Jak o niej zapomniec? - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak o niej zapomniec?

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 13 ]

Temat: Jak o niej zapomniec?

Witam,
Temat pewnie przerabiany niejednokrotnie ale ja bardziej mam chec po prostu sie wygadac...

Oto moja historia;)

Byłem z dziewczyną prawie 3 lata po tym czasie Ona powiedziala ze jej uczucia ida bardziej w strone przyjazni niz milosci,zalamalem sie bo naprawde ja kochalem... robilem chyba wszystko zeby do mnie wrocila pierwsze miesiace(dodam ze zerwala w pazdzierniku) totalna zalamka naprawde bylo mi ciezko po moich nieudanych probach nie mielismy ze soba kontaktu az do wakacji(przyjezdza co wakacje do mojej miejscowosci bo ma tu rodzine i tak sie tez poznalismy) kilka spotkan dlugie rozmowy pocalunki no i seks... bylo jak dwaniej wczesniej pisala mi ze chce mnie trkatowac tylko jak kolege itp a doszlo do czegos takiego  i trwalo cale wakacje dodam ze Ona doskonale wiedziala co do niej czuje i ze nie uznam tych spotkan tylko jako niezobowiazujacy kolezenski seks ona zreszta zapytana przeze mnie odp ze to tez nie jest tak ze nie traktuje mnie jak kolegi ze cos czuje tylko nie wie co w przeciwnym razie by tego ze mna nie robila..
Znow moje uczucia odzyly namieszala mi w glowie ale w koncu wakacje sie skonczyly wyjechala do innego miasta zaczela studiowac znow kontakt sie oslabil az w koncu przestalismy sie do siebie odzywac ja czulem sie coraz lepiej wydawalo mi sie ze juz sie z niej wyleczylem ale ostatnio dosc przypadkowo kontakt sie odnowil zadzwonila do mnie rozmawialismy dluuugo pozniej napisala mi sms ze nikt tak jak ja nie potrafi jej pocieszyc gdy ma dola pozniej popisalismy sobie tak naprawde szczerze przyznala mi sie ze zalowala ze mnie zostawila ja przyjmowalem to wszysko na luzie najgorsze stalo sie to ze przez luzne pisanie wyszlo na to ze miala chlopaka przez ostatnie pol roku w ogole mi o nim nie wspominala ale to nie wazne przeciez jest sama moze robic co chce tylko chodzi o mnie...gdy to uslyszalem poczulem taki bol i zrozumialem ze oszukiwalem sam siebie przez ten caly czas ze jeszcze cos do niej czuje a naprawde juz bym nie chcial i co ja mam zrobic...Ona tak jakby nieswiadomie nie daje mi o sobie zapomniec.Ja zroblem kolejny bląd i ponownie sie przed nia otworzylem napisalem jej ze gdy dowiedzialem sie ze z kims byla to uswiadomilem sobie ze nie jest mi obojetna teraz tego zaluje bo wie o mnie za duzo.
Dodam ze ja nie mialem zadnego stalego zwiazku przez ten czas poznalem kilka dziewczyn ktore chcialy sie zaangazowac ale ja nie potrafilem,po prostu balem sie zaangazowac ze okaze sie znow tylko przyjacielem i bede cierpial.
Jestem typem czlowieka ktory niestety bierze wszystko do siebie i strasznie wszystko przezywam po tym rozstaniu wiem ze nie jestem juz tym samym czlowiekem jakby cos we mnie peklo nie mam juz takiej smialosci do dziewczyn..w wieku 22 lat naprawde nie widze duzego sensu zycia, wiem ze nie powinienem tak mowic ani sie nad soba uzalac ale to jest silniejsze ode mnie.
Wiem ze to nie jest normalne ze po roku i 8 miesiacach od rozstania nie potrafie o niej zapomniec i wciaz cos do Niej czuje...zastanawiam sie czy nie pojsc do psychologa...

Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Jak o niej zapomniec?

daj spokój chłopaku... dziewczyna ot tak przyjeżdża i bzyka się "po koleżeńsku"? super... ciekawe czy w tym swoim mieście też daje po koleżeńsku... ja mam sprawdzony przepis: zajmij się czymś innym. czymś, co zapełni twój rozum całkowicie, wciągnij się w coś, jakieś hobby? cokolwiek Stary!

3

To nie jest tak ze ja o niej mysle caly czas gdy pracuje czy spotykam sie ze znajomymi jest ok ale gdy czasem sie zadumam zamkniety w pokoju tez chcialbym zeby bylo ok ale nie jest...
Moze jest tak jak napisales nie wiem bo juz dawno jej nie ufam chcialbym zachowac sie jak normalny facet i olac ja za caloksztalt ale nie potrafie caly czas odnosze sie w stosunku do jej osoby z szacunkiem oczywiscie nie raz puscily mi nerwy ale w glebi duszy nie mysle o niej zle.

4

wyglada na to, ze ona jest kims wyjatkowym dla Ciebie.
Sa ludzie, ktorzy na zawsze juz zostana dla nas takimi.
Nie ma w tym nic dziwnego.Jezeli tak jest, to zapomniec, na pewno nie zapomnisz, ale mozesz sie nauczyc z tym zyc

jestem w ciaglym stawaniu sie

5

Madrze napisane tylko jak ze wszystkim latwo powiedziec znacznie trudniej wprowadzic w zycie...

