Podziękowanie dla gości - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Podziękowanie dla gości

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 18 ]

1

Temat: Podziękowanie dla gości

Witam wszystkie przyszłe żony i te już żonate smile
Mam pytanie, czy gościom na weselu powinno się dać coś w ramach podziękowania? Czy na koniec wesela każdemu kto już wychodzi dać wódkę? Czy raczej na początku wesela każdemu paczuszkę z jakimś łakociem na talerzyku? Czy i jedno i drugie? Jakie są wasze propozycje, jak wyglądało lub wygląda to u was?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Podziękowanie dla gości

Też o tym myśleliśmy ale doszliśmy jednak do wniosku, że nic takiego nie robimy. Podziękowaniem jest to, iż mogą uczestniczyć razem z Nami w tak wyjątkowym dla Nas dniu.

3

U mnie będzie to wyglądało tak,że dla każdego gościa będzie przygotowany woreczek z migdałami w lukrze z wypisanymi imiennie podziękowaniami za obecność:-) Koszt niewielki a moim zdaniem miły gest:-)

4

My chyba kupimy ciasteczka chińskie z wróżbą smile na każdym talerzyku, przed rozpoczęciem wesela, znajdować sie będzie ciasteczko smile myślę, że to oryginalne i zabawne smile a koszt również niewielki.

Podziękowania są fajnym i miłym gestem ze strony młodej pary. Ja spotkałam się z upominkami w formie cukierka czekoladowego (oczywiście ładnie zapakowanego) z małym bilecikiem i tekstem: "Za życzenia, za przybycie, od nas dla Was te słodycze! "

6

My zamówiliśmy na swoje wesele takie ruloniki papierowe przewiązane srebrną taśmą, a w środku napisaliśmy, że wszystkim gościom bardzo dziękujemy za przybycie i życzymy udanej zabawy. Leżały na każdym talerzyku przed podaniem obiadu.

7 Ostatnio edytowany przez maugosha (2012-01-24 13:06:26)

W Szwecji  zwyczajowo  wysyla sie  karte- pocztowke ze zdjeciem  mlodej pary  i podziekawaniem z uswietnienie tego  dnia  ale to juz po... i kladzie sie taki ruloniki czy male karnecik  podobne do tych co chihuahua opisala smile czesto jest tam wiele do poczytania , np cos wesolego z dziecinstwa o mlodej parze, zdjecia ich jako dzieci i  inne zarty i zarcik na temat malzenstwa,  czasem  piosenki ktrore  beda spiewane przez wszytkich  podczas wesela ... no i zyczenia milej zabawy dla gosic wink

8 Ostatnio edytowany przez Olinka (2014-07-28 00:20:38)

Ja ostatnio z wesela przywiozłam malutki słoiczek miodu ślicznie udekorowanego z zawieszką z imionami młodych i datą. Uroczy pomysł, wszystkim się ogromnie podobało, mówią że trochę się naszukali ale znaleźli w necie na spam, bardzo fajne pomysły tam mają.

9

nici napisał/a:

Też o tym myśleliśmy ale doszliśmy jednak do wniosku, że nic takiego nie robimy. Podziękowaniem jest to. iż mogą uczestniczyć razem z Nami w tak wyjątkowym dla Nas dniu.

Jednak zmieniliśmy zdanie i w podziękowaniu dajemy takie oto ramko - figurki z białego gipsu

http://www.fotoszok.pl/upload/4567ebc8.jpg

10

My zmieniliśmy zdanie i dajemy kaboszony z magnesem, moim zdaniem miły, słodki i praktyczny prezent:-)

http://i50.tinypic.com/4qlb4j.jpg

11

Super propozycje. Dziękuję smile

12

Byłam niedawno na weselu przyjaciółki i w ramach podziękowań dostałam od młodego białą różę, a mój Ł. od młodej kawałek ciasta. Bardzo miłe to było.

13

My wpadliśmy na pomysł aby każdy dorosły gość otrzymał prezent- drink na "kaca" z wierszykiem w ramach podziękowań z naszymi imionami i datą ślubu.

14 Ostatnio edytowany przez Kami90 (2013-10-19 20:28:00)

My myślimy o jakimś małym smakołyku przy winietkach, chociaż to jeszcze nie jest pewne. A ja myślałam o podziękowaniach na winietkach. Z przodu imiona i nazwiska a z tyłu jakiś wierszyk i podziękowania, tylko winietki trochę większe by były potrzebne.
Chociaż wesele jest dość wystawne i atrakcyjne dla gości.
A dawanie wódki na wyjściu i ciasta dla każdej pary jest nieco bez sensu(mieli czas najeść się w trakcie ale w ostateczności ciasto tak) ale wódkę rozdaje się tym co biorą udział w konkursach w trakcie oczepin więc jaki byłby sens brania udziału w oczepinach jakby każdy tak mógł dostać flaszkę. A zresztą wszelkie upominki maja sens przy małych weselach ale przy około 100gościach to zaczynają być spore koszty a wesele to samo w sobie duży wydatek.

15

maugosha napisał/a:

W Szwecji  zwyczajowo  wysyla sie  karte- pocztowke ze zdjeciem  mlodej pary  i podziekowaniem za uswietnienie tego  dnia  ale to juz po...

W czerwcu tego roku byłam na weselu przyjaciółki, która na stałe mieszka w Anglii. Kilka dni temu dostarczono do nas kartkę, o jakiej wspominasz, czyli w środku kolaż zrobiony ze zdjęć młodej pary oraz podziękowanie za udział w uroczystości. Naprawdę miły gest smile.

16

wódka jest bardzo obcesowa, wulgarna - nie wszyscy piją. A co sama chciałabyś dostać? Może woreczek egzotycznych orzechów? albo koszyczek owoców? może pięknie zapakowany naturalny olejek eteryczny? np. jaśminowy?? taniej wyjdzie a będzie z klasą.

17

My daliśmy prezent przy talerzyku czyli ciastko z wrozba ale też dawaliśmy wódkę i pojemniki na ciasto tym osobom które szły juz do domku żeby sobie zapakowaly i tak całe ciasto i tort poszedł.
https://archtrend.pl/dlaczego-warto-kup … przyjecie/

Na stronie jest również wiele metod na to jak kupić alkohol taniej na wesele smile Dobrze jest szukać promek smile

18

Wodka jest obrzydliwa jak wogole mozna to pic? To juz lepiej dac inny alkohol lepszy w smaku, a nie takie obrzydlistwo

Posty [ 18 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Podziękowanie dla gości

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2024