netkobietyWszystkie działy
Antykoncepcja hormonalna oraz naturalna

zamieszanie z tabletkami antykoncepcyjnymi

6 odpowiedzi6 351 wyświetleńzałożony przez aniulak333, 10.12.2008

Napisz odpowiedź
Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Wypowiedzi na forum to doświadczenia i opinie użytkowniczek, a nie porada medyczna. W sprawach zdrowia skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » zamieszanie z tabletkami antykoncepcyjnymi

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 7 ]

1

Temat: zamieszanie z tabletkami antykoncepcyjnymi

Hej! Mam problem..skończyły mi się tabletki antykoncepcyjne, podczas przerwy wystąpił okres ale po 7 dniach nie wzięłam tabletki bo jej nie miałam. teraz mam nowe opakowanie ale moja przerwa po tabletkach jest dłuższa niż 7 dni, trwa już ok 15 dni...muszę jednak wziąć tabletki teraz. we wszystkich ulotkach piszą że pierwsza tabletkę trzeba brać od pierwszego dnia okresu. Czy jeżeli wezmę pierwszą np. dzisiaj tabletki nie będa działały? no i jakie mogą być konsekwencje rozpoczęcia brania tabletek teraz?

2

Odp: zamieszanie z tabletkami antykoncepcyjnymi

niestety ale raczej nie zadziałają...lepiej poczekaj do następnej miesiączki i wtedy od razu pierwszego dnia weź tabletke...
a dlaczego teraz musisz?
lepiej te 2 tyg zabezpieczać się w inny sposób, bo tabl i tak nic Ci nie dadzą...

3

Odp: zamieszanie z tabletkami antykoncepcyjnymi
sueno6 napisał/a:

niestety ale raczej nie zadziałają...lepiej poczekaj do następnej miesiączki i wtedy od razu pierwszego dnia weź tabletke...
a dlaczego teraz musisz?
lepiej te 2 tyg zabezpieczać się w inny sposób, bo tabl i tak nic Ci nie dadzą...

racja. tez tak raz miałąm i zaczęłam brać tabletki od pierwszego dnia następnej miesiaczki. tak mi lekarz powiedziuał jak zadzwoniłam po porade.

4

Odp: zamieszanie z tabletkami antykoncepcyjnymi
oazuu napisał/a:
sueno6 napisał/a:

niestety ale raczej nie zadziałają...lepiej poczekaj do następnej miesiączki i wtedy od razu pierwszego dnia weź tabletke...
a dlaczego teraz musisz?
lepiej te 2 tyg zabezpieczać się w inny sposób, bo tabl i tak nic Ci nie dadzą...

racja. tez tak raz miałąm i zaczęłam brać tabletki od pierwszego dnia następnej miesiaczki. tak mi lekarz powiedziuał jak zadzwoniłam po porade.

nie koniecznie!
jak ja nie miałam miesiączki przez 3 miesiace to mogłam zacząć brać tabletki nie w 1 dniu okresu smile lekarz mi wtedy powiedział, że moje ciało wygląda tak, jakby miesiączka dopiero się skończyła, a jak zapytałam czemu? to mi powiedział, że mam za mało hormonów i moje ciało nie mogło się zebrać do miesiaczki :-)

5

Odp: zamieszanie z tabletkami antykoncepcyjnymi

no dobrze, być może - nie wiem, ale sprawa dotyczyła sytuacji, w której miesiączka była.

6

Odp: zamieszanie z tabletkami antykoncepcyjnymi

Jedynym sensownym rozwiazaniem jest wizyta u lekarza nie powinnaś na własna ręke bawic się tabletkami bo to hormony. Niewłasciwe stosowanie hormonów może spowodowac zaburzenia w pracy organizmu a dodatkowo niechcianą ciąże.

Posty [ 7 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » zamieszanie z tabletkami antykoncepcyjnymi

Twoja odpowiedź

Masz podobne doświadczenia? Zaloguj się albo załóż darmowe konto, żeby odpowiedzieć. Po drugiej stronie jest prawdziwa osoba.

DołączZaloguj się


Mapa strony - Archiwum | O forum | Poradnik | Prawdziwe historie | Kontakt | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2026