Dieta 1000 kalorii.. ?? Czy jest dla każdego?? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Dieta 1000 kalorii.. ?? Czy jest dla każdego??

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 11 ]

Temat: Dieta 1000 kalorii.. ?? Czy jest dla każdego??

Chce zacząć diete 1000, ale nie wiem czy to dobry sposób dla mnie.. wiem ,że tm trzeba być systematycznym i mieć stały plan dnia by posiłki były systematyczne.Ja się ucze i mój plan zajęć jest różny i obawiam się ,że to nie jest przeze mnie wykonalne.. chce także zacząć ćwiczyć,by na wakacje mieć ładną sylwetke.Wydaje mi się ,że to pomoże mi w uzyskaniu upragnionej wagi wink  Stosował ktoś tą diete czy jest ona skuteczna?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dieta 1000 kalorii.. ?? Czy jest dla każdego??

Dieta 1000 kalorii jest skuteczna, efekty są różne a wszystko zależy od tego jaką się ma nadwagę.

Podstawową i główną zasadą jest to, że codzienne menu nie przekracza 1000 kcal. Posiłki powinny mieć stałe wartości (ważne, by nie pomijać żadnego z nich i nie doprowadzać do sytuacji, że zamiast pięciu niewielkich dań zjemy dwa bardzo obfite, gdyż w tym pierwszym przypadku organizm na bieżąco ?spali? większość energii pochodzącej z pożywienia, aby móc przeprowadzić podstawowe procesy życiowe i czerpać siły do każdej najmniejszej aktywności ruchowej):
? Śniadanie => 200 kcal
? II śniadanie => 150 kcal
? Obiad => 350 kcal
? Podwieczorek => 100 kcal
? Kolacja => 200 kcal

3

A ja mam pytanko, zna ktos sposob na przytycie?

4

hehe ja nie mam problemu z przytyciem choć wcale dużo nie jadam.. nie mam wielkiej nadwagi może z 3 kg ale prawie tego nie widać.. jestem ubita.. ale ja zdaje sobie sprawe ze tego za dużo i dlatego chce zacząć tą diete wink ile taką diete 1000 kalorii trzeba stosować by były jakieś widoczne efekty??

5

ja jastosowalam.....  schudlam 18 kg w 4 miesiace,    ale bylam bardzo gluppia bo dziennie jadlam tylko dwa jogurty,  pilamwode niegazowana, lub red bulla bo byl wspanialym oszukiwaczem, nie czulo sie po nim glodu. nie polecam bo to efekt jojo,ale za3nam od poniedzialku na nowo sie odchudzac, ale juz nie tak drastycznie, dodam troche ruchu i bd tak samo.Powodzenia zycze.

6

ojj 18 kg w 4 miesiące to chciałabym bardzo... ;D no ale  bez efektu jojo..

7

Ja słyszałam,że warto się skonsultować z swoim lekarzem,jak się ma jakąś chorobe.Napewno taka dieta jest zła podczas ciąży!.
A efekty napewno są.Ja nie mam problemów z swoją wagą naszczęście.
Życze powodzenia w odchudzaniu;)

Daj każdemu dniu szanse stania się najpięknieszym w całym twoim życiu.

8

heh szcześciara wink no w ciąży napewno nie jestem więc chyba nie bedzie to dla mnie szkodliwe wink oby mi się udało schudnąć choć pare kilo ;D szczęście napewno mi się przyda więc dziekuje ;* big_smile

9

malutka600 napisał/a:

A ja mam pytanko, zna ktos sposob na przytycie?

Napewno trzeba jeść dużo więcej niż potrzebuje Twój organizm. Uważam, że powinnaś pójść do lekarza i zrobić badania, może twoja niska waga spowodowana jest jakąś chorobą.

10

ViolkQ napisał/a:

Ja słyszałam,że warto się skonsultować z swoim lekarzem,jak się ma jakąś chorobe.Napewno taka dieta jest zła podczas ciąży!.
A efekty napewno są.Ja nie mam problemów z swoją wagą naszczęście.
Życze powodzenia w odchudzaniu;)

W ciąży nie wolno się odchudzać. Diety odchudzjące mogą stosować osoby zdrowe z nadwagą. Taką dietę należy sobie dużo wcześniej zaplanować, ułożyć jadłospis i realizować plan. Przy czym wskazane są ćwiczenia fizyczne. One poprawiają między innymi naszą sprawność i wygląd zewnętrzny.

Posty [ 11 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MEDYCYNA NATURALNA - ZIOŁA, ZDROWE ODŻYWIANIE, DIETY » Dieta 1000 kalorii.. ?? Czy jest dla każdego??

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018