buty dla dziecka - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: buty dla dziecka

Jakie obuwie polecacie ? Moja 3 letnia córka od roku nosi buciki ?Bartek? ale zastanawiam się nad zmianą, bo są nietrwałe. Chodzi mi o buciki profilaktyczne, dla prawidłowego wzrostu. Słyszałam że dobre jakościowo są buty firmy ?postęp?, ale nigdzie (w Toruniu) nie mogę ich dostać. Niestety nie należą do najtańszych. A może coś innego ?  Moje dziecko nie chodzi do ortopedy, jest zdrowe.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: buty dla dziecka

Buciki powinny być dopasowane do stópki dziecka. smile

3

Dziewczyny a na zimę polecacie śniegowce czy kozaczki ?
Macie jakieś propozycje co do firmy i najlepszych bucików ?

4

Wypróbujcie buciki Ecco, moje dzieci je noszą i są bardzo trwałe, i złoty interes bo później używane sprzedaję na allegro, a ludzie licytują je za duże pieniądze, przeważnie są to kwoty przewyższajace 60% kwoty zakupu. A tak do 'latania' to kupuję dzieciom Quechua w Decathlonie. Bardzo tanie buty, i nawet jeśli chodzi o jakość to nie ma się do czego przyczepić.

.....w życiu mam różnie, raz na wozie, raz pod wozem, ale próbuje żyć najlepiej jak umiem ...w końcu nie muszę być idealna smile ....wystarczy, że jestem wyjątkowa smile

5

Ile mam tyle pewnie opinii odnośnie firm, bo i w przypadku ecco spotkałam się z tak różnymi opiniami, że zwątpiłam w zdrowość tej firmy. Bucik powinien być dobrany do stópki dziecka, wygodny i nie "z papieru". Bardziej odważne mamy kupują buty przez net, zawsze można oddać albo wymienić. Ale widzę, że wiele chodzi do sklepów stacjonarnych. Myślę, że w większych miastach zawsze znajdzie się dobry sklep z obuwiem dla dzieci.

6

moje maluchy chodzą w butach zimowych ze sklepu spam - możesz zobaczyć w sklepie internetowym, czy ci się podobają, dla mnie są ok, ale najważniejsze, że są solidnie wykonane, z dobrych materiałów i z dwuletnią gwarancją. Przy tym nie kosztują fortuny wink
oczywiście buty kupuje nie online, akurat mam niedaleko do normalnego ich sklepu.

7

Ja widziałam ze w spam do dzisiaj mozna kupic buty Emu az o 20% taniej i mieć do tego jeszcze środki do pielęgnacji. Wiec można teraz zaoszczedzić wink

8

patryckab napisał/a:

Dziewczyny a na zimę polecacie śniegowce czy kozaczki ?
Macie jakieś propozycje co do firmy i najlepszych bucików ?

Nie wiem czy to tylko moje obserwacje, ale wydaje mi się, że kozaczki mają cieńszą warstwę ocieplającą niż śniegowce. Rok temu córka miała kozaki i narzekała na to, że jest jej zimno. Fakt, że był taki okres, kiedy temperatura spadała do ok. -20 st., ale jednak. W tym roku kupiłam jej śniegowce. Wyglądają lepiej. Nie mam dobrego rozeznania w tym temacie, pewnie znajdziesz gdzieś wątek na ten temat. My kupiłyśmy śniegowce Hi-Tec i tak jak pisałam, wyglądają na dobrze ocieplone.

9

Ja moim kupuję śniegowce a córcia to i kozaczki ma bo jak mówi "do sukienki mamusiu" big_smile
Najważniejsze aby były dobrze dopasowane

-------------------------------------------------------------------------------
Moja obojętność? Pracuję nad nią już bardzo długo...

10

Macie racje, jednak najwazniejsza jest wygoda dla naszego dziecka i tez na pewno to zeby nóżka w takich bucikach sie nie pociła. Bo z tym zwykle jest największy problem.

11

NA ciężką zimę polecam śniegowce, ale póki nie spadnie śnieg i nie będzie dużych mrozów to kozaczki też mogą być. Nie ma co męczyć dziecka śniegowcami przez cały czas - to ciężkie buciki i noga może się w nich pocić.

12

Ja w zeszłym roku odkryłam markę Super Fit.
Jest to Austriacka firma specjalizująca się w obuwiu dziecięcym.
Wyszukałam ich na warszawskim ursynowie w sklepie Aligator. ale też widziałam że są w necie dostępni.
Buty są naprawdę wysokiej jakości. Dobrze dopasowany but nie będzie dziecku spadał i nie przemarźnie dziecku stopka.
Polecam tę markę bo warto.
Cena może nie jest jakaś niska ale teraz jest mase proocji to na pewno można jakoś taniej wyszukać.

13

Moje dzieci od wielu lat chodzą tylko w śniegowcach. Kupiłam ładne, kolorowe śniegowce Demar w internecie i świetnie się sprawują. Wcześniej miałam jakieś z marketu i muszę Wam powiedzieć że nie wiele wytrzymały.

14

Ja kupuje w Bartku, Smyku, ale zdarza się też w Deichmannie. Aby wyszło ekonomicznie można poszukać, który sklep akurat robi promocje. Ja sprawdzam kody rabatowe na kuponiarnia.pl - w jednym miejscu są wszystkie aktualne promocje - czy to w sklepach odzieżowych, z butami czy rzeczami do domu. Po miesiącu zobaczyłam, że jeszcze mogę przy obecnych kosztach oszczędzić. Warto zatem spróbować;)

15

kasiaaskaa napisał/a:

Ja kupuje w Bartku, Smyku, ale zdarza się też w Deichmannie. Aby wyszło ekonomicznie można poszukać, który sklep akurat robi promocje.

Jeszcze w ryłko można znaleźć fajne modele butów dla dzieci, w dobrych cenach a świetnej jakości, skórzane i ze specjalnymi wkładkami

16

farfocles napisał/a:
kasiaaskaa napisał/a:

Ja kupuje w Bartku, Smyku, ale zdarza się też w Deichmannie. Aby wyszło ekonomicznie można poszukać, który sklep akurat robi promocje.

Jeszcze w ryłko można znaleźć fajne modele butów dla dzieci, w dobrych cenach a świetnej jakości, skórzane i ze specjalnymi wkładkami

Zgadzam się. Jak dla mnie na razie ryłko wygrywa w dziecięcych butach. Nawet ortopeda to potwierdził jak ostatnio pokazałam mu ostatni zakup przy wizycie. Po prostu chciałam znać opinię kogoś kto się zna. A poza tym to później je sprzedaję na allegro więc część pieniążków mi się zwraca smile

17

Nasze buty po intensywnym sezonie chodzenia w nich raczej nie nadają się do przekazania:) U nas błoto, kałuże nie straszne;)

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018