Singiel? ZAPRASZAM! ;)) - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Singiel? ZAPRASZAM! ;))

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 37 ]

Temat: Singiel? ZAPRASZAM! ;))

Postanowiłam założyć ten wątek, ponieważ od nie długiego czasu jestem sama.. tzn. nie jestem w związku..i sama czasem przyłapuję się na myśli, że chciałabym kogoś mieć.. mimo, że dobrze mi jak jest..

Od jak dawna jesteście 'sami'? Co takiego robicie, że czerpiecie takie szczęście w życiu?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Singiel? ZAPRASZAM! ;))

Singluję sobie od końca tych wakacji:)
Przepisem na szczeście są przyjaciele. Z nimi nie ma szans na nudę, zwłaszcza jeśli wpadną na kolejny szalony pomysł który MUSI byc zrealizowany tu i teraz. Pewnie ze ta samotność jest uciążliwa i czasami dostaję białej gorączki słysząc słowa "jeszcze kogoś znajdziesz"
Nie podporządkowywuje całego życia pod posiadanie faceta, bo inaczej sama się unieszczęśliwiam. Mam świetnych przyjacioł i narazie to mnie napędza do życia:)

Bóg dał mi wolność wyboru
i postawił na drodze Ciebie..

3

Ja jestem singlem od ponad półtora roku. Po drodze napotkałam jakieś 'znajomości'- nic nie znaczące. Aktualnie pielęgnuję jedną- czas pokaże smile

L'amore é un'erba spontánea, non una pianta da giardino.

4

Pielęgnujesz mówisz ;>
Gdzieś go poznała?

5

Byłam singielką kilka lat i wiem, że to może być....dobry grunt na dobry związek wink

6

a ja ostatni poważny związek zakończyłam wraz z pójściem na studia, czyli trochę ponad 4 lata temu, od czasu do czasu zdarzyła się jakaś randka, dwie, kilka ale nic co zasłużyłoby na większą uwagę.
Dobrze mi tak jak jest, ale ostatnio chciałabym czegoś poważniejszego, choć nie łapię się każdego który się napatoczy tongue

Życie to nie bajka...

7

Mój prawdziwy, poważny 5-letni związek zakończył się 3 lata temu. Od tego czasu, aż wstyd przyznać, tylko przelotne znajomości sad

Gazela TV without TV

8

nie ma się czego wstydzić.

9

Catwoman, bo specjalnie nie dodałam ile ich było - dlatego wstyd.

Gazela TV without TV

10

Stara panna od pół roku ;P
Po 3 latach związku ciężko było przyzwyczaić się do samotności, ale jakoś daję radę:)
Pozdrawiam Was drogie Single:)

To są moje poglądy i opinie zdeterminowane tym co myślę i czuję.
Nikt nie jest zobowiązany się z nimi zgadzać:)

11

Saligia napisał/a:

Mój prawdziwy, poważny 5-letni związek zakończył się 3 lata temu. Od tego czasu, aż wstyd przyznać, tylko przelotne znajomości sad

Czy ja wiem czy wstyd..by znaleźć tego jedynego trzeba szukać! wink

Ja jestem sama od 3 miechów.. byłam na jednym spotkaniu.. w moich oczach to było spotkanie.. ale to był kompletny nie wypał ;p

12

zdarza się. często trzeba przejść dłuuuuuuugą drogę zanim trafi się na człowieka, ktory potrafi być partnerem.

13

Ja półtora roku jestem singielką i jest mi z tym bardzo dobrze, ale czasami łapię się na tym że jednak nie jest mi dobrze smile . Czyli wtedy kiedy muszę sama nosić meble i resztę kiedy się przeprowadzam, albo zgrzewki z wodą smile no i czasami w weekendy kiedy siedzę sama w domu.....

przygarnij kropka...

14

Dobry wieczór. Czy mogę się przyłączyć do Was ? Jestem singlem nie z wyboru ale mimo młodego wieku już przywykam do tego że będę sam do końca życia. Jakoś mi nie smutno z tego powodu smile

15

Doman a czemu niby do końca życia? Może kiedyś zjawi się taka co zostanie z Tobą do końca życia.

Ja jestem, a raczej byłam singlem z wyboru od paru lat, teraz mi trochę już to doskwiera tongue ale nie jest źle, nic na siłę, szczęśliwa jestem więc po co mi facet. Moją miłością są chwilowo inne dziedziny życia smile

Życie to nie bajka...

