odzyskanie utraconego majątku! - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » odzyskanie utraconego majątku!

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 3 ]

Temat: odzyskanie utraconego majątku!

Witam

w kwestiach prawnych nie mam doświadczenia. a cała sprawa przedstawia się następująco;po śmierci swojego małżonka moja babcia odpisała cały majątek na młodszą corkę, starsza corka nic nie dostała i nic o tym nie wiedziała. Czy miała do tego prawo? cała sprawa wyszła na jaw po kilku latach. Szanowna babcia już nie żyje! proszę o komentarz do mojej wypowiedzi. Pozdrawiam

Zobacz podobne tematy :

2 Ostatnio edytowany przez Anhedonia (2011-08-29 18:47:43)

Odp: odzyskanie utraconego majątku!
2ewelinarybka07210atlant2 napisał/a:

...moja babcia odpisała cały majątek na młodszą corkę, starsza corka nic nie dostała i nic o tym nie wiedziała. Czy miała do tego prawo? cała sprawa wyszła na jaw po kilku latach. Szanowna babcia już nie żyje! proszę o komentarz do mojej wypowiedzi. Pozdrawiam

Każdy dorosły i posiadający pełnię praw obywatelskich człowiek ma prawo dysponować swoim majątkiem jak mu się żywnie podoba. Na tym m. in. polega wolność. I nic nikomu do jego decyzji. Może zapisać bezdomnym psom i kotom jeżeli takie jest jego życzenie...

Posty [ 3 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » odzyskanie utraconego majątku!

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024