Biszolin / biszofit - opinie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: Biszolin / biszofit - opinie?

Czy ktoś z Was stosował kiedyś biszolin / biszofit na bolące stawy, stany zapalne więzadeł / ścięgień z dobrymi wynikami i może się podzielić swoją historią? Z jednej strony farmaceutka i kilka wpisów w internecie zachwalały działanie, ale z drugiej - ortopedzi i fizjoterapeuci podchodzili do tematu ozięble lub obojętnie, a z samych internetowych opinii typu "działa, polecam" ciężko jest się czegoś konkretnego dowiedzieć. Stosowałam na kolano już wszystko, co się da, łącznie ze wspomnianym biszolinem, ale nie wiem, CO mi tak naprawdę pomogło, popełniłam (lekarze popełnili) podczas terapii wiele błędów. Zdaję też sobie sprawę, że ból kolana lubi się odnawiać, zwłaszcza "na zmianę pogody", poza tym - młodsza już nie będę. Chcę się dowiedzieć, czy można sobie pomóc bez leków ciężkiego kalibru? Albo może znacie jakiś inny, podoby preparat alternatywny na ból stawów?

Z góry dzięki!

B.

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.
Tylko ty sam decydujesz, czy jesteś swoim największym przyjacielem, czy - wrogiem.
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Biszolin / biszofit - opinie?

Jak najbardziej można pomóc sobie bez mocnych leków. Polecam żel Biolevox Ha, który chroni chrząstkę stawową przed dalszą degeneracją. Jako nieliczny na polskim rynku, posiada wysokie stężenie kwasu hialuronowego w dawce, dzięki temu nie wymaga stosowania iniekcji o dużej objętości.

3

Odp: Biszolin / biszofit - opinie?
brownskin napisał/a:

Jak najbardziej można pomóc sobie bez mocnych leków. Polecam żel Biolevox Ha, który chroni chrząstkę stawową przed dalszą degeneracją. Jako nieliczny na polskim rynku, posiada wysokie stężenie kwasu hialuronowego w dawce, dzięki temu nie wymaga stosowania iniekcji o dużej objętości.

Dzięki za podpowiedź, ale przyznaję, że szukam preparatów nie wymagających wkłuwania się wink Już brałam Arthryl w ... tyłek i wystarczy big_smile

Kto chce szuka sposobu, kto nie chce szuka powodu.
Tylko ty sam decydujesz, czy jesteś swoim największym przyjacielem, czy - wrogiem.

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021