zależy mi na pracy, ale czy jemu przypadkiem nie zależy na romansie? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » zależy mi na pracy, ale czy jemu przypadkiem nie zależy na romansie?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

Temat: zależy mi na pracy, ale czy jemu przypadkiem nie zależy na romansie?

Witajcie ciepło,
Znalazłam sie w głupiej sytuacji. A mianowicie, pewien starszy Pan, który ma dobrą posadę zaproponował mi jako sąsiadce, abym zrobiła szkołę, a po niej zagwarantuje mi pracę w przychodni. Przystałam na ten pomysł, bo widać jest w porządku, poza tym zna się z moimi rodzicami.
Zaproponował, abym wybrała sobie szkołę, nawet podjechał ze mną do prywatnej. Następnie zaprosił mnie na obiad w drogiej restauracji (?) kolejno stwierdził po obiedzie, że pojedziemy na spacer. Tyle, że dziwny był ten spacer, ponieważ wywiózł poza miasto w ustronne miejsce i zaczął sie dobierać(( (tzn. całować po szyi, a ręce wkładał pod bluzkę). Mówiłam mu, żeby tego nie robił i żeby zawiózł mnie na spotkanie. Wysluchał mnie, ale byłam w szoku i tak głupio:( Powiedział, żebym się nie gniewała, że on mnie całuje, bo jestem ładna, stwierdził, że z nim nie zginę oraz to, że jestem jego oczkiem w głowie. Zaznaczę, że nie ma dzieci.
Teraz znalazłam się w głupiej sytuacji, bo zależy mi na pracy, ale czy jemu nie zależy na romansie...
Niby czuję, że traktuje mnie jak córkę, ale z drugiej strony.... ???

Staraj się nadawać tytuły adekwatne do treści.
moderatorka-apoteoza

"Życie jest tragedią dla tych, którzy czują, zaś komedią dla tych, którzy patrzą"
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: zależy mi na pracy, ale czy jemu przypadkiem nie zależy na romansie?

To jest naprawde glupia sytuacja!Ja na twoim miejscu bralabym nogi za pas i wiala jak najszybciej bo koles wyglada mi na jakiegos napalenca ktory chce wykorzystac naiwna dziewczyne.Najpierw ci naobiecuje,zlote gory zebys tylko sie z nim przespala a potem powie ci zebys sobie radzila sama.Jestes mloda i wierze w to ze jesli bedziesz chciala to napewno sama dasz rade skonczyc szkole,znalezc prace i spotkasz faceta ktorz bedzie cie szanowal.Uwierz mi po czasie zrozumiesz ze taka decyzja byla sluszna.Dziewczyna nie dajcie sie zwodzic na obietnice starszych panow i przedewszystkim szacunek do samych siebie.Nie ma nic lepszego jak rano spojzecw lustro i powiedziec sobie JESTEM WARTOSCIOWYM CZLOWIEKIEM.Zycze ci samych dobrych decyzji w zyciu.

3

Katek, córki się tak nie traktuje! Córce nie wkłada się łap pod bluzkę!
Jemu chodzi o seks!

4

to ma swoją nazwę ... sponsoring
uciekaj poki możesz

Myśli, których się nie zdradza, ciążą nam, zagnieżdżają się, paraliżują nas, nie dopuszczają nowych i w końcu zaczynają gnić.
Staniesz się składem starych śmierdzących myśli, jeśli ich nie wypowiesz

5

Tak sponsoring... Kolega i znajomy rodziców i tak zaleca się do ich córki... dziewczyno uciekaj...

Polecam strony: Głogów / Wrocław / Katalog firm

6

jak wyżej, mnie tez to zaniepokoiło.
tutaj facet ewidentnie chce Cię wykorzystać na zasadzie szantażu, utajonego niby szantażu.
nawet jakby Ci to grzecznie pozałatwiał,  a dopiero po fakcie dobierał, dopiero byś miała problem w głowie, tak to teraz widzisz jaka jest sytuacja.
uciekaj jak najdalej, bo jeszcze facet puści w miasto jakaś zła opinię

Pewien indiański chłopiec zapytał kiedyś dziadka:   Co sądzisz o sytuacji na świecie?
Dziadek odpowiedział:   Czuję się tak, jakby w moim sercu toczyły walkę dwa wilki. Jeden jest pełen złości i nienawiści. Drugiego przepełnia miłość, przebaczenie i pokój.
-Który zwycięży? - chciał wiedzieć chłopiec -    Ten, którego karmię - odrzekł na to dziadek.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » PSYCHOLOGIA » zależy mi na pracy, ale czy jemu przypadkiem nie zależy na romansie?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018