Dziecko na weselu ... - Netkobiety.pl

Dołącz do Forum Kobiet Netkobiety.pl! To miejsce zostało stworzone dla pełnoletnich, aktywnych i wyjątkowych kobiet, właśnie takich jak Ty! Otrzymasz tutaj wsparcie oraz porady użytkowniczek forum! Zobacz jak wiele nas łączy ...

Szukasz darmowej porady, wsparcia ? Nie zwlekaj zarejestruj się !!!

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Dziecko na weselu ...

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Posty [ 12 ]

1 Ostatnio edytowany przez calusek988 (2011-06-19 17:32:09)

Temat: Dziecko na weselu ...

Mam 8 miesieczne dziecko , w sobote wychodze za maz i nie mam go z kim zostawic.
Czy to uciazliwe jak male dziecko jest na weselu pod opieka kogos z rodziny, dodam, ze synek sie leka cokolwiek stuknie i puknie, ale bedzie tam osobna mala sala w ktorej moze byc ktos kto np zaslabnie. W tej sali napewno tez bedzie slychac jak gra orkiestra.

Doradzcie mi cos, bo jeszcze przed weselem pokloce sie z przyszlym mezem o wlasne dziecko, on zdecydowanie nie chce , aby syn byl na weselu.
Mialyscie swoje dzieci na weselu?
Jesli tak , to jakie wrazenia??

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. (Jan Paweł II)
      Łukaszek 14.10.2010 , 2.570kg , 50cm smile
             MOJE SZCZĘŚCIE !!!
Zobacz podobne tematy :

2

Odp: Dziecko na weselu ...

własnych dzieci nie mamy, ale tworząc listę gości zauważyliśmy, że na naszym weselu będzie wiele maluchów smile aby zapewnić komfort i rodzicom i dzieciom weźmiemy jakieś 2 studentki pedagogiki, które w osobnym pokoju będą opiekować się dziećmi. mamy nadzieję, że dzięki temu nikt z naszych gości nie będzie stał przed wyborem: iść na nasze wesele, czy zostać z dzieckiem w domu (bo przecież nie każdy ma babcię, która może zaopiekować się pociechą w tym czasie). rodzice będą szaleć na parkiecie i od czasu do czasu zaglądać do dzieciaczków, które czas będą sędzać na grach i zabawach (w zależności od wieku, oczywiście smile ). w naszej sali weselnej jest również toaleta przystosowana dla matek z dziećmi, więc wszyscy powinni czuć się komfortowo.

a co do Twojego problemu: masz jeszcze prawie tydzień do ślubu. zacznij może poszukiwania zaufanej opiekunki. może to być znajoma ze szkoły, bądź sąsiadka. ważne, aby synek znał tę osobę.
nie rozumiem za bardzo stanowiska Twego narzeczonego... ja czułabym się bezpieczniej mając dziecko obok siebie. chyba nie bawiłabym się dobrze dzwoniąc co chwilę do domu i pytać co u synka.
możesz wytłumaczyć jak narzeczony argumentuje swoje zdanie?

3

Ja miałam dwoje dzieci w wieku 11 i 12 m-cy na weselu z czego mój synek tego dnia kończył właśnie roczek. Na sali stały dwa wózki aby chłopcy mogli się wyspać (mimo że nie lubią hałasów, oboje spali przy głośnej muzyce). Właścicielka lokalu dała nam do dyspozycji małe pomieszczenie gdzie chłopców można było przewinąć, przy stołach stały dwa krzesełka do karmienia i dwie osoby z rodziny zaoferowały że zajmą się chłopakami. Zabawa była świetna, a chłopcy o 3 nad ranem jeszcze z nami się bawili, obudzili się na tort o północy i tak z nami balowali.

"To, co za nami, i to, co przed nami, ma niewielkie znaczenie w porównaniu z tym, co jest w nas."O.W.Holmes

"Pamięć serca unicestwia złe wspomnienia, wyolbrzymiając dobre i dzięki temu mechanizmowi udaje nam się znosić ciężar przeszłości."G.GMarquez

4

Moj synek mial na moim slubie(w zeszlym roku)dokladnie 13 miesiecy iiiiii choc baaardzo sie ciesze ze mogl byc z nami w tym dniu-byly z nim same problemy.Byl marudny,wszystko go meczylo,tyle gosci,muzyka,za duzo sie dzialo i maly dal nam sie we znaki tymbardziej ze nie chcial isc do nikogo innego jak tylko do mnie i meza na rece-tylko dzidkowi udalo sie nas odciazyc-ale sam tez sie nie wyszalal z brzdacem na rece;-(((((((Pozniej polozylismy go w swoim pokoju w hotelu ale musielismy do niego czesto zagladac bo przezywal cala sytuacje i budzil sie z placzem!!!!Mysle ze duzo zalezy od dziecka-jaki ma charakter-choc z drugiej strony Nasz synus nalezy raczej do spokojnych dzieci...a juz sama nie wiem-wiem jedno-GDYBY COFNAC CZAS-JA BYM WYNAJELA KOGOS NA CZAS WESELA-Slub w kosciele,sesja zdjeciowa ok.ale potem zabawa z niania!!!!
To moje zdanie-mam nadzieje ze pomoglam;-))))

Albert Einstein

Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia.