16

Znaczy się jestem przygotowany jakbym miał zostać sam do końca życia. Nie boję się tego.
To dobrze że pochłaniają Twój czas inne dziedziny życia smile Spokojnie, znajdzie się jakiś przeznaczony dla Ciebie facet w swoim czasie tongue

17

Signiel? Nie lubię tego określenia, nie jestem w parze, nie mam chłopaka, ale nie powiedziałabym, że jestem sama. Nie mam stałego partnera od  5 lat, ale za to mam coś czego inni czasem nie mają- cudownych przyjaciół, znajomych w każdym kącie polski i europy, psa którego kocham ponad wszystko. Mogę robić co chcę, gdzie chcę i z kim chcę. Nikt mi nie mówi, co mam robić, kocham podróżę i gotowanie, robię to sama dla siebie. Wiem, czego ja chcę a nie ktoś. Stanowczo nie jestem sama. Mam przecież siebie smile Kocham ten stan, jak kiedyś trafię na kogoś kto pokocha to równie mocno jak ja, to może się zdecyduje na druga połowę, a jak nie?? No cóż, jest jeszcze tyle ciekawych rzeczy do wypróbowania, tyle miejsc do odwiedzenia, tyle ludzi do poznania. Jest nas 8 miliardów. Myślę, że będę miała co robić smile

18

Natka13 ale to nie znaczy, że jesteś sama jak palec na świecie/samotna, ale że NIE MASZ FACETA;) Tylko do tego słowo "singiel" ma zastosowanie smile

19

Dokładnie to miałam na myśli smile ja po prostu go nie mam i tyle, ale nie jestem sama i na pewno jestem o wiele szcześliwsza niż co inni będący w zwiazku przez całe życie smile Singiel nie brzmi dla mnie dumnie, raczej nie używam tego słowa big_smile

20

Jestem singielką od roku. Na początku mi to nie przeszkadzało wręcz przeciwnie jednak teraz jest trochę inaczej. Byc może dlatego też ,że przeprowadziłam się do nowego miasta i czuje się tu trochę samotnie bo prawie nikogo nie znam. Uwielbiam byc wśród ludzi a jednak teraz jedyny kontakt jaki mam ze znajomymi to int. Może to dlatego właśnie tym bardziej dokucza mi samotnośc i brak tej drugiej osóbki obok. sad Jednak nie szukam na siłę wolę teraz poczekac co los przyniesie smile

21

Ellena24 super jest być w nowym miejscu!! daje ono nowe możliwości, można poznac nowych ludzi!! wystarczy do nich wyjść!:)

22

Masz rację smile tylko że ja mam chyba trochę z tym problem bo jestem nieśmiałą osobą, ciężko mi nawiązac kontakt tak po prostu wychodząc na ulicę. Jestem też troszkę nieufna co spowodowały pewne sytuacje w moim życiu. Mam wrażenie ,że nawet jak kogoś poznam to zapewne nie okaże się na tyle ciekawą osobą, żeby ktoś chciał rozwijac tę znajomośc. ;/ Wiem że to głupie, ale chyba brak mi pewności siebie... sad

23

być może brak ci pewności siebie smile .... ale i to można zmienić. Po prostu..... podejdź do tego na luzie, ale z uwagą smile I wcale nie musisz robic sobie wielkich nadziei na przyjaxń od pierwszego wejrzenia. Mozna poznawać wiele osób a czas pokaże, które okażą sie tymi bliższymi..

24

Oj chyba będę musiała sobie jakoś "nagonic" tej pewności siebie bo jak tak dalej pójdzie to popadnę w deprechę jakąś nie daj Boże. Doskwiera mi już ta samotnośc strasznie tym bardziej ,że kocham byc wśród ludzi, rozmawiac , tylko problem w tym że ciężko mi jakoś zacząc. tongue tongue

25

Ale czemu? Czujesz się gorsza? Mało interesująca? Pomyśl o tym tak.....nie chodzi o to, by być gwiazdą każdego towarzystwa, ale ze... twoja skromna osoba, twoje zalety, mogą najzwyczajniej w swiecie komus pomóc. Postaw siebie na innym miejsxcu w relacjach z ludźmi: jako NAJBARDZIEJ ŚMIAŁĄ osobę w towarzystwie , to naprawdę działa smile

ps. jakie masz zalety? wymien wszystkie, bez skromnosci.

26

W tym chyba problem ,że zawsze w towarzystwie robiłam za taką szarą mysz ,albo byłam mało interesująca. Traktowano mnie gorzej bo np. nie palę, nie upijam się bo tego nie lubię, nie jeżdżę co tydzień na dyskoteki , nie robie tego co mi ktoś każe bo umiem powiedziec nie jak coś mi nie odpowiada itp. Poza tym miałam takie towarzystwo (z racji mieszkania w małym miasteczku nie było zbyt wiele ludzi do poznania,albo źle trafiałam) ,gdzie jak się nie dało czegoś "wysępic" to się nie zawracało głowy kimś takim głowy. Ja niestety zamożna nie jestem ,a dodatkowo musiałam się sama utrzymac i dalej to robię. Więc nie mogę sobie pozwalac na wyskoki sad. Moje zalety? hmm.. dobre pytanie. Napisze może co mnie cechuje bo nie wiem czy to wszystko są zalety. Jestem osobą raczej która lubi słuchac ludzi, niż mówic ogólnie więcej jestem obserwatorem może też dlatego ,że ciągle gdzieś latam z aparatem i robię zdjęcia smile ,uwielbiam pomagac (z racji tego ze jestem naiwna to czesto ludzie mnie wykorzystują,ale nie umiem tego rozpoznac od razu) ,uszcześliwiac innych jeśli tylko mogę sprawa mi to ogromną radośc kiedy ktoś z mojego powodu się uśmiechnie. Jestem sumienna, dotrzymuje obietnic, doceniam to co mam, dbam o szczegóły, lubię się śmiac dużooo smile. Nie wiem co jeszcze napisac.. szczerze

27

i świetnie! smile a wykonujesz zawód, w którym masz duzy kontakt z ludźmi?

