Czy jemu zależy tylko na jednym? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy jemu zależy tylko na jednym?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

Temat: Czy jemu zależy tylko na jednym?

Hej,
To mój pierwszy temat tutaj na forum, ale potrzebuje pomocy bo sama już nie wiem co mam o tym myśleć..
Zaczęłam ponownie spotykać się z facetem, z którym znam się już 3 lata. W skrócie 3 lata temu poznaliśmy się przez internet ( on do mnie napisał i tak zaczęła się nasza znajomość). 3 lata temu byliśmy w związku przez chwile bo on stwierdził po miesiącu, ze jednak nic do mnie nie czuje i urwał znajomość na ponad rok. Potem ponownie się odezwał spotkaliśmy się i znowu urwał znajomość.. i powtórzyła się jeszcze ta sama sytuacja 2razy w różnych odstępach czasowych( urywał kontakt na kilka miesięcy, a potem odzywał się jakby nigdy nic ze mu wielce zależy i chce ze mną poważnego związku)
No ale przejdźmy do tego co mnie strasznie nurtuje, czy jemu chodzi tylko o seks ze mną?
Spotykamy się bardzo rzadko jak dla mnie bo 1-2 razy w miesiącu( bo on oczywiście nie ma czasu bo w pracy, albo zmęczony, albo jedzie do domu rodzinnego) jeżeli mamy się spotkać to nigdzie nie wychodzimy razem Np na spacer, do kina czy cokolwiek tylko spotykamy się u niego w domu(mieszka sam) Gdy się spotkamy szybko wszystko sprowadza do seksu.. zaczyna się do mnie dobierać, wszystko sprowadza na tematy seksu co on to by nie robił itp. W związku nie jesteśmy ( facet twierdzi ze mu zależy, ze chce czegoś poważnego związku ze mną, ale nigdy nie rozmawiał o nas chyba ze ja poruszyłam ten temat) także sama nie wiem czego on tak naprawdę oczekuje. Mnie nie interesują spotkania tylko na seks, zależy mi na nim i chciałbym poważnego związku, ale nie chce na niego naciskać żeby się określił.. Na początku naszej znajomosci nie było seksu, chciałam z tym zaczekać lepiej go poznać i zobaczyć czy faktycznie mu zależy tylko na jednym bo na początku znajomosci zaświeciła mi się czerwona lampka bo również sprowadzał wszystko bardzo szybko do seksu. Oczywiście okazało się teraz ze olewał mnie i urywał kontakty bo nie było seksu.. Gdy po jakimś czasie zaczęliśmy uprawiać seks to dziwnie się po nim czuje.. facet nie jest czuły po nim, nie przytuli mnie nic.. Jest taki zimny.. wczoraj się spotkaliśmy po 3 tygodniowej przerwie bo oczywiście on nie miał czasu się spotkać, i wczorajsze spotkanie skłoniło mnie do napisania tego wątku. facet był dla mnie miły do póki nie zaczął się do mnie dobierać i powiedziałam mu ze dzisiaj nie bo dostałam okres i złe się czuje. Zmiana jego zachowania o 180 stopni. Zrobił się zimny, oschły, zdystansowany, miałam wrażenie ze odpychał mój dotyk i robił to na siłę wręcz nie chciał żebym go dotykała bo ubrudzę go mejkapem.. zrobiło mi się przykro i po prostu stwierdziłam ze bez sensu dalej ciągnąć to spotkanie ubrałam się i wyszłam, nawet nie próbował mnie zatrzymać. Nie zdziwię się gdy teraz przestanie się znowu odzywać na jakiś czas i za jakiś czas odezwie się jakby nigdy nic ze mu zależy wielce. Proszę o radę bo źle się z ta sytuacja czuje, zależny mi na nim i chciałabym czegoś poważnego z nim, ale wydaje mi się ze nie ma sensu, on nigdy o nas nie rozmawia a jak coś powie to zauważyłam ze to są tylko słowa, a nie czyny bo nic z tym nie robi.. Facet ma 27 lat

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Czy jemu zależy tylko na jednym?
Missi77 napisał/a:

