Banki... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

1

Temat: Banki...

Witam, krótko i na temat.. W jakim banku najlepiej zdeponować pieniądze? W którym jest najbezpieczniej? A może lepiej trzymać je w domu??? Bardzo proszę o wszelkie informacje, co Wy polecacie.

Zobacz podobne tematy :
Odp: Banki...

Najgorszy bank będzie lepszym rozwiązaniem niż trzymanie pieniędzy w domu. W ten sposób tylko tracisz. W tej chwili bardzo wiele banków oferuje lokaty chroniące kapitał przed "podatkiem Belki", myślę, że warto się nad tym zastanowić. Zaś jeśli chodzi o inwestycje długoterminowe to może warto zastanowić się nad nieruchomościami?

3

Odp: Banki...

najlepszy jest zakup ziemi, nawet jak spadnie na nia meteoryt to tylko zdrożeje:) Słowa mojego doradcy

Odp: Banki...

Świetne zdanie, pozwolę sobie cytować u nas smile
merytorycznie to sama prawda, grunt jest wartością uniwersalną i ponadczasową.

5

Odp: Banki...

dziś nie ma pewnego banku !!!!! zważywszy na  to co się dzieje na rynkach. ALE DZIAŁKA ZAWSZE BĘDZIE NAJLEPSZYM ULOKOWANIEM PIENIĘDZY, MOŻE NIE OD RAZU JE OTRZYMASZ JAK BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ , ALE ONE SĄ PEWNE ,, BA" MOŻESZ JESZCZE NA SWOJEJ INWESTYCJI ZAROBIĆ TAKĄ DZIAŁKĘ MOŻNA PUŚCIĆ W DZIERŻAWĘ I KASĘ BĘDZIESZ CZERPAĆ CO MIESIĄC.

Odp: Banki...

Ziemia ma wartość uniwersalną, można na niej również zarabiać na wiele sposobów niekoniecznie oddając w dzierżawę.

7

Odp: Banki...

zgadzam sie ziemia smile

8

Odp: Banki...

Dla osób, które cenią bezpieczeństwo polecam lokaty w PKO Banku Polskim. W tej chwili w ofercie jest m.innymi depozyt z oprocentowaniem progresywnym, czyli rosnącym, aż do 9 proc. w ostatnim okresie odsetkowym ? polecany przede wszystkim klientom, którzy mogą pozostawić swoje pieniądze na dłużej i nie będą zrywać lokaty.
1.miesiąc lokaty - 0,5%
2.miesiąc lokaty - 1,5%
3.miesiąc lokaty - 2,5%
4.miesiąc lokaty - 3,5%
5.miesiąc lokaty - 4,5%
6.miesiąc lokaty - 5,5%
7.miesiąc lokaty - 6,5%
8.miesiąc lokaty - 7,5%
9.miesiąc lokaty - 9,0%
Dla osób, które mają konto w Inteligo, proponuje lokatę progresywną na 6 i 12 miesięcy, z oprocentowaniem w ostatnim miesiącu w wysokości 10 proc. Średnie oprocentowanie na lokacie 6 miesięcznej to 5 proc., a na 12 miesięcznej ? 5,23 proc. Depozyty można założyć on-line lub przez telefon. W przypadku zerwania lokaty, Klient zachowuje całość naliczonych odsetek za każdy zakończony miesiąc lokaty.
Polecam.
Ekspert PKO Banku Polskiego

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności© www.netkobiety.pl 2007-2024