28

Z racji tego że się nie dawno przeprowadziłam dopiero szukam pracy, a trochę ciężko z tym teraz sad . Wcześnie pracowałam właśnie np. jako sprzedawca może nie jest to nie wiem co ,ale ja się dobrze czułam bo ciągle byłam wśród ludzi. Teraz też szukam czegoś takiego. Mam nadzieję że się uda bo cv już poroznosiłam smile

29

bardzo dobrze, działaj, szukaj własnie pracy wśród ludzi -naprawdę, wierz mi....żaden człowiek nie jest ani lepszy ani gorszy od ciebie, jestesmy wszyscy równi smile  Kazdy ma jakis "niedostatek" w charakterze który pragnie zatuszować w relacjach z innymi smile

30

hej smile ja w sumie jestem singlem od kilku tygodni ale juz zaakceptowałam taki stan rzeczy u siebie. Najwazniejszym aspektem moim zdaniem w byciu singlem jest posiadanie przyjaciół, znajomych, z którymi zawsze mozna spędzic czas smile Pomogli mi wstac po rozstaniu i teraz nie wyobrażam sobie spędzania czasu bez nich smile ale tez w tym wszystkim nie zapomnam o sobie tylko juz powli kończe sesje i mysle znowu zrobic cos dla siebie smile mam wiele pomysłów, które chciałabym zrealizowac w tym roku i mam nadzieje, że mi sie uda smile

Ellena24  napewno uda Ci sie znaleść fajną prace, trzymam za Ciebie kciuki:) a zmieniając miejsce zamieszkania masz szansę na poznanie nowych ciekawych osób smile

31

Ja niedawno dołączyłam do grona Singli i jak na razie nie czuję się pewnie z tym faktem. Może to się zmieni za jakiś czas. Albo zmieni się mój status :)
W każdym razie będąc w związku zaniedbałam trochę starych znajomych i teraz czuję się nieswojo, żeby odnowić kontakt.

Ellena24 a skąd jesteś? Jeśli z Wrocka, to możemy się umówić na kawkę, na jakiś wypad do rynku, jestem otwarta :)
Też czasem trudno mi się wbić w jakieś towarzystwo a nowymi osobami na pewno nie pogardzę!

32

Littlething chętnie bym się z Tobą umówiła na kawkę mam nadzieję ,że będziemy miały okazję smile, ja  jestem z Nowego Sącza to trochę daleko sad Jest jednak szansa bo wybieram sie do wrocka na festiwal gitarowy z racji swojej pasji. Więc jak tylko będzie ten plan wchodził w życie to napewno się odezwę. smile

33

grasz na gitarze??? heh, bliski memu sercu instrument! aczkolwiek nie wiem, czy wtedy będę w polsce... To chyba jakoś w maju jest? Ja wracam w sierpniu, więc ewentualnie wtedy. Chyba, ze mi odbije i pojadę w świat w ramach wakacji i odwiedzę Nowy Sącz, gdzie z resztą mam rodzinkę :DD
Na kawusię zawsze chętna! Jak coś, dawaj znać, coś wymyślimy!

34

początkiem czerwca będzie rok jak jestem singlem. Poznałam w tym czasie wielu wspaniałych ludzi i cały czas staram sie poznawać nowe. Ostatnio pojawił sie ktoś ciekawy na horyzoncie, ale za nim zdecyduje sie z kimś byc to na prawdę przejdzie ostre weryfikacje, jedno jest pewne nie będę więcej taka łatwowierna i kochająca bezgranicznie. Zmieniłam się.... i dobrze mi z tym...

35

siema, ja jestem singlem i bardzo sobie to cenię...
chociaż zobaczymy jak to będzie, jako pandepilator nigdy nie mówię nigdy pani przygodzie!

36

To i ja dołączę do grona singli smile Od ponad roku z drobnymi przerwami (na krótki "związek" na odległość) z nikim się nie spotykam. Póki co nie narzekam, lubię realizować się zawodowo i prywatnie, a może kiedyś ktoś interesujący pojawi się w moim życiu wink

Pozdrawiam smile

blogoslawiony ten, ktory potrafi smiac sie sam z siebie, albowiem bedzie mial ubaw do konca zycia wink

Posty [ 37 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » NASZA SPOŁECZNOŚĆ » Singiel? ZAPRASZAM! ;))

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018