Swędzące krostki na całym ciele .... i problemy po depilacji bikini - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Swędzące krostki na całym ciele .... i problemy po depilacji bikini

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Swędzące krostki na całym ciele .... i problemy po depilacji bikini

Witam Was drogie Panie .
Chcialabym opisać swój problem i może przeczytać kilka podpowiedzi co mogę zrobić w takim przypadku . Regularnie używam golarki , golę nogi , strefę bikini , oraz miejsca intymne .
Lecz krostki ktore sie pojawiaja sa na calym ciele malutkie i BARDZO swędzace wykluczam ospe oraz inne choroby poniewaz cierpialam na tym podobne .
Zawsze po kapieli uzywam balsamu do ciala ... firmy Emolium . Naprawde to bardzo delikatny balsam .
I zawsze go stosowalam i nic sie nie dzialo . Teraz kiedy depiluje miejsca inatymne wychodza mi MEGA swedzace krostki wyglada to obrzydliwie ... nie moge sie powstrzymac by sie nie drapac .
Uzywam plynu do higeny intymnej lackcid . Obecnie smaruje te miejsca Clrotimazolem . Ale nie goi sie to w ogole . Nie wiem co mam zrobic . Zawsze sie golilam golarka i nic takiego sie nie dzialo ...
Te krostki wygladaja fatalnie ...co moge zrobic ... w miare odrastania wloskow ilosc krostek zwieksza sie ... i swedza jeszcze bardziej . Doszlam do wniosku ze moze powinnam zaczac sie podmywac Tanum Rosa ... na chwile pomoglo do kolejnej depilacji . Czar prysl znowu koszmar swedzace krostki . Nie wiem co mam zrobic przeszkadza mi to w stosunkach ... bo obcieram sobie te nawet juz zagojone miejsca i krostki powstaja na nowo . Co robic ...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Swędzące krostki na całym ciele .... i problemy po depilacji bikini

idz do ginekologa ,bo moze to byc opryszczka.to okropna przypadlosc ale do zaleczenia.moze poszukaj na internecie i porownaj swoje objawy.

3

Ojoj ... mam identyczne objawy neutral||| ... nie wiedzialam ze mozna sie ta opryszczka zarazic na miejsca intymne neutral ..............  mozna prowizorycznie zastosowac jakas masc ? Na przyklad ten Argol virin

4

Szybko udalam sie do ginekologa poniewaz mam go na przeciw kamienicy .
Moj ginekolog stiwedzil iz jest to opryszczka narzadow intymnych .
Kupilam Hasco vir i smaruje .... neutral Masakra ... ale przeciez przestrzegam higieny moj partner tez neutral neutral normalnie wstyd mi

5

tu nie ma sie czego wstydzic moja droga ,poczytaj w necie a zobaczysz ,ze jest to problem b.wielu osob .a higiena na prawde nie ma nic do rzeczy w tej sprawie.to sie nie bierze z brudu ani innych takich.to wirus ,ktory wiekszosc z nas nosi w sobie i tylko u nierktorych sie uwidacznia wlasnie w taki przykry sposob.moja kumpela zalapala go np. w solarium smile

6

Jak dla mnie to powinnaś się kierować tylo opinią lekarza, bo co ktoś kiedyś miał to nie znaczy że ty też to masz..ginekolog obejrzy i postawi diagnoze no i zapisze odpowiednie leki, często to są receptowe więc bez lekarza się nie obejdzie i tak:)

"...Bo liczy sie tylko tu i teraz..."

7

No i mam opryszczke pochwy tak jak mowilam .... ginekolog kazal kupic vratizolin . Ale Wiecie o czym zapomnialam ... sad powiedziec lekarzowi ze biore Furagin bo przed wczoraj mialam zapalenie pecherza . To jest dopiero cholers*** myslalam ze zwariuje moze to od tego Furaginu mam taka infekcje . Sama nie wiem ... w kazdym badz razie zapalenie pecherza mam od przed wczoraj .... i Furagin mam brac 3 razy dziennie ... do poludnia jest dobrze ale teraz .... powoli zaczynam znowu odczywac parcie na pecherz... i chec czestego oddawania moczu . To normalnie przy zapaleniu ? mnie sie wydaje ze juz powinno mi calkowicie przejsc fakt .... faktem ze nigdy niee bralam Furaginu bo dostawalam od razu antybiotyk . I Juz po pierwszym dniu czulam ulge . A tutaj takie pobolewanie .... w ciagu dnia uczucie tego dyskomfortu ...

8

Postanowilam ze jesli dzisiaj rowniez mi dokuczy pecherz udam sie do lekarza.... moze dlatego ze przestalam brac Furagin a bralam go dwa dni 2 razy dziennie hmm ............ ajjj i wczoraj popoludniu na chwile doskwieral mi pecherz wzielam furagine i przeszlo ... dzisiaj poki co nic narazie nie czuje siusialam normalnie ...

9

Nickucha- idż do dermatologa.

acedia

10

hmm... opryszczka narządów rodnych? I co byłaś u lekarza? Przepisał cos?

11

Mam podobne objawy, z tym że u mnie pojawia się to raz na jakiś czas. Kiedyś też brałam Vratazolin i myślałam że to pomogło i że już nie będę miała tych dolegliwości...ale one powracają i dodatkowo też problemy z pęcherzem, częste oddawanie moczu i pieczenie. Kiedyś też byłam u lekarza i przepisał mi taki żel Prowag coś takiego i miał on nieprzyjemny zapach i po zaaplikowaniu swędziało mnie trochę. Czasami problem może być bagatelny, np uczulenie na prezerwatywy, papier toaletowy. Niektórzy też radzą aby obydwoje partnerzy się przebadali na choroby weneryczne, przenoszone drogą płciową.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Swędzące krostki na całym ciele .... i problemy po depilacji bikini

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018