podoba mi się chłopak z roku ale nie wiem co oznaczają jego gesty. - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » podoba mi się chłopak z roku ale nie wiem co oznaczają jego gesty.

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: podoba mi się chłopak z roku ale nie wiem co oznaczają jego gesty.

hejka:-)mam mały problem i liczę na pomoc.Najpierw może wprowadzę w temat-chociaż postaram sie.otóż studiuje na pewnej uczelni.przyszłam na nią z 2 koleżankami z innej na mgr.mam na roku chłopaka którego tak w ogóle to na samym początku wyczaiłam moja koleżanka jak tzw"ciacho"-dla niej.ale ze ma faceta i dziecko to tylko rzuciła luźne spostrzeżenie ze jakby sama była to nim by się nim zainteresowała,później żeby czasem jej dokuczyć śmiałyśmy się jak on był gdzieś ze jej ukochany idzie.ale raczej mało okazywałyśmy mu zainteresowanie.jednak na ostatnim roku czyli teraz jakoś z tych głupot wpadł mi w oko,a on z kolei zauważyłam ze często się na nas gapi na zajęciach odwraca się ukradkiem i spogląda raz był to bardzo wyrazny znak jak mnie facetka zapytała odwrócił sie i uśmiechnął.zresztą jak nas widzi ciągle się gapi.uznałam ze se wstydzi zagadac i sama cos zrobie.i zrobiłam,wysłałam mu zaproszenie w swięta na fb.i co?ano nic.olał mnie. koleżanka stwierdziła ze ona tez wysle.wyłała najpierw ja przyjął później usunął odrazu.nie wiemy o co mu chodzi.ja sądzę ze jakoś okazuje zainteresowanie. koleżanki ze poprostu zauważył ze sie podśmiewamy i dlatego.ze sie odgrywa.nie wiem co myśleć.nie robiłyśmy tego az tak widocznie i dosadnie.dopiero od kiedy on sie gapi my tez bardziej zwracamy na niego uwagę.gdzie byśmy nie stały jak on jest staje obok albo naprzeciwko i ukradkiem zerka albo wręcz na chama patrzy.ja sądzę ze to nie z powodu tego ze cos zauważył a dlatego ze któras mu sie podoba. może ja skoro sie gapi na mnie.nie wiem.ale jesli by tak było przyjął by mnie na fb.co sadzicie.pomocy!!!!!!!!!!

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: podoba mi się chłopak z roku ale nie wiem co oznaczają jego gesty.

Uważam że poprostu tak jak Twoje koleżanki same zauważyły również robi sobie z was żarty jak wy cześniej z niego. Podśmiewa się z waszej głupoty,przepraszam ze tak pisze ale ewidentnie to widać.Jeśli był by któraś z was zainteresowany to przynajmniej zagadałby na fb a tak niestety nic.

3

dobrze, tak się mówi, że jak z jednego roku to łatwo zagadać o jakąkolwiek błahostkę, jednak przełożyć to na czyny jest naprawdę bardzo ciężko, zwłaszcza, że ten chłopak nie jest obojętny.
mam podobną sytuację, wiem, o czym mówisz. moim zdaniem powinnaś spróbować się do niego zbliżyć, zapisać się do jednej grupy, czy na te same przedmioty, wtedy łatwiej jest znaleźć punkt zaczepienia. no i rozdziel się chociaż na chwilę z tą koleżanką, zawsze to dla chłopaka łatwiejszy dostęp do Ciebie. smile

4

Zgadzam się w 100% z "Fascynacja'.  Patrzy na was, bo niewątpliwie zauważył, że się nim interesujecie, patrzycie się i z czegoś się wyśmiewacie. Może nie wie do końca o co chodzi, ale na pewno widzi, że w jakiś sposób przyciąga waszą uwagę przez co sam jak was widzi zaczął was obserwowac, żeby zobaczyc co tym razem wymyślicie. W sytuacji jaką przedstawiłaś wcale nie wynika, że któraś z was wpadła mu w oko, chociaż to nie jest wykluczone.

Uczę się akceptować niepowtarzalny, cierpko-gorzki smak każdego dnia...

