z dnia na dzień zostawiła mnie dziewczyna - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » z dnia na dzień zostawiła mnie dziewczyna

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

Temat: z dnia na dzień zostawiła mnie dziewczyna

witam wszystkich,mam problem bylem z dziewczyna 5 lat wszystko bylo ok i nagle z dnia na dzien zostawila mnie powiedziala ze poznala kogos innego i sie w nim zakochala:-((((przez pierwsze miasiace od roztania niemoglem dojsc do siebie,caly swiat mi sie zawalil,chyba dalej niemoge poniewaz wciaz o niej mysle sni mi sie ja juz niemoge poprostu tego zniesc a juz minelo od roztania 7 miesiecy,niewiem jak dalej mam zyc wszystko takie bez sensu jest:-(,mam juz wrazenie ze nikogo juzz niepoznam ze juz niebede z nikim nigdy bo wciaz mysle o tamtej,niewiem jak zapomniec o tym wszystkim jest mi bardzo ciezko,prosze pomozcie mi,

Zobacz podobne tematy :
Odp: z dnia na dzień zostawiła mnie dziewczyna

Mój drogi dobrze wiem ze teraz jest Ci bardzo ciezko, tez miesiac temu zostawil mnie facet i nie czuje sie najlepiej...musisz zaczac zyc, spotykaj sie ze znajomymi, znajdz sobie jakies kretywne zajecie zeby tylko przestac o niej myslec.moze po prostu nie byliscie sobie pisani.wierze ze jeszcze spotkamy nasza prawdziwa miłość smile rozejrzyj sie wokol, moze znajduje sie ktos godny uwagi smile

3

Czesc uciekajacy Aniol,problem w tym ze ja mam tylko takich znajomych kturzy juz maja swoje rodziny nigdy niemaja czasu a jak maja to raz na rok i to na chwile,niemam gdzie z kims wyjsc wszystko sam robie zaczelem duzo chodzic na basen i duzo plywam ale to zbytnio mi to niepomaga niestety ciagle cos staram sie robic niesiedziec w domu ale caly czas te mysli o niej wraacaja czasem mysle ze juz tak mi zostanie ze nieuwolnie sie od tego:-(

4

To zmień zajęcie wink
Zacznij robić coś takiego, żebyś musiał myśleć o tym, co robisz... Podczas pływania nie musisz się za bardzo skupiać na tym, co robisz i masz czas na myślenie o niej. Zacznij robić coś, co wymagać będzie Twojego skupienia i myślenia o tym co właśnie robisz, żeby zaprzątnąć myśli czymś innym a nie nią.
Studiujesz? Pracujesz?

5

niestudjiuje duzo pracuje wlasnie ucieklem w prace cale dnie pracuje,ale ostatnio stwierdzilem ze za duzo pracuje ze cale zycie spedze w pracy:-(

6

No i racja. To zacznij się umawiać ze znajomymi z pracy. Skro starzy mają już swoje rodziny i zero czasu dla Ciebie, to znajdź sobie nowych

7

Ja też dużo pracuje. 12-14h dzień w dzień. Sobota, niedziela... sam wiesz jak jest w USA. Ale dobrze mi z tym, a Tobie zaś źle, hm... Kiedyś medytowałem na polanie. Może temu?

Znać mnie to sztuka.

8

Oj... też wiem jak to boli (kiedyś przeżyłam coś podobnego) więc może pocieszy Cie fakt, że teraz jestem szczęśliwie zaręczona z fajnym chłopakiem i naprawdę się cieszę, że nie jestem już z tamtym. Wiem, że to ciężkie jest teraz, ale pomyśl sobie, że gdzieś tam jest ta jedyna i ... ciekawe co teraz robi? Może tez myśli o Tobie? A może tez przeżywa jakieś smutne chwile... wiem, że to głupie, ale mi takie coś pomagało. Zawsze wtedy uśmiechałam sie do siebie. Na początku też ciężko było mi gdziekolwiek wychodzić, ale jak już się zmusiłam- ból dużo szybciej minał. Spróbuj:)

'Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem, bez Ciebie moja dziecino świat dla mnie nie istnieje.'

9

zawsze tak jest,zwlaszcza,jezeli duzo czasu sie bylo z ta osoba.Musisz spojrzec na to wszystko optymistycznie,a smutek sam odejdzie i dziewczyna nowa napewno pojawi sie na horyzoncie.

