1

Temat: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Moje odkrycie to ostatnio Dove, bardzo fajne(wszystkie), bo wygładzaja i nawilżają włosy:) no po pierwszym użyciu miałąm wrazenie jakby były takie jakie mają kobiety w reklamach:)

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

ja od dłuższego czasu używam tylko kosmetyków profesjonalnych poleconych przez mojego fryzjera i jestem bardzo zadowolona, obdenie używam serii Silk Therapy Farouka (szampon + odżywka), a także ich rewelacyjny jedwab Biosilk, polecam spróbować, bo naprawdę warto.

3

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

a lubie fructis. bardzo mi sie zapach podoba smile

4

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

używałam fructis, dove , nivea
od wczoraj ponieważ od pewnego czasu wypadają mi włosy i to bardzo stosuję Radical firmy Fermona
włosy rzeczywiście wyglądają lepiej ale czy zmniejszy to ich wypadanie - zobaczymy

5

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

ja bardzo lubię szampony pantene , dla moich włosów są chyba najlepsze a wiele już przetestowałam smile

6

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

a ja sorayi ostatnio używam - chwalę sobie smile bo pięknie pachną i są takie mięciutki w dotyku smile co się bardzo podoba temu mojemu wink

7

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Elseve - przeciwłupieżowy ( mimo że nie mam łupieżu, to jest fantastyczny, włosy są takie mięciutkie w dotyku )
Schauma - do codziennego stosowania.

I wszelkie ziołowe ze względu na to, że dobrze odzywiają włosy

8

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

ja uzywam Subrimę. po wielu latach szukania tego jedynego- znalazłam i bardzo sobie chwalę!

9

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Pantene do włosów cieniowanych big_smile:D:D bardzo polecam wink

10

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

szampon..ostatnio ELSEVE

11

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

elseve, nive, dove.

nigdy w życiu fructis - mam od niego łupież.

12

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Gliss Kur, elseve

wygładzają włosy i nadają im blasku, a także ułatwiają rozczesywanie ;p

13 Ostatnio edytowany przez rock_diva (2009-06-04 21:20:38)

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

a ja polecam szampony z serii fryzjerskiej l'oreal professionel, używam tego wygładzającego i prostującego włosy. Wraz z odżywką. Do nabycia w salonach fryzjerskich smile Genialny. smile

14 Ostatnio edytowany przez mala_mi (2011-01-16 21:15:33)

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

...

15

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Elseve- rózowy juz od ponad 3 lat. Jak tylko wszedł na rynek stał sie moim numerem jeden i do dnia dzisiejszego Go nie zmieniłam. Przepraszam ostatnio kupiłam Matrixa do wlosow farbowanych i użyłam tylko raz! Okazał sie przereklamowany;-(

16

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

a używał ktoś Waxa ?

17

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Kolejny głos na elseve różowy- włosy są śliczne po nim, miękkie, zawsze z odżywką tej samej serii.

18

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Do moich suchych i zniszczonych rozjaśnianiem włosów, naprawdę dobry okazał się szampon wzmacniający Hair Re Source Nutrition z Biotherm. Bardzo fajnie wygładza włosy i nadaje im połysk. Ma też przyjemny, kwiatowo- owocowy zapach.

19

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

szampon z gliss kur(nie wiem jak sie to pisze;) do wlosow brazowych.

20

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Używam od czasu do czasu Gliss kur do włosów farbowanych i jest to według mnie naprawdę niezły szampon. Wygładza włosy, jest zdecydowanie lepszy od wszystkich Elseve.

21

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Ja używałam wielu szamponów....najlepszy chyba jest z Rzepy firmy Joanna...

22

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

a co myslicie o Palmolive?

23

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Foltene szampon wzmacniający przeciw wypadaniu włosów-świetny już po miesiącu widać dużą poprawę.
włosów wypada mi mniej a do tego poprawił się ich wygląd-są lśniące,nabrały objętości.

24

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

a palmolive dla mnie to nic specjalnego.

25

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Ja jestem bardzo zadowolona z szamponu Palmolive(długie i błyszczące z ekstraktem z oliwek) jak dotąd to najlepszy szampon jaki znalazłam dla moich włosów.

26

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

palmolive,  nivea,  fructis, schwarzkop gliss kur, loreal /  za kazdym razem praktycznie uzywam innego ( tzn konczy mi sie jeden kupuje drugi inny z tych wymienionych)

27

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

SYOSS

28

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Elseve- różowe (szampon, odżywka do spłukania i odżywka po myciu z brokatem) dobrze się rozczesują, są bardzo miekkie w dotyku i bardzo się błyszczą big_smile

29

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Używam schaumy fioletowej i tej samej odżywki.