Hej,
To mój pierwszy temat tutaj na forum, ale potrzebuje pomocy bo sama już nie wiem co mam o tym myśleć..
Zaczęłam ponownie spotykać się z facetem, z którym znam się już 3 lata. W skrócie 3 lata temu poznaliśmy się przez internet ( on do mnie napisał i tak zaczęła się nasza znajomość). 3 lata temu byliśmy w związku przez chwile bo on stwierdził po miesiącu, ze jednak nic do mnie nie czuje i urwał znajomość na ponad rok. Potem ponownie się odezwał spotkaliśmy się i znowu urwał znajomość.. i powtórzyła się jeszcze ta sama sytuacja 2razy w różnych odstępach czasowych( urywał kontakt na kilka miesięcy, a potem odzywał się jakby nigdy nic ze mu wielce zależy i chce ze mną poważnego związku)
No ale przejdźmy do tego co mnie strasznie nurtuje, czy jemu chodzi tylko o seks ze mną?
Spotykamy się bardzo rzadko jak dla mnie bo 1-2 razy w miesiącu( bo on oczywiście nie ma czasu bo w pracy, albo zmęczony, albo jedzie do domu rodzinnego) jeżeli mamy się spotkać to nigdzie nie wychodzimy razem Np na spacer, do kina czy cokolwiek tylko spotykamy się u niego w domu(mieszka sam) Gdy się spotkamy szybko wszystko sprowadza do seksu.. zaczyna się do mnie dobierać, wszystko sprowadza na tematy seksu co on to by nie robił itp. W związku nie jesteśmy ( facet twierdzi ze mu zależy, ze chce czegoś poważnego związku ze mną, ale nigdy nie rozmawiał o nas chyba ze ja poruszyłam ten temat) także sama nie wiem czego on tak naprawdę oczekuje. Mnie nie interesują spotkania tylko na seks, zależy mi na nim i chciałbym poważnego związku, ale nie chce na niego naciskać żeby się określił.. Na początku naszej znajomosci nie było seksu, chciałam z tym zaczekać lepiej go poznać i zobaczyć czy faktycznie mu zależy tylko na jednym bo na początku znajomosci zaświeciła mi się czerwona lampka bo również sprowadzał wszystko bardzo szybko do seksu. Oczywiście okazało się teraz ze olewał mnie i urywał kontakty bo nie było seksu.. Gdy po jakimś czasie zaczęliśmy uprawiać seks to dziwnie się po nim czuje.. facet nie jest czuły po nim, nie przytuli mnie nic.. Jest taki zimny.. wczoraj się spotkaliśmy po 3 tygodniowej przerwie bo oczywiście on nie miał czasu się spotkać, i wczorajsze spotkanie skłoniło mnie do napisania tego wątku. facet był dla mnie miły do póki nie zaczął się do mnie dobierać i powiedziałam mu ze dzisiaj nie bo dostałam okres i złe się czuje. Zmiana jego zachowania o 180 stopni. Zrobił się zimny, oschły, zdystansowany, miałam wrażenie ze odpychał mój dotyk i robił to na siłę wręcz nie chciał żebym go dotykała bo ubrudzę go mejkapem.. zrobiło mi się przykro i po prostu stwierdziłam ze bez sensu dalej ciągnąć to spotkanie ubrałam się i wyszłam, nawet nie próbował mnie zatrzymać. Nie zdziwię się gdy teraz przestanie się znowu odzywać na jakiś czas i za jakiś czas odezwie się jakby nigdy nic ze mu zależy wielce. Proszę o radę bo źle się z ta sytuacja czuje, zależny mi na nim i chciałabym czegoś poważnego z nim, ale wydaje mi się ze nie ma sensu, on nigdy o nas nie rozmawia a jak coś powie to zauważyłam ze to są tylko słowa, a nie czyny bo nic z tym nie robi.. Facet ma 27 lat

Tak, zależy mu tylko na seksie z tobą.
Nie licz na nic więcej.
A do związku szuka innej.

" Kto dzieckiem w kolebce łeb urwał ...lalce "

3

szokujące jest to że po tym co napisałaś jeszcze masz wątpliwość, on wcale się nie kryje po co wraca i czemu zaraz odejdzie,

4

Missi, aż się dziwię że masz jeszcze wątpliwości...
Poza tym, po co Ci facet tylko raz na miesiąc?

5 Ostatnio edytowany przez Britan (2021-08-22 12:04:06)

Boże jaka Ty jesteś naiwna. Ile masz lat 16?
Znalazł naiwną i korzysta. Nie wina w facecie, a w Tobie.

6 Ostatnio edytowany przez jjbp (2021-08-22 12:17:27)

Tak, jasno i wyraźnie chodzi tylko o seks.
Nie przejmuj się, nie Ty pierwsza i nie ostatnia sie przeliczyłaś. Zerwij z nim kontakt i nie pozwalaj na te sezonowe powroty, najlepiej poblokuj gdzie tylko go masz żeby nie kusiło jak znowu się odezwie (wiele kobiet zbyt łatwo wpada w pułapkę własnego myślenia że tym razem będzie inaczej no i skoro wraca to musi coś czuć).
A w następnych relacjach radzę kierować się zasadą "if he wants to he will, if he wanted to he would". Pomoże odsiać wszelkie wymówki bo praca, bo strach przed związkiem, bo to, bo tamto wink

7

Mężczyznę oceniaj PO seksie.

