PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?

Witam. Piszę w związku z nową promocją obowiązującą w sklepach agata meble. Chodzi o to, że sklep oferuje nam możliwość zakupu mebli na raty. Oprocentowanie wynosi 0%, jest możliwość rozłożenia ceny na 20 raz + spłata rat dopiero po wakacjach.  Wie ktoś może gdzie jest haczyk?  Czy też wszystko jest uczciwie? Niestety nie mogę przesłać regulaminu  promocji : "Kupujesz co chcesz a spłacasz po wakacjach"ale byłabym wdzięczna gdyby ktoś kto oferuje się pomocą przeczytał go na stronie tejże firmy. Dziękuję za pomoc.

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?
monika__1993 napisał/a:

Witam. Piszę w związku z nową promocją obowiązującą w sklepach agata meble. Chodzi o to, że sklep oferuje nam możliwość zakupu mebli na raty. Oprocentowanie wynosi 0%, jest możliwość rozłożenia ceny na 20 raz + spłata rat dopiero po wakacjach.  Wie ktoś może gdzie jest haczyk?  Czy też wszystko jest uczciwie? Niestety nie mogę przesłać regulaminu  promocji : "Kupujesz co chcesz a spłacasz po wakacjach"ale byłabym wdzięczna gdyby ktoś kto oferuje się pomocą przeczytał go na stronie tejże firmy. Dziękuję za pomoc.

Haczyk w Agacie jest jeden i ten sam od bardzo dawna. Oprocentowanie wynosi 0%, ale za to jest obowiązkowe ubezpieczenie doliczane do każdej raty.

3

Odp: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?

Ja nie wiem gdzie jest haczyk, i czy wogóle jest. Jednego jestem pewna taka oferta to fajna okazja na fajne meble, a mają ich tam sporo. Ja bardzo lubię odwiedzać ich salon.

4

Odp: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?
sylfka napisał/a:

Ja nie wiem gdzie jest haczyk, i czy wogóle jest. Jednego jestem pewna taka oferta to fajna okazja na fajne meble, a mają ich tam sporo. Ja bardzo lubię odwiedzać ich salon.

Jesteś tego absolutnie pewna?
Dwa razy załatwiałem coś w Agacie (podczas takich promocji) i sprawdzałem, ze to ubezpieczenie nie było obowiązkowe. owszem sugerowali je, ale można było się nie zgodzić. Podobną sytuację miałem kiedyś w Praktikerze i w Nomi.
Monika: zapytaj wyraźnie, czy to ubezpieczenie w Twoim, konkretnym przypadku jest obowiązkowe.

5

Odp: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?

haczyk jest prawie zawsze przy wielkich promocjach, wolę jakość niż wielkie "promocje"
lubię kupować od samych producentów. wiem, że nie przepłacę, zobaczcie sobie meblenova

6

Odp: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?

ja właśnie poważnie zastanawiam się nad zakupem agata mebli widziałam ich meble i są naprawdę dobrze wykonane, do tego często są promocje na ich meble więc jest to dla mnie dodatkowa zachęta. Posiadacie ich meble, jaka jest wasza opinia nt. ich mebli?

7

Odp: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?

Ja mam stół w jadalni od Agata meble i jestem mega zadowolona, już nie pamiętam kiedy dokonałam tak udanego zakupu smile

8

Odp: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?

czyli nie dość że mają dobre jakościowo meble to jeszcze do tego bardzo wytrzymałe smile a czy w jakiś szczególny sposób pielęgnujesz czy tez konserwujesz ich meble, że utrzymują tak długo dobry wygląd. jednym słowem polecasz agata meble?

9

Odp: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?

Nie zauważyłam tego pytania, sory smile
Jeśli o mnie chodzi to zdecydowanie tak, polecam bo meble mają na każdą kieszeń, można sobie dopasować do swoich możliwości meble o jakich się marzyło, no i ten wybór dość duży to też jeden z atutów.

10

Odp: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?

Ja równiez lubie sklep AM - mozna znalexc tam w zasadzie wszystko co potrzebne do domu - jeden sklep i porzadne zakupy na raz. smile

11

Odp: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?

A  w warszawie gdzie maja sklep ?

12

Odp: PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?
mama2011 napisał/a:

A  w warszawie gdzie maja sklep ?

A chociazby na Okeciu, przystanek za petla tramwajowa jadac od strony centrum Warszawy. Obok jest real.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » PROMOCJA AGATA MEBLE - GDZIE JEST HACZYK ?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024