6

nikt nie mowil, ze bedzie latwo...

jestem w ciaglym stawaniu sie

7

Dziewczyna postępuje nieuczciwie. Dobrze wie, jakie są Twoje uczucia i to, że taka "zabawa" z pewnością Cię rani.
Dla swojego dobra utnij kontakt - nic dobrego z tego dla Ciebie nie wynika. Ciągnąc tą sytuację nie dajesz sobie szansy na poznanie i dopuszczenie bliżej osoby, która na to zasługuje.
Życzę powodzenia.

Nadejdzie czas, gdy uznasz, że wszystko skończone. I to będzie początek.

8

wojta89 rozumiem Cię doskonale. Myślałam że tylko faceci potrafią być racy, a widzę, że niektóre kobiety też takie są... Miałam identyczną sytuację no tylko że z moim chłopakiem i to ja byłam na Twoim miejscu. 4 lata zakochałam się do szaleństwa w chłopaku z którym pozniej byłam przez 2 lata... Nestety 2 lata temu coś się popsuło i podobnie jak Twoja dziewczyna powiedziała że czuje tylko przyjaźń tak on mi powiedział że chciałby tylko być ze mną tak bez zobowiązań... Oczywiście nie chciałam tak i zerwałam kontakt... Ale on ciągle pisał i dzwonił... Takie pisanie trwało przez rok do zeszłych wakacji... czyli rok temu znow się do siebie zbliżyliśmy i wyznaliśmy sobei miłość ... też pocałunki itp.. całe wakacje byłam z nim blisko ale sama nie wiedziałam co to było, czy związek czy tylko jakaś zabawa ale byłam tak zakochana że bałam się o tym rozmawiać i cieszyłam się chwilą... wszystko znowu się rozsypało po wakacjach... Jakiś dziwny się zrobił no i obecnie od 6 miesięcy nie mam z nim kontaktu żadnego... Ja zmieniłam numery gg i kom żeby szybciej zapomnieć i co? nic... Nadal kkocham go jak nie wiem co ;/ nie umiem sobie z tym poradzić... Tak bardzo za nim tęsknie i żałuje teraz, że zmieniłam numer... i to ja zerwałam kontakt ;/ Chciałabym z nim chociaż popisać trochę, dowiedzieć si eę co u niego itp... Co prawda czaami widuje go na mieście bo jesteśmy z tej samej miejscowości ale odkąd zerwałam z nim kontakt to nawet cześć mi nie mówi.... A ja nie umiem ułożyć sobei życia z nikim innym mimo że próbowałam wielokrotnie ;/

9 Ostatnio edytowany przez wojta89 (2011-07-03 12:25:03)

Przykro mi Blanka19.
Widac mamy podobne charaktery ze jak sie angazujemy to na calego,ja wmawiam sobie ze to co do niej czuje to juz nie jest milosc tylko sentyment ale tak raczej nie jest, zaczely sie wakacje pewnie znow przyjedzie do mojej miejscowosci do rodziny...
Nie wiem nawet co napisac zeby Ci pomoc wszysto co napisze bedzie mijalo sie z prawda bo przeciez sam mam taka sytuacje.
Skoro piszesz ze nawet sie do Ciebie nie odzywa na miesci to zapewne ma do Ciebie zal za zmaine numeru ale nie wiem czy radzic Ci zebys odnowila kontakt bo trzeba to powiedziec otwarcie jak i Ty i ja jestesmy wyjsciami awaryjnymi... nasi eks traktuja nas w ten sposob- ja sobie ukladam zycie jak chce a jesli cos pojdzie nie tak to przeciez caly czas mam Blanke ktora  zawsze bedzie chciala ze mna byc i tak samo wyglada w moim przypadku.

10

Jest dokładnie tak jak mówisz... On wie że ma mnie w rezerwie i z przykrością muszę się do tego przyznać że chyba nie miałabym serca mu odmówić jak by powiedział tylko słowo.... ;/ sad
Ale dziwię się że Ty jako chłopak też czujesz taki ból po stracie ukochanej... Myślałam że tylko kobiety cierpią a faceci mają wszystko w ***** widać jesteś inny smile

11

Myślę ze gdybym ja miał taka sytuacje gdyby ona chciała wrócić ja pomimo uczucia jakim ją darze chyba nie potrafiłbym z nią być bo nie potrafiłbym jej zaufać a przecież związek sie na tym opiera.
Tobie powiem ze my faceci potrzebujemy czasem znacznie więcej czasu żeby coś zrozumieć żeby coś do nas dotarło wiem ze nie jesteście razem już dość długo ale myślę ze gdy Twój były dojrzeje to zda sobie sprawę ze stracił kogoś wyjątkowego może uświadomi to sobie  przez pryzmat czasu a może przez następne nieudane związki... i jeszcze będzie chciał z Tobą być.
Ale z drugiej strony musisz myśleć o sobie przecież Ty jesteś najważniejsza i nie możesz sie cały czas poświęcać dla innych...trudne to wszystko,wiem jedno zazdroszczę temu chłopakowi bo chciałbym żeby kiedyś ktoś darzył mnie tak bezinteresowną miłością a nie tylko mówił ze "kocha"...

12

Posluchalem rady niekochanej72 ucialem definitywnie kontakt mam nadzieje ze wytrwam w swoim postanowieniu.

Posty [ 13 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » ROZSTANIE, FLIRT, ZDRADA, ROZWÓD » Jak o niej zapomniec?

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018