5

WQyszło na to , ze moj synek byl na weselu razem z nami.
opiekowala sie nim mojego meza siostra.
Najlepsze jest w tym wszystkim to, ze nasz synek nie znosi halasu, a wrecz boi sie glosnej muzyki, krzykow itd spal cala noc na weselu, przy stoliczku we wozku i nawet nie drgnal.
A ja tak strasznie sie balam , ze nie damy rady z tych maluchem, a tu wszystko dobrze sie skonczylo.

Pozdrawiam wszystkie mamy :*

Troska o dziecko jest pierwszym i podstawowym sprawdzianem stosunku człowieka do człowieka. (Jan Paweł II)
             MOJE SZCZĘŚCIE !!!

6

Dlatego też, nie zaprosiłam nikogo z dzieckiem na nasze wesele, ponieważ chcę żeby wszyscy się pobawili a nie bawili dzieci. Poza tym uważam, że na weselu powinny być osoby, które również skorzystają z zabawy, wyrwą się trochę, a dzieci? Ok z początku fajnie, pobawią się, poskaczą ale później? Tylko problem, bo spać, bo zmęczone, bo marudzą... i tylko stresują swoich rodziców. Ale na poprawiny - jak najbardziej.

Nie potykają się tylko Ci, co pełzają.

7

ja mam dwojke dzieci czy moge wziasc slub w bialej sukience odpiszcie?????????????

8

Witaj, moim zdaniem możesz. Tylko welonu nie zakładaj. Moja kuzynka miała dziecko (już kilku letnie) jak brała ślub kościelny i miała białą suknię ale welonu nie miała. Poza tym to jest Twoja indywidualna sprawa jakiego koloru będziesz miała suknię. To już nie te czasy, że nie wypada, że coś tam... Także spokojnie wybieraj taką suknię o jakiej marzysz.

9 Ostatnio edytowany przez calusek988 (2011-08-04 19:15:48)

Cassie napisał/a:

Witaj, moim zdaniem możesz. Tylko welonu nie zakładaj. Moja kuzynka miała dziecko (już kilku letnie) jak brała ślub kościelny i miała białą suknię ale welonu nie miała. Poza tym to jest Twoja indywidualna sprawa jakiego koloru będziesz miała suknię. To już nie te czasy, że nie wypada, że coś tam... Także spokojnie wybieraj taką suknię o jakiej marzysz.

Suknię miałam białą, welon też założyłam, doszłam do wniosku,że to nie ja pierwsza i nie ostatnia podejmuję taką dezyzję.
Synek był na weselu z nami i miał się dobrze smile

MOJE SZCZĘŚCIE !!!

10

sukienke można mieć też bardzo jasną ecuri;-)
a co do dzieci to trzeba poszukać sobie w necie, są firmy zajmujące się aranżacją zabaw dla dzieci na weselu,  mając wesele w hotelu, domu weselnym z pokojami etc nie ma najmniejszego problemu z dzieckiem, przy negocjowaniu warunków wynajmu sali na wesele należy tylko ustalić aby któś z obsługi zajął się pilnowaniem najmłodszych i w razie czego informował telefonicznie bawiących się rodziców o potrzebnej pomocy etc. daje to bliskość dziecka i komfort zabawy. Większość ośrodków świadczy takie usługi, należy tylko o tym wiedzieć, pamiętać i zapytać:-)

TruskawkowaMargarita@gmail.com

11

Niedawno znajoma prosiła mnie żeby była na weselu, tzn. obok w pokoju z dziećmi. Dzieci miały spać a ja w razie 'w' być z nimi jakby coś się działo. Rodzice byli obok, także mogli przyjść dać dzieciom buziaka na dobranoc. Dzieci były spokojne, że rodzice są obok i rodzice, że mogą zajrzeć do dzieci. To jest dobry pomysł. Sprawdził się.

Posty [ 12 ]

Strony 1

Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź

Forum Kobiet » WIECZÓR PANIEŃSKI, ŚLUB, WESELE » Dziecko na weselu ...

Zobacz popularne tematy :

Mapa strony - Archiwum | Regulamin | Polityka Prywatności

© www.netkobiety.pl 2007-2018