Twój jest zimnym draniem.

Uciekaj więc

Mniejszą zdradą jest chwila seksu z nieznajomym niż wiele lat życia razem bez miłości. Życie bywa kolorowe, ale w większości jest szare i właśnie w tych odcieniach szarości powinnaś odnajdować szczęście. "Chciałabym to znowu poczuć... to antidotum na śmierć duchową, znowu czuć że żyję...".

8 Ostatnio edytowany przez Monoceros (2021-08-22 12:34:12)

I jak sama o tym myślisz, to nie czujesz pewności, że chodzi tylko o seks? Już sam początek jest wielce podejrzany... że raz odrzucił i wrócił to jeszcze się zdarza... ale CZTERY razy?? Przecież nie trzeba do tego wielkiego wysiłku, żeby zobaczyć, że jesteś dla niego najłatwiejszą opcją. Nie masz żadnych oczekiwań, nie naciskasz na deklaracje, nic od niego nie chcesz, zgadzasz się na wszelkie warunki i nawet jak on nie ma czasu, to wcale Cię to nie rusza - zawoła, to lecisz. Nie chcesz naciskać? No to nie naciskasz, on to wykorzystuje, ale gdybyś miała jakiekolwiek, najmniejsze chociaż wobec niego oczekiwania, żeby traktował Cię poważnie, to facet się zwinie prędziutko... i wróci za jakiś czas, gdy zapomnisz, że byłaś traktowana przedmiotowo i będzie Ci zależeć na tyle, zeby świadomie zamykać oczy na jego ściemnianie. Bo sam seks jest lepszy niż zupełne zerwanie relacji?

Przykro mi, że tak siebie traktujesz, jako opcję zapasową dla kogoś, kto traktuje Cię jak pogotowie seksualne.

If you can be anything, be kind.

9

Ty jesteś jak żarcie na wynos - dzwoni i otrzymuje dostawę.

Serio tego nie widzisz? Przecież z Twojego opisu to jest jasne jak słońce.

10

Missi77 napisał/a:

Gdy po jakimś czasie zaczęliśmy uprawiać seks to dziwnie się po nim czuje.. facet nie jest czuły po nim, nie przytuli mnie nic.. Jest taki zimny...

Nie jestem kobietą ale ja też bym się po takim czymś dziwnie czuł.

Missi77 napisał/a:

facet był dla mnie miły do póki nie zaczął się do mnie dobierać i powiedziałam mu ze dzisiaj nie bo dostałam okres i złe się czuje. Zmiana jego zachowania o 180 stopni. Zrobił się zimny, oschły, zdystansowany, miałam wrażenie ze odpychał mój dotyk i robił to na siłę wręcz nie chciał żebym go dotykała bo ubrudzę go mejkapem.. zrobiło mi się przykro i po prostu stwierdziłam ze bez sensu dalej ciągnąć to spotkanie ubrałam się i wyszłam, nawet nie próbował mnie zatrzymać.

Dziwnie czujesz się po seksie, w dodatku traktuję Cię jak szma*e a Ty jeszcze się zastanawiasz.

11

Tak, facetowi chodzi tylko i wyłącznie o sex. Gdyby było inaczej, to zamiast wymówek jak się z Tobą nie spotkać, szukałby kontaktu. Jak masz okres to zamiast fochów i oziębłego traktowania, miałabyś np. czekoladki albo przyjemne przytulenie. Co za wygodny manipulant. Nie wyobrażaj sobie rzeczy których nie ma, pozbądź się uczucia, że Ci na nim zależy. Odstaw padalca jednym cięciem. Zablokuj i poczekaj aż los Ci podrzuci kogoś normalnego. Na tego gościa szkoda cennego czasu.

12

Niestety ale nie traktuję Ciebie jako partnerkę, kogoś kogo szanuję tylko materac na telefon, przepraszam że aż tak dosadnie pisze ale czasem zimny prysznic pozwala na prawdę spojrzeć na sprawę obiektywnie. Niestety tacy ludzie istnieją dzięki temu że im pozwalamy na takie zachowania. Dopóki my się nie zmienimy, nie nauczymy asertywności i szacunku, dopóty takie zachowania w społeczeństwie nie znikną. Przeraża mnie to że w ostatnim czasie bardzo dużo tematów dowodzi że nasilają się zachowania agresywne, manipulacja i przedmiotowe traktowanie drugiego człowieka. Czas to przerwać i zmądrzeć, tylko my możemy.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » MIŁOŚĆ , ZWIĄZKI , PARTNERSTWO » Czy jemu zależy tylko na jednym?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2021