30

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Ja uzywam zielonego szamponu z Avonu albo najprzeróżniejszych z Nivea smile

31

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Fructis Color Resist i Shamtoo

32

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

szampon w kostkach(jak mydło). rewelacja! ja kupuję w Mydlarni u Franciszka, zamawiam przez net. szczerze to tylko tam je spotkałam

33

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

a co sądzicie o timotei? nikt go chyba nie wymienił...

34 Ostatnio edytowany przez Fuńka (2009-09-10 17:39:38)

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Pantene pro-v  ------- nic tych kosmetyków nie przebije a próbowałam juz naprawdę wielu. Cały czas mam długie włosy bądz półdługie więc  jednak są wymagające.  Dove którą tak zachwalacie.. hm nienajgorsza ale odpada w porównaniu z pantene smile pamiętajmy,ze każde włoski są inne .. akurat mi odpowiada to .. komuś innemu to więc zdania są podzielone wink

35 Ostatnio edytowany przez kircke (2009-09-11 09:17:36)

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

ktoś pytał o timotei - ostatnio skusiłam się na odżywkę (wiśniową) i jest genialna. włosy są miękkie, pachną i doskonale poddają się podczas rozczesywania. a szampon? powiem wam rano, bo dzisiaj kupiłam smile
edit: włosy są miękkie i przyjemne w dotyku. ale nie pachną.

ja zazwyczaj kupuję różne szampony. lubię mieć kilka na raz, żeby móc je zmieniać i nie przyzwyczajać włosów do jednego. wiem, że to lepiej wpływa na włosy. a miałam już różne: fructis, pantene, z avonu jakieś, herbal essences, schauma, nivea. kusi mnie dove, bo nie znalazłam jeszcze żadnej negatywnej opinii, a wszystkie panie chwalą te szampony właśnie za ogromne nawilżenie.

ktoś pytał o wax. wax jako odżywka, czy istnieje też szampon?
ja mam odżywkę i do moich farbowanych włosów nadaje się idealnie.

36

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Fructis big_smile Rewelacja smile Włosy sa po nim miękkie i wygłądzone.
Za to zdecydowanie odradzam elseve, moje włosy po zastosowaniu przypominały siano.

37

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

gliss kur do włosów trudnych do ułożenia, kręcących się.....dla moich idealny wink

38

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

ja ostatnio jestem fanką ekologii, a mój ulubiony szampon to regeneracyjny pat&rub który doprowadził moje zmaltretowane po farbowaniu włosy do ładu, włosy stały się zdecydowanie silniejsze  a wszystko to za sprawą samej natury :-)

39

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Ja także garnier fructis - lubię orzeźwiający zapach ;] i dlatego smile

40

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

przez bardzo długo był to szampon nivea, potem zmieniłam na Shamtu a teraz używam i jestem bardzo zadowolona z Timotei zarówno szamponu jak i odżywki. ktoś z Was używa?

41

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

ja uzywam elseve i jestem zadowolona:)
fructis tez jest dobry a timotei nie bardzo(szybko mi sie wlosy po nim przetluszczaja).

42

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Pantene ProV - uzywam od wiekow, ale nie wiem, czy jest az taki super, troche boje sie go zmienic, bo skora sie przyzwyczaila, nie mam lupiezu, a kiedys mialam z tym ogromny problem

43

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Ja ma dwa ulubione szampony firmy Loreal - Elseve Volume Stop - powiększający objętość  oraz szampon Pat@Rub Objętość i wzmocnienie. Oba sobie chwalę, jednak gdyby nie cena Pat&Rub używałabym go non stop,  bo dla moich włosów jest on rewelacyjny. Co ważne, nie zawiera on w sobie probenów, składników szkodliwych dla organizmu.

44

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Nie raz lepiej wydac więcej bo włoski szybko wypadają, ale zdecydowanie wolniej odrastają. Ja juz dawno przekonałam sie że kosmetyk dobry  i skuteczny nie może kosztowac 5 zł - samo opkaowanie może tak ale nie zawartośc. Pat&rub ma swoja cenę, ale ekologi kosztuje. Zdrowa żywność tez jest droga a wydajeme na nia fortune. Dzisiaj jestesmy swiadomi ze wiekszosc naszych chorob wynika z tego co jemy i co stosujemy. Ostatnio od jakiegos czasu stosuje szamopn regeneracyjny z kozieradką pat&rub i ilośc włosów wylawianych z wanny po kąpieli znacznie się zmniejszyła. Dla mnie to ewidentny znak że moje włoski potrzebowaly zdrowia nie chemii - a ja już podejrzewałam u siebie jakąś chorobę, a wystarczył tylko dobry kosmetyk. Niewielka cena za zahamowanie wypadania włosów.

