Bratniej duszy szukam- Zielona Góra - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Bratniej duszy szukam- Zielona Góra

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 14 ]

1

Temat: Bratniej duszy szukam- Zielona Góra

Witajcie, trafiłam tu, bo podobnie jak wielu z Was, czuję się samotna...właściwie od zawsze, bez względu na to ile osób jest wokól mnie, jest we mnie dziura i pustka...Nie chcę uprawiać tutaj psychoanalizy, a raczej skupić się na poznaniu osób, z którymi będę mogła znaleźć jakiś wspólny punkt odniesienia....Brakuje mi kobiet podobnych do mnie, najbliższe przyjaciółki mieszkają daleko, a ja, no cóż, jako osoba bardzo żywiołowa potrzebuję tej bliskości, której mój partner dać mi nie może...
Kilka słów o mnie- 36latka, zakochana w jodze, zafascynowana Gestaltem, aktywnie spędzająca wolny czas (głównie pływanie i bieganie ).
Odezwijcie się do mnie, zielonogórzanki, poznajmy się, otwórzmy się na nowe znajomości smile

Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Bratniej duszy szukam- Zielona Góra

witam Cię koleżanko jak ja Cię rozumiem ,rozumiem wszystko co napisałaś,ja niestety mieszkam w sulechowie od 5 lat,mam męża ale nie rozmawiamy ze sobą cale,nieznam tu prawie nikogo czuje sie strasznie samotna jest mi żle jak naprawde nie moge  wytrzymac w domu wsiadam  w samochód i jade do zielonki ,fakt niemam poco ,ale jade by uciec..jest mi naprawde czasem zle..pozdrawiam Cie koleżanko jak masz ochote to napisz coś..

3 Ostatnio edytowany przez dodoma (2012-11-06 13:37:28)

Siedzę tu sobie w tej swojej samotności i czuję ten niewyobrażalny ścisk w klatce, który nie pozwala mi normalnie oddychać. Bez przerwy zadaję sobie pytanie - jak to możliwe, dlaczego dopuściłam do tego, że zostałam sama...Ja, taka przebojowa, pełna życia, otoczona ludzmi , na których rzekomo mogła liczyć ,budzi się pewnego ranka i nie ma już nikogo.
Nie chcę robić tu jakieś wiwisekcji, ale jestem w potrzebie. Potrzebuję ludzi, przyjaciół do tego, aby funkcjonować.
37 letnia zielonogórzanka o jeden krok od frustracji i szukająca na tym forum alternatywy dla fluoksytyny.

Pozdrawiam

4

Dodoma, odblokuj opcję wysyłania do Ciebie maili, lub podaj mi swój. Szybciutko !

5

jestem tu od dzisiaj nowa i nie za bardzo wiem jak tu sie mam poruszac ale mysle ze szybko zaskocz......

6 Ostatnio edytowany przez dodoma (2012-11-07 14:48:44)

Kaju, miło mi...

7

Czesć dziewczyny:)
jestem z Nowej Soli ale czesto bywam w Zielonej Gorze i bardzo chciałabym sie z zaprzyjaźnic. Zostałam sama i chce nawiązać nowe znajomości z kobietami które mają chęć do życia.

8

Mam rodzinę, znajomych ale... no właśnie nie mam z kim porozmawiać ani gdzieś wyskoczyć. Czuje się samotna i chyba dopada mnie deprecha. Wydawało mi się, ze jestem lubiana, otoczona wianuszkiem znajomych ale pewnego dnia się ocknęłam i stwierdziłam, że wokół mnie nie ma nikogo. Chciałam wyjść "do miasta" i okazało się, że gdybym nie wyciągnęła córki musiałabym iść sama. Oprócz niej nikogo przy sobie nie znalazłam:(

9

Wiam wszystkie podobnie jak wy ja również czuję się samotna....często nie mam z kim wyjść chociażby na głupią kawę czy do miasta...z chęcia nawiąze jakieś nowe znajomości Ps mieszkam w Zielonej Górze:)

10

hej, ja też jestem z Zielonej i chętnie z kimś pogadam i się spotkam. smile

11

Odświeżam wątek, który umarł śmiercią naturalną, a szkoda, bo widzę, że jest tu kilka osób z Zielonej Góry.
Trochę o sobie- zielonogórzanka, przed 40tką, zdecydowanie NIE matka polka smile Aktywna, zabiegana,z poczuciem humoru, otwarta na nowe, realne (!) znajomości.
Wasza kolej dziewczyny smile

12

Super:) może z czasem zorganizujemy sobie jakiś mały zlot:) Też Zielonogórzanka,po 30-tce,komunikatywna i otwarta na innych,aktywna,zaganiana ale potzebująca kontaktu z ludźmi:)aktualnie singielka.Mająca przyjaciół,ale brak znajomych do wypadów,spotkań,z potrzebą poszerzenia grona z czasem być może przyjaciół:)

13

Słonecznik- wysłałam Ci maila.

Posty [ 14 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Bratniej duszy szukam- Zielona Góra

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018