Pieniądze na dziecko od Ojca..? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Pieniądze na dziecko od Ojca..?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 4 ]

Temat: Pieniądze na dziecko od Ojca..?

Witam.. Chciałabym uzyskać jakąś podpowiedz.. Jestem 19-letnią matka. Nadal chodze do szkoły. Nie mam ślubu z ojcem dziecka.. On chce mi płacić na dziecko 300zł miesięcznie.. Jak dla mnie to za mało. Ile mogę dostać on niego pieniędzy? Tzn ile powinien mi płacic?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Pieniądze na dziecko od Ojca..?

To zalezy od jego dochodow ? Jaki ma ? Pracuje ? Uczy sie ? Jesli pracuje bedzie placic ale ciekawe ile dostaje wyplaty ( pasek co miesieczny, nie liczmy to co dostaje na reke bo on pewnie nie dostaje duzo, wiekszosc pracodawcow daje umowe z najnizsza krajowa a tak naprawde daje na lewo) wiec tu moze byc problem, ale pierw powiedz czy pracuje czy uczy sie ?

3

Odp: Pieniądze na dziecko od Ojca..?

Wysokość alimentów zależy od potrzeb dziecka i możliwości zarobkowych zobowiązanego. Podlicz miesięczny koszt potrzeb dziecka wymieniając konkretnie co i ile kosztuje i porównaj to z możliwościami ojca dziecka-czy pracuje, ile zarabia, jakie ma wykształcenie, czy ma problemy zdrowotne...
W każdym stanie faktycznym suma może być inna.
W razie kolejnych pytań zapraszam do wątku "Wszystko o alimentach w pytaniach i odpowiedziach".

"I don't even want to try
to become the one who will save your halo."

Posty [ 4 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PRAWO , ODSZKODOWANIA , FINANSE , UBEZPIECZENIA » Pieniądze na dziecko od Ojca..?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018