Temat: Coś na przybranie na wadze.

Witam,
Mój problem polega na tym że nie mogę przytyć pomimo tego że normalnie jem.
Za jakiś czas będę miała operacje i lekarz postawił mi ultimatum, albo przytyje albo nie będzie operacji.
W aptece polecili mi ,Nutridrinki' ale nie wiem czy to coś pomaga.
Czy mam stosować jakieś odżywki ? Co mam zrobić żeby przytyć ? (oprócz tego że jem)

Bardzo proszę o rady .

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Coś na przybranie na wadze.

Fast food? Pewnie uznacie, że to głupia rada... ale jedząc sobie (nie mówię, że codziennie) frytki czy kurczaka w panierce na pewno się przytyje.
No i czekolada...

"Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się."

3

Też bym chciała mieć takie problemyy... tongue

4

Mam podobny problem co koleżanka, zawsze byłam jednym z wieszaków chociaż jem normalnie. Ostatnimi czasy z powodu zabiegania jadłam dłuższy czas fast foody i waga nie drgnęła hmm

5

Też bym chciała mieć taki problem big_smile

6

Jedyna opcja to wizyta u dietetyka
nie nalezy jesc niezdrowych potraw typu fast foody, słodycze.
Dieta powinna przekraczac 3000 kcl dziennie po 5 posiłków
Nalezy jesc regularnie!
Dietetyk ustali taka diete ze na pewno przytyjesz smile

mam zmienione konto z NETKOBIETA444 na 4444 smile

7 Ostatnio edytowany przez One X (2015-01-12 21:06:20)

Jeżeli chodzi Ci o to samo co mi czyli przybranie na wadze, do tego najlepszy zdecydowanie jest gainer. Osobiście nie drogi i na prawdę skuteczny jest Gain Bolic 6000 olimp. Jest na prawdę ok, ale musisz też regularnie jeść, najlepiej 5 razy dziennie w regularnych odstępach czasu. Jak tosować gainera, masz podane na opakowaniu i ja się do tego stosowałam. Przybrałam 5 kg w 1,5 miesiąca. Troszkę ćwiczyłam ale nie dużo, gdybym brała białko musiałabym pewnie robić sobie wycisk. A mnie gainer odpowiada, z tym że właśnie starałam się jeść regularnie i dużo witamin, wartościowych produktów. Ja zrobiłam się pulchniejsza. Nie zapominaj o ćwiczeniach siłowych, wtedy efekty są szybsze i lepsze. Możesz je nawet wykonywać w domu z obciążeniem, ważne aby prawidłowo wykonywać.

8

Hmmm Nutridrink stosujemy w pracy dla ludzi, ktorzy gubia na wadze, czy pomaga? Napewno troche. Plus sa tez mleka wysoko kaloryczne. Tylko nie wiem gdzie je idzie kupic w polsce. Lub mozesz tez sie przejsc do typowego sportowego sklepu z suplementacja i powiedziec, ze potrzebujesz shake na przybranie masy. On napewno cos Ci doradzi, powie ile razy i jak go pic wink tylko od tego bedziesz sie czula ociezala, i nie jestem pewna czy wtedy nie zaleci Ci chodzenia na silownie. No i przede wszystkim odpowiednia dieta, typowa na nabieranie masy. Ale o tym musisz poczytac w necie, bo akurat na dietach do nabierania masy srednio sie znam wink

16.05.2016 2:12 Majeczka, nasz caly swiat <3<3<3

9

Dziewczyny, zadne fast foody,nic nie pomagaja... Sama waze 43kg, mam tak od czasu porodu czyli juz tak 3 lata do tego doszedl stres, mam 10kg niedowagi przy moim wzroscie,mama moja mowi ze jestem zywa reklama exitusa(zakład pogrzebowy) co do jedzenia to wszyscy sie ze mnie smieja ze nie wiadomo gdzie to mieszczę bo jem więcej niż moj facet.. Pakowalam w siebie hamburgery,kebaby itp i dupa,wygladam jak wygladam i tez szukam sposobu na przytycie.. Najwazniejsze zeby jeść zdrowo.. Bo to co jest w fast foodach to szkoda gadac a ten tluszcz z nich bedzie sie odkladal..i wyjdzie po latach.. Droga Autorko, powiedz lekarzowi ze ciezko Ci przytyć,moze masz szybką przemiane materii ? Pozdrawiam :-)

''Zazdrość to jeden z objawów niewiary w samego siebie''

10

Nie fast foody ani inne g***, bo sobie zdrowie zniszczysz.
Ja kiedyś dostałam jakieś batoniki specjalne ponoć, nie pamiętam co to było, popytaj.

"Nawet najmniejszy kot jest arcydziełem natury".

11

kammiś napisał/a:

Ja kiedyś dostałam jakieś batoniki specjalne ponoć, nie pamiętam co to było, popytaj.

Dostałaś zapewne jakieś gainery- w decathlonie na przykład są po 6zl/szt.
Na zwiększenie wagi siłownia i tyle a nie żadne obżarstwo.

12

pitagoras napisał/a:
kammiś napisał/a:

Dostałaś zapewne jakieś gainery- w decathlonie na przykład są po 6zl/szt.
Na zwiększenie wagi siłownia i tyle a nie żadne obżarstwo.

Dokładnie. I zdrowe jedzenie, a nie wysokoprzetworzony syf. Zalanie się tłuszczem przy organizmie składającym się z kości, skóry i śladowej ilości mięśni jest szkodliwe. Możliwe, że autorka ma ektomorficzny typ sylwetki, po prostu jest chuda z natury. Czyli z 1000 kalorii co najmniej może do zapotrzebowania dołożyć. Możliwe, że bardziej zbilansować dietę by się przydało.
Jak to nie pomoże, to lekarz, bo może to są jakieś poważniejsze zaburzenia wchłaniania albo hormonalne, nie wiadomo.

"Si vis pacem - para bellum"

13

Proponowalabym wybrac sie jeszcze raz do lekarza i zrobic sobie badania hormonalne (tarczyca) oraz na obecnosc pasozytow.

Potem sobie obliczyc swoj bilans energetyczny.

A potem dopiero zastanowic sie nad nastepnym krokiem.

14

To może siłownia i dużo białka? Nabierzesz masy mięśni, bo chyba nie potrzebna ci masa tłuszczu?
Szkoda że nie da się oddać bo chętnie trochę kilo bym Ci oddała...

15 Ostatnio edytowany przez maja0805 (2015-01-25 00:45:59)

Siłownia to najlepszy pomysł.Ja też ćwiczę.

16

magnez, witamina c, morwa biała