45

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Nivea 2w1, z odżywką do włosów :]

46

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

John Frieda BRILLANT BRUNETTE ? - w ogóle John Frieda to super marka, poznałam ją przypadkiem będąc u brata za granicą. Chyba w tym roku weszli dopiero do Polski, wcześniej mi brat wysyłal z Irlandii - ostatnio kupiłam ich w Douglasie, włosy genialnie sie układają a odzywki i kremy do stylizacji sprawiają ze włosy sa jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Nie znam lepszej a przetestowałam na włosach chyba wszytsko smile

47

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Head & Shoulders

48

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Ja nie mogę używać żadnych szamponów pochodzenia owocowego (czyli Fructisy i Shamtu kategorycznie odpadają), bo dostaję dzikiego uczulenia na skórze głowy.

Dla moich włosów i skóry najbezpieczniejsze są wszystkie Gliss Kury i Pantene Pro-V. Po Dove miałam piekielnie naelektryzowane włosy i już więcej nie tykam się tej marki. Raczej nie eksperymentuję z markami i najczęściej kupuję różne typy szamponów i odżywek z tych dwóch marek.

49

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Dove, Schauma.

50

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Moja koleżanka najbardziej lubi szampon firmy Gliss Cur do włosów farbowanych. Podobno włosów po nim są lśniące, jedwabiste, przyjemne w dotyku, fajnie się układają. szampony tej serii bardzo dobrze utrzymują kolor oraz nabłyszczają włosy. Muszę spróbować.

51

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Dove, Nivea!!!:D

52

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Używałam Elseve do włosów farbowanych (czerwony) i Pantene na objętość. To są moje najlepsze typy smile A jeśli chodzi o Gliss Kur to tylko i wyłącznie odżywki smile Fructis ładnie pachnie, ale moje włosy po umyciu nim bardzo się elektryzują i są oklapnięte.

53

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Obecnie używam i jak na razie sobie chwalę szampony z Avonu te z kolorowymi wieczkami...
Od jakiegoś czasu testuje rózne szampony, ale nie znalazłam jeszcze najlepszego ;p

54

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Garnier do włosów farbowanych albo elseve. Nivea też jest ok.

55

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???
Majka_ napisał/a:

od wczoraj ponieważ od pewnego czasu wypadają mi włosy i to bardzo stosuję Radical firmy Fermona
włosy rzeczywiście wyglądają lepiej ale czy zmniejszy to ich wypadanie - zobaczymy

Na taki problem szczerze polecam szampon Neril do włosów wypadających. Przyznam, że ja już prawie przestałam wierzyć, że cokolwiek jest mi w stanie jeszcze pomóc (włosy po chorobie wychodziły całymi niemal garściami), a ten szampon w połączeniu z tonikiem z tej samej serii dał zaskakujący efekt. Dziś mam na głowie mnóstwo nowych włosków smile. Trzeba niestety sporo cierpliwości i systematyczności, ale naprawdę warto. Cóż, aby być piękną trzeba czasem pocierpieć smile.

56

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

timotei i herbal essenses . : D

57

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Mam kilka ulubionych swoich szamponów do włosów podam pare tych najlepszych dla moich włosów-Garniger,Syoss,Gliss Kur,Dove,Herbal esseences,Nivea,Elseve.Frutcis,i do tego koniecznie odżywki lub maseczki.

58

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

timotei, garnier:)

59

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Babydream, to łagodny, dziecinny szampon, bez parabenów, po myciu w nim przestały mi się przetłuszczać włosy, w dodatku atrakcyjna cena ok. 3 zł.

60

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Ziaja smile pantene pro v i gliss kur też są dobre, ale ziaja przebija je ceną i jestem z niej bardzo zadowolona:) z odzywki zresztą też.

61

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

ja używam lawendowego z ziaji jestem bardzo zadowolona zapach długo sie utrzymuje i włosy sa piekne.

62

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Mi się bardzo podobają szampony z serii wella, gliss kur i elseve. Włosy po umyciu sa milutkie w dotyku i ładnie pachną. smile Ciekawa jestem jeszcze dove. Chyba sobie zakupię, bo nigdy go nie próbowałam.

63

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

oj, kiedyś elseve nutri blask, teraz syoss, zdecydowanie!

64 Ostatnio edytowany przez truskaweczka19 (2011-08-11 23:29:47)

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Ulubione ?
Head and Shoulders ( najbardziej ten chłodzący, te z cytryną) , Ziaja Czarna Rzepa , Lawendowy .

65

Odp: Wasz ulubiony szampon do włosów???

Ja mam dwa ulubione szampony: Paul Mitchell Super Strong i Senscience Silk Moisture!