Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » KULTURA » Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 17 ]

1

Temat: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

yo, jaki jest Wasz ulubiony wykonawca lub ulubiona kapela zagraniczna???:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

"ARCHIVE" za cudne koncerty ,niezwykły klimat, świetną muzykę i słowa!!!są super!!!:)polecam tym,którzy nie znają:)

3

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

The Rolling Stones:)-szcególnie zachwycona jaestem jak obejrzałam ich na żywo:)są znakomici w każdym calu!!!

4

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Zdecydowanie Shinead O'Connor!!! Byłam na jej koncercie w Poznaniu, i jestem zachwycona - mimo życiowych przejść, wieku i urodzenia kilkorga dzieci, jej wspaniały głos się nie zmienił!!!Nie wygląda za ładnie, al ejak się jej słuch to kto tam się zastanawiałby nad jej wyglądem!!!

5

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Ja uwielbiam zespół MGMT- ostatnio wprost szaleję za ich muzyką, jest nieodłączna w mojej podróży mpk na zajęcia smile  no i oczywiście Michael Jackson smile ..hmm... dużo by można o nim mówić smile

6

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

A ja mam całą masę ulubionych zespołów, żadnego nie faworyzuje, wszystkie kocham big_smile
Dimmu Borgir, Alghazanth, Immortal, Old Man's Child, matko mogę tak do jutra wypisywać wink

Szkoda tylko, że koncertów w Polsce nie ma hmm Najbliżej to Niemcy, Czechy, ale ni ma piniędzy ani czasu na takie wojaże smile A o wylocie do Norwegii to już nie wspomne wink

7

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Stevie Wonder & Alicia Keys

8

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

zalezy od nastroju...
Generalnie jestem milosniczka rocka progresywnego, rocka symfonicznego i muzyki elektronicznej, ale nie pogardze rockiem gotyckim, metalem, dobrym popem - ze nie wspomne oczywiscie o klasyce.
No i muzyce filmowej (jesli uznac ja za odrebny gatunek muzyczny), trance, techno, dance, disco. I folk z roznych stron swiata.
Wszystko, z wyjatkiem wspolczesnej muzyki powaznej (nie rozumiem jej), nowoczesnego jazzu (bo lubie tradycyjny, dixielandowy), hip-hopu oraz rapu (z niewielkimi wyjatkami).

Ale zdecydowanie prym wioda (i to od lat):
Tangerine Dream
Genesis
Marillion
Pendragon
Kitaro
Tomita
Exodus (polska formacja rocka progresywnego) i Wladyslaw Komendarek
Nightwish
Running Wild
Suzanne Vega
Accept
Dimmu Borgir
Leaves'Eyes
The Spirit of Freedom (za to ze maja super koncerty)
Madness
They Might be Giants (z sentymentu)
Ecuador Incas
itp itd wiecej grzechow nie pamietam wink

9

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Lady Gaga, Beyonce, U2 (dla nich to bym się chyba pokroić dała), P.O.D, Within Temptation, Sick Puppies, Sum 41, Foo Fighters, Nirvana smile

10

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Michael Jackson smile

11

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Muse i Alice in Chains

12

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Facet, widzę, że jesteśmy w podobnym klimacie wink Jeszcze dodałabym do tego Deicide, Morbid Angel, Svart Crown, Grave, Samael, Rotting Christ, Hypocrisy, Gorgoroth itd,itp...   ]:->

Ja jednak na brak koncertów w Polsce nie narzekam, ciągle się coś dzieje, co tydzień łamie mnie w karku wink

13 Ostatnio edytowany przez Black_dragon (2014-05-12 23:08:36)

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

In fear and faith, Nine Inch Nails, RED, Chevelle, Celdweller, Radiohead, Cold in May, The used, The Prodigy, Pendulum, The Chemical Brothers, Flux Pavilon, Nero, Skrillex, ATB, Armin van Burren, Sandern van Dorn, Tiesto, Dimitri Vegas & Like Mike, Slipknot i kompozytor muzyki filmowej Daniel Licht oraz Chatchai Pongprapaphan

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Odpowiedzią na to pytanie jest mój nick.

15

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Najważniejsze miejsce w sercu zajmują u mnie Beatlesi i Tracy Chapman. Wielką sympatią darzę wielu twórców i wiele zespołów, ale nie sposób wszystkich ich tu wymienić smile

16

Odp: Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Kocham stare Guns N' Roses. Szaleję również za Ac Dc, a moją ulubioną artystką, która ostatnimi czasy bardzo się fascynuję jest Lana Del Rey- cudowny głos, niesamowite teksty, magiczne piosenki wink

Posty [ 17 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » KULTURA » Wasz ulubiony wykonawca lub zespół zagraniczny?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024