pomóżcie

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024