Nadwrażliowść jelita - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nadwrażliowść jelita

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 10 ]

Temat: Nadwrażliowść jelita

Boryka sie ktoś z tym problemem ? Jak sobie radzicie z nieprzyjemnymi dolegliwosciami z tej strony ?

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Nadwrażliowść jelita

Chyba ja mam ten sam problem , codziennie mszę stosować coś na przeczyszczenie jelit bo inaczej wymiotuję i mam bóle jelit . Lekarz mi przepisuje Duspatalin czy jakoś tam i wszystko wraca do normy . Mam też odpowiednią dietę bo gdybym wszystko jadła to bym cierpiała z bólu ,nie jem przetworów z mąki pszennej choć czasem się  zdarzy że zjem i mam potworne mdłości a nawet zdarzają się wymioty . A Ty jakie masz objawy???

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

3

Mi najbardziej dokucza uczucie sytosci co bym nie zjadła czuje się okropnie i zaczyna mnie kuc lewa dolna czesc brzucha (zakret jelita) ... mam tez zaparcia ,lekarz przepisał mi syrop na nie i dodatkowo jem aktivie ale i tak to mało sad jaka diete stosujesz? miałas robiona kolonoskopie ?

"Pieniądze szczęścia nie dają , dopiero zakupy "

4

Ja mam podobnie jak Ty. Miałam kiedyś retroskopię przez odbyt i gastrolog powiedział ze nie wolno mi jeść słodyczy i muszę mieć dietę lekkostrawną . Mam swoją dietę według grupy krwi i jakoś się męczę ale lepsze to niż wymioty ,  które miałam długie lata swojego życia i nadal mam czasem jak zjem coś co zapycha moje jelita. Nie jem mącznych rzeczy i staram się dużo pic , zrezygnowałam z chleba ale zdarza się ze jem trochę . Nie używam soli w ogóle bo jak jadłam cokolwiek z dużą ilością soli to zaraz wymiotowałam a raczej miałam odruch wymiotny . Teraz mało jem ale za to częsciej .

Idz za głosem serca i nie obracaj się za siebie bo inni mogą to wykorzystać ...Kocham taniec , on jest zwierciadłem mojej duszy!!!!

5 Ostatnio edytowany przez Anemonne (2018-02-07 10:40:08)

Też miałam przez długi czas problem z jelitami. Za każdym razem jak cos zjadłam miałam wzdęty brzuch i czułam się z tym okropnie przez cały dzień. Starałam się jeść lekkie rzeczy ale niewiele to pomagało, bo czułam, że po prostu jelita nie działają prawidłowo. Nie chciałam brać żadnych tabletek, bo niszczą one wątrobę, więc zaczęłam pić [reklama]. Akurat znalazłam je w promocji, bo wzięłam zestaw. Po kilku tygodniach picia uregulowały się moje jelita i czułam się o wiele lżejsza, a do tego nawet poprawiła mi się cera i paznokcie smile.

Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka.
Paulo Coelho

6

Ja sama nie wiem, czy u mnie to problemy z jelitami, czy co innego. W każdym razie często czuję się pełna, mam wzdęcia.

7

Cześć. Ja codziennie rano piję kleik z siemienia lnianego, biorę probiotyk sanprobi IBS, czasami nasiona chia, jeliton. Nie jem słodyczy, nie piję kawy na czczo i zredukowałam jej spożycie do 1 filiżanki dziennie. Podobno kiszonki są wskazane.

Karino, jaki syrop na zaparcia pijesz?

8

Polecam zastosowanie 3 produktów: siemie lniane, probiotyki i glutamina. Super trio które stosuje u swoich klientów- na prawdę przynosi świetne rezultaty.

9

Na zaparcia okazał się dobry probiotyk Vivomixx.

Czy orientujecie się, jakie suplementy diety skutecznie podnoszą poziom serotoniny w organizmie?

10

A czy u kogoś pojawiły się problemy z jelitami po usunięciu pęcherzyka żółciowego?

Posty [ 10 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » Nadwrażliowść jelita

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018