meble KOMANDOR - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » meble KOMANDOR

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 8 ]

Temat: meble KOMANDOR

Ma ktos meble KOMANDOR? 
Planuje zmiany w przedpokoju i sypialni i myslę o takich meblach na wymiar.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: meble KOMANDOR

ja mam "komandora", ale nie Komandora ;-), o co mi chodzi ?

Komandor jest jak Adidas, jeśli masz buty sportowe to masz "adidasy", jak masz szafę suwaną to masz "komandora" :-P

3

Odp: meble KOMANDOR

witaj,

tak, posiadam szafę tej firmy, kupiona parę lat temu i nadal dobrze się trzyma. Ale jeśli chodzi o sypialnie, bo z tego co napisałaś, planujesz tam zmiany, to poleciła bym Ci meble z Gacca, strona gacca.pl . Dla mnie osobiście, na przykład ich łózka są niesamowite. Planuje kupić jeno z nich w ramach 'zmian w sypialni' :]

4 Ostatnio edytowany przez EskaFloreska (2012-08-07 12:56:28)

Odp: meble KOMANDOR

Zajrzyj na stronę Palissandro.pl smile to krakowska firma, która robi meble na wymiar. Z opinii mojej siostry wynika, że dostała solidnie wykonany mebel (chyba to szafa była) w dobrej cenie i szybko. Siorka jest wybredna a z jej ust naprawdę rzadko padają pochwały, więc musieli jej baardzo podpasować.

5

Odp: meble KOMANDOR

Szafę z komandora na zamówienie polecam, w porównaniu z BRW która po 3 latach rozleciała się...reszty mebli nie znam, ale raczej łóżko itp. wolałabym z innej firmy

6

Odp: meble KOMANDOR

Komandor - meble widziałem - oceniam jako bardzo średnie, słabe raczej. Stosowane tam są plastikowe uchwyty do drzwi, rolki także, szyny podobnie, a cena niemała wcale. Cenę nabija lustro. A wiecie ile kosztuje lustro u szklarza takie 2m na 1 metr - raptem 130 zł...

7

Odp: meble KOMANDOR

Mamy w domu 4 komandory wielkogabarytowe, są używane na bieżąco od 6 lat i jak dotąd wszystko idealnie. Moim zdaniem cena wprost proporcjonalna do jakości, ja polecam.

8 Ostatnio edytowany przez IsaBella77 (2019-12-12 20:26:58)

Odp: meble KOMANDOR

Komandor jest dobra firma ale troszeczkę droga. Srednio 15-20% od konkurencji. Prawda jest taka że Wszystkie firmy robiace spam działają na podobnych podzespołach i płytach. Chcesz tanią szafę ? Proszę bardzo masz tańsze podzespoły. Z szafami jest dokładnie tak samo jak z każdą inną rzeczą. Płacisz Masz!!!

Posty [ 8 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » W KRĘGU DOMOWEGO OGNISKA » meble KOMANDOR

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024