5

wiem ze to smieszne i ze dla kogos kto to czyta mysli sobie jakie one durne.ja tez czasem sobie to uswiadamiam.zwłaszcza dziewczyny sprowadzaja mnie na ziemie mówiąc ze jakby chciał to by nas przyjał chociaz na fb.kolezanke co prawda przyjął ale odrazu wyrzucił,niewiedziec czemu.fakr pozostaje faktem ze gapi sie i dziwne usmieszki z jego geby wychodzą co nas coraz bardziej wkurza.dziewczyny tez czesto zbyt wylewnie reagują na jego widok zamiast robic to dyskretnie i  z wyczuciem,siere robią jak mówiła młodzież kiedys.

6

Także sama widzisz... jak on ma podejśc i zagadac do którejś z was (jesli któraś mu się podoba) jak sama piszesz, że dziewczyny robią 'siarę'. Nawet jeśli chciałby którąś z was poznac przez takie wasze zachowanie czuje sie skrepowany i głupio mu podejśc, bo pewnie obawia się, że go wyśmiejecie.
Sory, że to powiem, ale dla mnie takie zachowanie jest szczeniackie. Jesteście na studiach, a ja takie wybryki miałam w gimnazjum. Rozumiem pożarowac raz, drugi, ale jak z czegoś kpi się dłuższy czas staje się to uciążliwe dla wielu osób.

7

wiem ze to młodzież w wieku nastu lat moze sie tak zachowywac,ale co mam zrobic.powiedziec zeby się odwaliły?proszeę je czasem o to zeby sie opanowały ale ich reakcje czasem mnie rozwalają.zwłaszcza jedenej która chyba nie potrafi trzymac jezyka i gestów na wodzy.czasem to już mnie wkurzają.wiem ze to krępujące bo wyobrazam sobie jak ja bym sie czuła w takiej sytuacji.napewno gorzej niż on.

8 Ostatnio edytowany przez hassana (2012-03-04 20:56:00)

Więc nie dziw się, że chłopak do was nie podejdzie, bo ja na jego miejscu tez nie odważyłabym się do was podejśc. Jeśli on Ci się podoba to zrób pierwszy krok i napisz do niego na fb np i z góry nakieruj, żeby nie brał do siebie waszych wygłupów w szkole. To an pewno nie jest sytuacja bez wyjścia smile

9

Dziękuję Ci hasanna za poważne podejście do tematu:-)wysłałam mu juz zaproszenie na fb.ale mnie niestety nie przyjął.kolezanka tez mu wysłala ale o dziwno ją przyjął i niewiedziec czemu wywalił spowrotem.ona twierdzi ze to dlatego ze ma dziecko i na tych zdjęciach jest jej synek.fakt pozostaje faktem ze ją przez chwile ja przyjął i wywalił a mnie wogóle ołał.

10

Zamiast go zapraszac po prostu do niego napisz smile bardziej prawdopodobne, że sytuacja się wyjaśni.

11

To że się patrzycie, do tego podśmiewacie to oczywisty fakt że wam się podoba w jakiś sposób, przynajmniej macie na niego jakiś temat, haka. Jeśli chłopak to ciacho to jest przyzwyczajony do tego, że dziewczyny na niego lecą, więc wie co jest grane. Chłopak jak mniemam chce sobie porobić z was żarty, sam bym tak robił... Jeśli dziewczyna sie patrzy, uśmiecha, chichocze z koleżankami, a później zaprasza na FB sprawa jest jasna. On Cię już widział, wie że na niego lecisz, nie jesteś dla niego już żadnym wyzwaniem. Do tego te koleżanki, które robią po prostu sobie też jaja, dla swojej zabawy, nie raz takie coś sie działo przy mnie. Trochę śmieszne zachowanie, chłopak pewnie też o was gada, a właściwie na pewno. Robi sobie eksperymenty, sprawdza co zrobicie, może po to żeby miał jak kontynuować temat z kolegami. Tak się dzieje. Jak można być tak ignoranckim żeby sądzić że po tym co zrobiłyście chłopak nie zauważył, że się Tobie podoba? Ojj brak empatii, brak...

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NIEŚMIAŁOŚĆ, NISKA SAMOOCENA, KOMPLEKSY » podoba mi się chłopak z roku ale nie wiem co oznaczają jego gesty.

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018