10

zgadzam się z dziewczynami. mozna tez się pocieszyć, że rozstanie nastapilo po 5 latach a nie po 12tu (znam taki przypadek). może inny sport, jakaś ścianka wspinaczkowa (?)
znajdziesz jeszcze tą jedyną; glowa do góry

dam radę

11

skoro cię zostawiła to znaczy, że to nie była miłość z jej strony, musisz sie z tym pogodzić i wiem na pewno, ze znajdziesz inna dziewczynę, która stanie się dla Ciebie być może kims sto razy wazniejszym niz była.
uwierz mi na słowo.
a przede wszystkim - uwierz w siebie.

jeśli chcesz wiedzieć coś o mnie, to coś Ci zdradzę.
miłość dla mnie to huśtawka, która stoi w równowadze.
bo chcę Cię z każdą wadą. Nic nie zmienię.

mój narkotyku, mój tlenie. < 3

12

popieram oazuu.

moze zapisz sie na basen, na skałke. nie dosc ze spedzisz inaczej czas, to masz mozliwosc poznac kogos -a co najwazniejsze- wyrzyjesz ise, wyrzucisz z siebie stres, lek i to wszystko co zwiazane z tak ciezkim i traumatycznym przezyciem. nie warto jednak spekulowac, oskarzac siebie, czy partnerke.

dasz rade.

13

dziekuje wam za wsparcie:-)

14

pamietam jak mnie facet zostawił ,koszmar totalny jak sobie przypomne to az mnie cos, po 3 miesiącach poznałąm fajnego faceta i moje uczucie do tamtego magicznie wyparowało.Czuje że jestem zakochana,ale zaczynam byc chorobliwie o niego zazdrosna.Zresztą on nie tylko ma mnie ma tez inną,sama weszłam w taki układ,a kiedy on z tamta zerwie niewiem.Beznadziejna sprawa.I czuje że zbliza sie kolejne cierpienie!!!

Gregor najlepszym lekarstwem na złamane serce jest nowa miłośc, w koncu  będziesz szczęsliwy.Los wynagrodzi cie za twoje cierpienie.

..............................

15

Takich jak Ty nazywam toksycznymi i od takich jak Ty - z dala!!! A wiesz dlaczego? Bo nieświadomie zarażasz innych swoim pesymizmem. Piszesz, że nikogo już nie poznasz... Nigdy nie wierzyłem w proroków, a więc i w to nie uwierzę. Zakotwiczyłeś sobie uczucie silnej nostalgi i w tym jest problem.

Powinieneś jak najprędzej przekotwiczyć swój stan emocjonalny. To podstawa! Zero smętów w Twoim życiu!!! Od zaraz! Od teraz! Od muzyki (ma być szybka i głośna), rozmowy (ma być humorystyczna), po życie (zero rutyny, internetu i wycia do mamusinej piersi).

Idź i zrób coś skrajnie głupiego. Polecam stanie w windzie twarzą do ludzi lub skoki spadochronowe. Potrzebujesz zastrzyku adrenaliny!!! Jeżeli nadal będziesz takim smutasem to żadna Cię nie będzie chciała.

Później zapisz się do jakiejś szkółki itp. Wiele fajnych dziewczyn chodzi na jogę, aerobik, basen, do różnych szkółek (teatralnych, tańca...)

I teraz najważniejsze. Im szybciej się odkochasz tym szybciej poznasz nową.

Ps. Jesteś strasznie słaby psychicznie. Nie zdziwiłbym się gdybyś nadal mieszkał z mamusią i nadal dziękował jej za obiadki.

Znać mnie to sztuka.

16 Ostatnio edytowany przez angel9 (2010-09-22 07:43:20)

No cóż Gregor będę musiała tutaj poprzeć samca.On ma rację zakotwiczyłeś się w swojej samotności i jeśli jak najszybciej stamtąd nie uciekniesz.......to będziesz każdego dnia ranił się coraz bardziej.Każdy z Nas każdego dnia przeżywa dramaty i stara się szukać rozwiązania a Ty???Wiem ze okres 5 lat to nie jeden dzień czy tydzień ale ja żyję w toksycznym związku 9 lat i codziennie szukam odpowiedzi.Nie użalam się nad sobą mówiąc jak bardzo cierpie( chociaż tak jest) staram się szukać rozwiązania,powodów dlaczego tak się dzieje.Tobie radzę to samo,radzę Ci spojrzeć w lustro i powiedzieć" DOŚĆ- nie będę więcej cierpiał, ona nie jest tego warta," Uśmiechnij się do siebie i powiedz jestem taki przystojny i na pewno znajdę kogoś godnego mojej uwagi.Kogoś kto doceni Ciebie i pokocha takiego jakim jesteś.Proszę nie dołuj się bo nie warto.Jeśli masz w domu jakieś jej rzeczy,zdjęcia to spal je pożegnaj ten etap życia,zamknij za sobą drzwi.To najlepsza metoda by zacząć na nowo życie.Trzymam za Ciebie kciuki:)))Pozdrawiam

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » z dnia na dzień zostawiła mnie dziewczyna

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018