Za wczesnie mam okres... czy wszystko ok...??? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!


Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Za wczesnie mam okres... czy wszystko ok...???

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 9 ]

Temat: Za wczesnie mam okres... czy wszystko ok...???

Witam smile od 3 miesiecy biore tabletki antykoncepcyjne Yasminelle. wszystko jest ok tylko ze mam do wziecia jeszcze 4 tabletki i powinna byc przerwa na okres a ja juz dostalam...troszke za wczesnie... wszystko jest ok,jak myslicie?

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Za wczesnie mam okres... czy wszystko ok...???

hm dość nietypowe:) a czy jest to tylko plamienie, czy miesiączka taka jaką zwykle miewasz??? Bo o ile się dobrze orientuję to pdczas brania tabletek może wystapić plamienie poza tymi  7 dniami przerwy:)

3

Odp: Za wczesnie mam okres... czy wszystko ok...???

No jest to normalna miesiaczka... biore do konca te tabletki i robie 7 dniowa przerwe,choc pewnie podczas tych 7 dni okresu juz nie bedzie.

4

Odp: Za wczesnie mam okres... czy wszystko ok...???

najlepiej idź do lekarza i spytaj go, co może być przyczyną tej miesiączki
bo chyba niewiele osób spotkało się z czymś takim, skoro nie ma wielu odpowiedzi

5

Odp: Za wczesnie mam okres... czy wszystko ok...???

ja mam ten sam problem .od 5 miesiecy biore Yasminelle i drugi miesiac dostałam okres za wczesnie o 5 tabletek do końca blistra?? jestem na diecie atkinsa może to dlatego ale postanowiłam zrobić teraz miesiac przerwy i zaczą brać Yasminelle jeszcze raz, co radzicie???

6

Odp: Za wczesnie mam okres... czy wszystko ok...???

Może to wpływ tabletek?

7

Odp: Za wczesnie mam okres... czy wszystko ok...???

megan81 pigułki powinnaś brać do końca bez względu na trwawienie - czyli do 21 smile
Ja bym na Twoim miejscu poszła do lekarza, bo być może te pigułki nie trzymają Ci cyklu-  jeżeli tak by było to nie musisz się przejmować bo i w tym wypadku antykoncepcja jest zachowana smile

8

Odp: Za wczesnie mam okres... czy wszystko ok...???

wielkie dzieki jestem teraz spokojniejsza smile ale do lekarza pójde, szkoda bedzie jeśli bede musiała je zmienić bo super sie po nich czuje i nawet pozwoliły mi schusnać a wczesniej mimo prób diet nie skutkowały. no cóż zobaczymy smile

Posty [ 9 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ANTYKONCEPCJA HORMONALNA ORAZ NATURALNA » Za wczesnie mam okres... czy wszystko ok...???

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności



© www.netkobiety.pl 2007-2024