nie wiem co jest grane - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » nie wiem co jest grane

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 5 ]

Temat: nie wiem co jest grane

witajcie kobitki , nie weim od czego by tu zaczać bo mam problemy zdrowotne prwaie z całym ciałem. zACZNIJMY MOŻE OD TEGO ŻE  W WIEKU 6 LAT przeżyłam wypadek samochodowy,miałam potłuczona czaszke i mózg, po tym wypadku byłam kilka razy w szpitalch na obserwacji bo miałam i mam okrone bóle głowy.Dorosłam i tera też mam problemy z ta głowa i prawie z cała stroną mojego ciała,otuż w wypadku miałam najbardzioej potłuczone miałam lewa strone mózgu a boli mne prawa i to cała prawa strona od oczu po kark,a ostatio załważyłam że słABNE MI PRAWA REKA tak jakoś jAkby nerwy w niej były cz cos takiego (to takie dzwne uczucie bo anoi to ból ani nic )zamyka mi się i opada,no ja juz nie weim może mi się tylko wydaje ,z dwa trzy miesiace temu straszne bolały mnie nogi i słbły mi chodzi lam tylko bo musiałam ale nogi normalne ciuagnełąm tera to troche przeszło ale nadal nie moge dużo chodzic bo zaczzynaja słabnąc i boleć a jestem jeszcze młoda (22  lata),wszyscy mi mówia że ja krzywo chodze i to też mam od dawna.   as jeszcze mam pytanko odnoścnie nerek czy pecherza,bo ja bardzo mało pije jedna kawe dziene i pare łyków herbaty czy jakiegos innego napoju a sikam czesto i dużo dzis pzrczytałam w necie że to może byc problem z nerkami, wiecie jak to jest chodzic po lekarzach ,może nie mam po co isc w ogule a troche sie boję. Odp mi jak znajdziecie chciwlke czasu pozdrwaiam was serdecznie

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Dominika 23.10.2009r. ur.cc 21. 45
Kacper Mikołaj 04.04.2012r. ur cc 12.30
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: nie wiem co jest grane

Z racji tego, że sama miałam jakiś czas temu problemy neurologiczne, to spróbuję coś doradzić.
Nie wspominasz nic o neurologu. Może warto by wysłuchać przede wszystkim to co lekarz powie? Poza tym rezonans. Ale do tego konieczny jest neurolog. Może jest jakiś ucisk/opuchlizna, na rezonansie wszystko będzie widać.

Co do problemów z częstym oddawaniem moczu, to niestety nie mogę pomóc. Dlaczego tak mało przyjmujesz płynów? Nie lubisz, nie możesz?

Pozdrawiam imienniczkę smile
Na przyszłość postaraj się pisać nieco schludniej, bo ciężko się czyta.

Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty, to też nie diabeł rogaty
Ani miłość kiedy jedno płacze, a drugie po nim skacze.
Bo miłość to żaden film w żadnym kinie, ani róże ani całusy małe duże
Ale miłość kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze (Happysad)

3

ja to się lubiłam kiedyś z neurologami smile
chyba masz niewyjaśnioną sprawę z potłuczeniem mózgu z dzieciństwa.
paraliże, drętwienia, uczucie ciezkości-to zazwyczaj kręgosłup lub kark-nacisk, wysunięcie dysku, ucisk na nerw.
w twoim przypadku ZDECYDOWANIE powinnas udac się do neurologa/ortopedy/traumatologa, to nie sa żarty, chcesz się doprowadzić do calkowitego niedowładu, paraliżu?
to trzeba natychmiast zbadać!
a nerki, cóż zapytaj o coś w aptece, potestuj i dopiero idź do internisty, ale musisz się przełamac i iść!

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

4

Koniecznie odwiedź lekarza pierwszego kontaktu, od którego dostaniesz skierowanie do specjalisty. Ze względu na Twoje objawy (drętwienie i słabniecie kończyn, bóle głowy, itp.) proponuję wizytę u NEUROCHIRURGA, który oceni zasadność leczenia zachowawczego lub operacyjnego.
Sama jestem rok po operacji kręgosłupa; objawy podobne do Twoich - dzięki niej ustąpiły.

Jeśli ktoś chce, znajdzie sposób.
Jeśli ktoś nie chce, znajdzie powód.

"Sztuka życia polega na tym, by dostrzec swoje ograniczenia i słabości." Robert Rutkowski

Posty [ 5 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ZDROWIE KOBIETY » nie wiem co jest grane

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021