Dziwne zachowanie instruktora - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziwne zachowanie instruktora

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 6 ]

1

Temat: Dziwne zachowanie instruktora

Cześć,

Ostatnio zaczęłam kurs na prawo jazdy. Mam 18 lat. Wszystko byłoby ok gdyby nie instruktor. W autoszkole każdy ma dwóch instruktorów. Pierwszy jest świetny lecz drugi... sama nie wiem jak go określić. Zaczęło się od tego, że patrzył mi na biust. Na następnych zajęciach założyłam bluzkę by nie było widać mi dekoltu to powiedział, że ubrałam się jak zakonnica i że powinnam pokazywać swój biust bo mam bardzo ładny. Później było coraz gorzej. Jest policjantem, stwierdził, że może mi załatwić jednoosobową celę i będzie mnie miał na 48 godzin tylko dla siebie. Mówił mi o tym jak chciałby dotykać mojego biustu i co by chciał ze mną robić. Siada w aucie tak by móc dotykać mojego ramienia. Takich sytuacji jest o wiele więcej. Ja się go obawiam. Nie wiem co mam z nim zrobić. Jest to dość krępujące. On ma trzydzieści lat. Chciałabym mu się sprzeciwić, ale co jeśli go tym w jakiś sposób sprowokuje. Bardzo proszę o pomoc...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziwne zachowanie instruktora

Idź pogadaj z szefem, poproś o zmianę instruktora albo powiedz w biurze firmy jaka jest sytuacja i jeśli nie przydzielą Ci kogoś innego to zażądaj zwrotu pieniędzy i zapisz się na kurs w innym miejscu.
A jeśli ten gość będzie Ci się naprzykrzał, to zawsze możesz zgłosić to na Policji. Nie widzę innych rozwiązań.
Pzdr.

Winna bo inna?

3

Zgłoś natychmiast - to jest molestowanie. Weź dyktafon i nagraj. Będziesz miała dowód.
Piep**ony zbok...

Nadejdzie czas, gdy uznasz, że wszystko skończone. I to będzie początek.

4

Dokładnie nagraj to na dyktafon na wrazie co jakby się tego wypierał... pogadaj z rodzicami może oni Ci jakoś pomoga, ja na Twoim miejscu bym albo zrezygnowała albo poprosiła o zmiane instruktora...

5

niekochana72 napisał/a:

Zgłoś natychmiast - to jest molestowanie. Weź dyktafon i nagraj. Będziesz miała dowód.
Piep**ony zbok...

W pełni popieram!!! Powiedz mu otwarcie, że to co robi to molestowanie i nie życzysz sobie takich dwuznacznych sytuacji!!! Możesz powiedzieć, że jak nie przestanie to zgłosisz to na policję!!!
Nie daj się burakowi tak traktować!!!

"Kobietę łatwiej rozebrać wbrew jej woli, niż ubrać po jej myśli"

Posty [ 6 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Dziwne zachowanie instruktora

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018