Jak dac sobie rade, co robić?:( - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak dac sobie rade, co robić?:(

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

Temat: Jak dac sobie rade, co robić?:(

Dobry wieczór:) Pisze tutaj bo jakoś sama sobie nie moge dać rady.. Może zaczne od początku, bylam z pewnym chłopakiem prawie rok(wiem nie długo) wszystko było super.. do momentu w którym powiedział mi ze coś w nim pękło.. zerwaliśmy ze sobą na 2 tygodnie , pisal w tym czasie ze mnie rani krzywdzi ze sam się nie widzi w roli chłopaka, ze jest mu z tym zle i wogole wybaczyłam mu to i wróciliśmy do siebie a teraz znowu taka sama sytuacja:(zerwał.. spotkaliśmy się , płakał mowi ze kocha ale nie moze byc ze mną ze daleko mieszka ze praca ze nie chce mnie znowu zawieść, miał się zastanowic i znowu po tygodniu napisał ze to koniec naprawde! On wie ze ja go kocham, i chce z nim być ale on nie chce , a pisze ze mu zle ze nie daje sobie rady sad ze jest mu cięzko , dzwoni przegląda moj profil i nawet złosci się ze pisze z jakimiś kolegami..nie rozumiem nic z tego , a ja zamiast to olac odpisuje dzwonie , jestem na kazde jego zawołanie:( Juz nie daje rady.. On wie co do niego czuje... i nie dam rady tak o nim zapomniec..

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak dac sobie rade, co robić?:(

=Marta22 nie dam rady tak o nim zapomniec..

Chyba jednak musisz spróbować, bo będziesz się tylko męczyła....
Uczucie zakochania/ miłość to radość, szczęscie a nie płacz....
Daj sobie szanse smile na coś lepszego, jego zostaw.

"Nie bój się powolności, ale bezruchu."
rozum smile + serce smile

3

Ja bym mu powiedziała, że jeśli mu faktycznie serducho do Ciebie bije, to niech się określi w tę czy we wtę... Kocha? To niech będzie z Tobą i nie zrywa co miesiąc (lub nawet nie). A jeżeli nie może się zdecydowac, to niech da Ci spokój, bo szybko ochłoniesz i może spotkasz kogoś lepszego i bardziej konkretnego? smile
Oczywiście życzę szczęścia, bo wiem, że jak się kocha, to nie można sobie wyobrazic życia bez tej drugiej osoby smile

4

własnie! Kocha ale nie chce być ze mną, zachowuje się jak dziecko które ma 5 lat.. a ja wiem ze kocha i jest mi 100 razy trudniej to wszystko zakceptowac.. chyba ze kłamie...

5

On chyba jest niezbyt dojrzały emocjonalnie.Nie za bardzo prawdopodobnie wie jak być w związku.
Powinnaś powolutku uczyć się żyć bez niego i nie zwracaj uwagi na to,ze nie podobają mu się Twoje kontakty ze znajomymi.Jest zbyt egoistyczny a to nie najlepsza cecha charakteru.

Nig­dy nie za­pomi­naj naj­piękniej­szych dni twe­go życia! Wra­caj do nich, ilek­roć w twoim życiu wszys­tko zaczy­na się walić.

6

Jeśli facetowi zależy i kocha to nie ma takiej odległości, może rzadziej Cię odwiedzać ale nie żeby samemu rezygnować. Albo z nim jest coś nie tak, albo nie kocha prawdziwie, gra na twoich uczuciach. Czasem nie warto się pchać w taki związek bo potem ciężko to odkręcić. A jesteś jeszcze młoda, miłość przychodzi i odchodzi a konsekwencje złych decyzji zostają. Dla mnie takie zrywanie co chwila jest co najmniej podejrzane.

7

Tak się zachowuje chłopak ktory ma 28lat...

8

To ma chyba jakiś poważny problem, może coś w rodzinie się dzieje, rodzice którymi się opiekuje, nie wiem. Ma niską samoocenę, problemy psychiczne. Po prostu go zapytaj przyciśnij trochę, jak ci na nim zależy.

9

Z tego co wiem , wszystko w porządku.. zależy mi bardzo, ale tyle razy ile ja pytałam.. Tez mi się wydaje ze coś z nim nie hallo , albo poprostu kłamie mnie.. ja juz nie wiem. Gdyby napisał w prost Koniec i cisza bardziej bym to umiała zrozumieć niż takie zwodzenie mnie ciągle a ja się dalej w to bawie.

10

olej zerwij kontakt, jak sam się nie ogarnie to nikt go nie naprostuje, taki pies ogrodnika z niego. Nie lataj za nim jak za kimś najważniejszym na ziemi, szanuj siebie a wtedy inni będą Cię szanować

11

Może zajmij się jakimś hobby. zacznij spotykac się z jakimiś ludzźmi, choc wiem, że nie ma się czasem ochoty na wyjścia , gdy jest się nieszczęśliwie zakochaną. To da Tobie czas do namysłu, a i on może zrozumie jak postępowac, a jeśli nie, to możesz przy okazji nauczyc się funkcjonowac bez niego.
smile
Uszy do góry-nie jesteście małżeństwem, nie macie dzieci, więc może ten jeden jedyny nadal gdzieś czeka, a Ty opóźniasz bycie szczęśliwą, bo czekasz na niezdecydowanego chłopca smile

12

Marta tak nie postepuje facet, który KOCHA. Nie raz tutaj czytalam, że mężczyzna, który kocha nie odchodzi. To pozwoliło mi uwierzyć, że mój tez mnie nie kochał choć o tym zapewniał i bylo super, a i tak odszedł.
To nie jest miłość z jego strony. On się Tobą bawi albo ma jakieś zachwiania emocjonalne i sam nie wie czego chce od zycia. Jeśli tego nie skończysz to będziesz dlugo się z tym męczyć a on i tak kiedyś odejdzie. Lepiej to zakończyć i życ od nowa niż sie tak wykanczać psychicznie.

13

Dziękuje Wam bardzo, macie racje.. Czas stanąc na nogi i zacząc od nowa wszystko smile Dziękuje jeszcze raz .

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak dac sobie rade, co robić?:(

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018