Pytanie do szerszego grona - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Pytanie do szerszego grona

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: Pytanie do szerszego grona

Słyszałam od szwagra z Gdańska, że istnieje coś takiego jak mechanik domowy. niejaki warsztat samochodowy Nagengast znajdujący się już na rynku od ladnych parunastu lat i ceniony przede wszystkim za jakość ( słowa szwagra:P)  wprowadził usługę mechanik domowy która ma na celu zaopiekowac się twoicm autkiem a co za tym idzie pamietac o przegladach wszystkich opłatach drobnych naprawach i tak dalej. Szczerze zainteresował mnie ten pomysł chciałam tylko zapytac czy słyszałyscie może o czymś takim? albo może korzystałyście z tego typu usługi i czy ja polecacie?
Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pytanie do szerszego grona

Nie słyszałam, ale chętnie bym skorzystała. Przeglądy, wymiana opon, jeżdżenie do myjni, wymiana oleju i wogóle pamietanie o tym, chętnie bym to na kogoś scedowała.

3

ja tez nie slyszalam o kims takim . dla mnie taka osoba jest moj narzeczony wink to jest fajne rozwiazanie zwlaszcza dla kobiet, lub osob duzo pracujacych , zaganianych, nie majacych czasu na nic. ciekawe czy oplacalne..?

4

Dość zadawniony temat,jak faceci z wenus.
Jest,oczywiście,ale nie wszędzie.

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » STYL ŻYCIA I SPOŁECZEŃSTWO KOBIECYM OKIEM » Pytanie do szerszego grona

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021