Witajcie!!! mam mały problem:mianowicie zażywam taletki antykopcepcyjne i w czwartek mam ostatnia tabletkę ktora konczy pudelko, po tym normalnie mialam miesiączke ale w sobote mam wymarzony urlop i wyjezdzam na tygodniowe wakacje nad morzem i niestety okres;( nie chce aby on mi popsuł wakacje wiec myslalam,iż w piatek zaczac nowy bloczek tabletek aby poprostu nie miec okresu....napisze,iż nigdy tego nie robilam ale teraz jest mi to niezbedne i dzis kolezanka mi doradzila abym poprostu juz nie brala jutro tej tabletki ze starego listka to wczesniej dostane okres,niby tak sie robi gdyz lepiej moze dostac w miesiacu ten okres niz potem nie miec przez 2 msc wiec pomozcie jak to jest z tym wywolaniem miesiaczki...
1 2013-07-15 19:03:39 Ostatnio edytowany przez Aśkaa23 (2013-07-15 19:04:09)
Podobne tematy
Myślę, że rozsądniej będzie albo zadzwonić do swojej przychodni i zapytać ginekologa, albo spróbować poszukać odpowiedzi na stronie producenta, bo nawet nie napisałaś jakie to są tabletki.
kontracept są te anty... moja ginekolog ma urlop i nie ma do niej kontaktu;(
Powiem Ci jak ja to robiłam- rozpoczynasz kolejne opakowanie pigułek (w piątek, jeśli w czwartek skończyłaś blister).
To spowoduje, że okres nie pojawi się (możesz mieć plamienie w dniach, w których przypadłby okres).
Następny okres dostaniesz za 2mce
Nic się nie stanie jeśli nie zrobisz przerwy, ale lepiej nie stosować tej metody zbyt często.